Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #1000

#1000

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: | Filed under: Křeslo pro hosta | 4 Comments »

Hejt #1000 je to o tom, co sere tebe. Dej si záležet, svůj výtvor totiž po odeslání nemůžeš editovat. Protože nás tvůj hejt může nasrat, vyhrazujeme si právo ho podle libosti smazat.Kateřina Kalinová

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Vpicimamto

Píča co se silně nadhodnocuje. Ale je jenom blbá líná a nesnesitelná s permanentně negativistickym ksichtem - navíc hnusnym ale to by mi vadilo ze všeho nejmíň.


Kateřina Kalinová

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kdojekdo

Celej svět už to ví že jí čokl kundu líže!


Borce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: meloun7

ten čurák nechce fortnite v 3 ráno a spamuje mi do DMS


paní Stefanie Wilhelmová

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: paní Stefanie Wilhelmová

Rychlý způsob, jak získat zpět svého milence, bývalého manžela nebo bývalou manželku s jinou dámou, miloval jsem ho celý život, v roce 2021 jsem narazil na svědectví, jak Dr Sacre pomohl muži přivést zpět jeho bývalou manželku, kontaktoval jsem Dr Sacre, Dal mi tu nejlepší radu ohledně vztahu a také seslal kouzlo pro já to ... číst dále »


Jste laskavý muž, doktore WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nicolao Dumitru

Zkoušeli jste pro sebe vyhrát jackpot v loterii, pokud ano, doporučuji vám kontaktovat DR WALE ještě dnes. důvod, proč vás žádám, abyste kontaktovali DR WALE, je ten, že DR WALE byl muž, který pomohl Jasonovi Frymu vyhrát částku 14 milionů dolarů (čtrnáct milionů dolarů) ve floridském jackpotu v roce 2007. Také jsem viděl svědectví, kde ... číst dále »


Vážím si vás, DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Aldona Nojus

To je úžasná věc, o které se dá mluvit. Potřeboval jsem řešení, abych ukončil své manželské problémy, kterým čelím už léta. tak jsem narazil na toto úžasné svědectví ženy, která chválila DR WALE za jeho dobrou práci. řekla, že DR WALE byl člověk, který pomohl udělat z jejího domova šťastný domov. řekla, že DR WALE ... číst dále »


DR WALE, jste opravdu laskavý muž

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: George Cimpanu

Ahoj všichni, jsem tu, abych se podělil o tento můj úžasný příběh. Hraji loterii již několik let bez dobrých výsledků, nevyhrával jsem a to mě frustrovalo a zmátlo se ve všem. jednoho dne jsem procházel internet, kde jsem viděl svědectví dámy, která chválí a děkuje tomuto muži jménem DR WALE za to, jak jí pomohl ... číst dále »


děkuji DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Berenice Nikolaosová

Můj manžel se ke mně dramaticky změnil, už nekomunikuje. Nerespektuje mě a falešně mě obviňuje z nevěry kvůli zlým klepům…ale jsem prostě Ohromen výsledky DR WALE, který pro mě udělal kouzlo lásky k opětovnému shledání. Všechno jde tak dobře a PŘESNĚ, jak řekl, že to bude. I když to trvalo týdny, než se plně pokročilo, ... číst dále »


Oceňuji vaši práci voodoo Pane

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Naome Augusto

Dnes jsem tak šťastná za pomoc, kterou mi Pán Voodoo poskytl, abych získal svého manžela zpět. Jsem vdaná pět (5) let a bylo to tak hrozné, protože mě můj manžel podvedl a požádal o rozvod. Během tohoto procesu jsem na internetu narazil na kontakt pána Voodoo, který zveřejnilo mnoho lidí. Rozhodl jsem se ho kontaktovat, ... číst dále »


Mám svého manžela zpět díky doktoru Ajayimu, kouzelníkovi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tariq Rashid

Ahoj lidi, nevím, jaký je váš problém, ale chci, abyste věděli, že neexistuje žádný problém bez řešení, pokud pouze hledáte pomoc ze správného zdroje, moje žena o 15 let se chce rozvést, s čímž nesouhlasím protože ji stále miluji celým svým srdcem. Používám mnoho způsobů, jak ji přesvědčit, aby zůstala, ale byla neoblomná, byl jsem ... číst dále »


Jsem vděčný, DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Calista Georgios

PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK, KTERÝ VÁM POMŮŽE S KULZEM LÁSKY, ABYSTE SVÉHO BÝVALÉHO MILENCE PO ROZVODU/Rozvodu NALÉHAVĚ ZPĚT, I KDYŽ SE VAŠE SITUACE ZDÁ BEZNADĚJNÁ! KONTAKT: DR WALE NA WHATSAPP/VIBER: +2347054019402 JE URČITĚ NEJLEPŠÍ KOUZELNÍK ONLINE A JEHO VÝSLEDEK JE 100% ZÁRUKA.. Po šesti letech v manželství s mým manželem začal můj manžel chodit s jinými dívkami ... číst dále »


Jsem rád, že jsem potkal DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Althaia Gianniotis

Jste vítáni, abyste si přečetli mé setkání s DR WALE, mocným duchovním mužem, kterému jeho předkové požehnali, aby vyléčil nemoc pomocí bylin a také obnovil rozbitý domov, potkal jsem DR WALE, protože můj milovaný manžel chce, abychom se rozvedli, a to je po deseti letech manželství požehnané se dvěma krásnými dětmi, chlapcem pět let a ... číst dále »


Mám svého manžela zpět díky doktoru Ajayimu, kouzelníkovi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Larisa Ciobotaru

Dobrý den přátelé, jsem Larisa a povoláním lékař. Nikdy jsem moc nevěřil v sesilatele kouzel kvůli mému profesionálnímu zázemí, dokud jsem nenarazil na doktora Ajayi, mocného kouzelníka, který je ve své práci úžasný. Měla jsem problémy ve svém 12letém manželství, když jsem zjistila, že můj manžel měl poměr se svou kolegyní, tak jsem ho konfrontovala, ... číst dále »


Mám svého manžela zpět díky doktoru Ajayimu, kouzelníkovi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Katalin Szabo

Moje 19leté manželství požehnané třemi dětmi bylo o rozpadu, protože můj milující manžel řekl, že je unavený z našeho svazku a chce se bezdůvodně rozvést, věděl jsem, že je někde něco špatně, a tak jsem po 4 měsících šel hledat pomoc hledání a mnoha zklamáními od ostatních lidí jsem konečně potkal doktora Ajayiho, duchovního muže ... číst dále »


nádherný DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Iveta Radicova

EFEKTIVNÍ A VÝKONNÝ KOUZELNÍK ONLINE WhatsApp/Viber +2347054019402 To opravdu fungovalo a jsem hrdý na to, že to mohu dosvědčit. Viděl jsem příspěvek o tom, jak paní, která získala svého muže zpět s pomocí DR WALE, který jí pomohl získat zpět svého manžela. Já a můj manžel jsme byli odloučeni na čtyři dobré roky a několik ... číst dále »


Nemusíte čekat, až se k vám vrátí, pokud je milujete

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Paní Claudia Michalskic

Nemusíte čekat, až se k vám vrátí, pokud je milujete a staráte se o ně, tak se obraťte na doktora Sacrea, aby vám pomohl přivést zpět vašeho milence nebo bývalého milence, který se s vámi rozešel, pokud je milujete, tzn. ne sobectví, milují tě dříve, možná to bylo malé nedorozumění, které přineslo problém ve vašem ... číst dále »


Způsob, jakým můžete získat zpět svého milence

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Andrea Martinová

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak získat zpět svou bývalou milenku, manželku nebo manžela do 12 hodin bez jakéhokoli zpoždění, Milujeme vás a vážíme si vás Dr Sacre, je to skvělý kouzelník, přivedl zpět mého bývalého milence, který se se mnou rozešel 8 Před měsíci,Teď se milujeme a vážíme si jeden druhého víc než cokoli jiného ... číst dále »


Mám svého manžela zpět díky doktoru Ajayimu, kouzelníkovi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Quincy

Před měsíci jsem se nikdy neviděl, jak to dělám, ale protože jsem šťastný a chci, aby ostatní našli svůj klid ve svých manželských domovech nebo ve vztahu, rozhodl jsem se podělit o své setkání s doktorem Ajayim. Jsem vdaná se třemi dětmi 13 let a s mým manželem to bylo opravdu skvělé. Asi před 3 ... číst dále »


Mám svého manžela zpět díky doktoru Ajayimu, kouzelníkovi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sharon Gullok

Díky tomuto skvělému muži, kterého jsem potkala při čtení některých komentářů na internetu, jsem se takových věcí nejprve bála, ale opravdu potřebuji pomoc, abych se ze své situace dostala, protože jsem od manžela dostala dvoutýdenní výpověď, abych se z toho odstěhovala. house, protože u Willa došlo k nějakému nedorozumění, které zde nemohu uvést, Dr Ajayi ... číst dále »


děkuji, DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Azize Lamprou

Vyzývám všechny, kteří se snaží získat pomoc, ale neúspěšně. DR WALE vám může pomoci s řešením následujících problémů: *Přivést zpět svého partnera/manžela, který vás opustil kvůli někomu jinému. * Zabraňte svému partnerovi/manželovi v podvádění a zůstaňte věrní pouze vám. *Muž/ženy tvých snů ti neustále utíkají *Úspěch u zkoušek a při pohovorech *Pokud vás vyhodili a ... číst dále »


testimony

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: elena branko

Můj přítel se se mnou rozešel před 2 měsíci, protože měl pocit, že ho podvádím s mým přítelem, snažila jsem se mu vše vysvětlit, ale zaplatil hluché uši, byla jsem emocionálně zničená, protože jsem ho opravdu milovala. Viděl jsem na internetu příspěvek o DR ISIKOLO, který pomáhá lidem získat zpět jejich ztraceného milence. Nejprve jsem ... číst dále »


как мой брак был спасен могущественным заклинателем по имени доктор Аджайи

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hanah

Jmenuji se Hanah a ráda se zde dnes podělím o své svědectví se světem. Nikdy si nepředstavuji, že bych to dělala, ale jsem plná radosti a chci, aby i ostatní měli svou pomoc. Povoláním sekretářka mám dvě děti s manželem. Můj manžel mě a naše děti opustil bez jakéhokoli vysvětlení, prostě odešel z domu a ... číst dále »


A real spell caster

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Donald Jersey

Získejte svého manžela nebo přítele zpět od jiné ženy po rozvodu nebo rozchodu.. I když se vaše situace zdá beznadějná... Právě jsem dostal svého manžela zpět pomocí skutečného sesilatele kouzel lásky, syna kudiho. Můj manžel mě opustil kvůli jiné ženě, byl to právě rok našeho manželství. Nejbolestivější bylo, že jsem byla těhotná s naším prvním ... číst dále »


A real spell caster

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Donald Jersey

Získejte svého manžela nebo přítele zpět od jiné ženy po rozvodu nebo rozchodu.. I když se vaše situace zdá beznadějná... Právě jsem dostal svého manžela zpět pomocí skutečného sesilatele kouzel lásky, syna kudiho. Můj manžel mě opustil kvůli jiné ženě, byl to právě rok našeho manželství. Nejbolestivější bylo, že jsem byla těhotná s naším prvním ... číst dále »


Testimony of the Son of Kudi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Charles Close

Moje rodina je opět šťastná s pomocí Syna Kudiho. Moje žena a já jsme se rozešli a ona se vrátila do domu svých rodičů. Ale když mi můj přítel dal e-mailovou adresu a řekl mi, že to byla e-mailová adresa, kterou kontaktoval, když měl stejný problém, kontaktoval jsem e-mail a dostal jsem odpověď. Požádal mě, ... číst dále »


jak mi v mém vztahu pomohl kouzelník

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Radmila Kante

Rád bych vám všem řekl, že jsem byl schopen ukončit svůj problém s rozvodem a obnovit své manželství znovu, nevím, co se stalo mému manželovi, že podal žádost o rozvod, snažil jsem se mu to rozmluvit, ale neposlouchal mě, neměl jsem jinou možnost, než hledat pomoc, kdekoli mě napadlo, a dal se do toho, abych ... číst dále »


jak mi v mém vztahu pomohl kouzelník

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Carlos Hernandez

Chci se podělit o zkušenost, kterou mám se zaklínačem jménem Dr Ajayi, je to velmi mocný muž, kterému jeho přední otec požehnal, aby pomáhal lidem s různými životními problémy, procházel jsem nejhorší fází svého života, protože mi moje žena řekla chce se z ničeho nic rozvést, zeptal jsem se jí, kde jsem udělal chybu, ale ... číst dále »


Způsob, jakým můžete získat zpět svého milence

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pane Hudsone

Způsob, jakým můžete získat zpět svého milence nebo bývalého milence, je to velmi rychlé a spolehlivé, Katherine je moje milenka, která se se mnou rozešla, ale s pomocí duchovní síly doktora Sacre dokázal zlomit kouzlo, které na něj seslal jiný muž. ona a ona jsou zpět ke mně, stále více mě miluje a váží si ... číst dále »


Oceňuji vaši dobrou práci voodoo Pane

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sasha

Četl jsem o Voodoo Lord a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl dostat mého snoubence zpět, aby si mě letos vzal, a vrátil jsem se sem, abych o něm napsal. Voodoo Lord vám pomůže vyřešit váš problém bez ohledu na to, čím procházíte. Psát o kouzelníkovi je pro mě velmi zvláštní, protože jsem si nikdy ... číst dále »


Oceňuji vaši dobrou práci voodoo Pane

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Emily Antoine

Četl jsem o Voodoo Lord a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl dostat mého snoubence zpět, aby si mě letos vzal, a vrátil jsem se sem, abych o něm napsal. Voodoo Lord vám pomůže vyřešit váš problém bez ohledu na to, čím procházíte. Psát o kouzelníkovi je pro mě velmi zvláštní, protože jsem si nikdy ... číst dále »


voodoo Pán mě zachránil před podvodníky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Emily Antoine

Buďte opatrní, ne každý kouzelník vám zde může pomoci nebo dokonce navrhnout, jak můžete získat svou bývalou lásku zpět, svědectví většiny kouzelníků zde musí být ignorována. Protože většina z nich jsou podvody, myslím skutečné podvody, kterých jsem se stala obětí a okradli mě o tisíce dolarů, protože jsem tak toužila získat svého manžela zpět poté, ... číst dále »


anthonybeckam22@gmail.com

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mary Steve

Chci využít této příležitosti a poděkovat Dr.obo za jeho pomoc, za to, že mi pomohl dostat mého manžela zpět ke mně, když mě opustil kvůli jiné ženě. Kontaktoval jsem dr.obohealinghome1411@gmail.com, řekl mi, co bych měl udělat a co potřebuji získat, a do 48 hodin k vám můj manžel přijde a prosí vás. Když jsem udělal ... číst dále »


anthonybeckam22@gmail.com

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sarah Ben

Právě jsem získala svého bývalého manžela zpět díky pomoci odborníků na magii lásky Dr. OBO Můj manžel mě opustil kvůli jiné ženě, byly to jen 3 roky našeho manželství. Nejbolestivější je, že jsem byla těhotná s naším druhým dítětem. Chtěl jsem ho zpátky. Udělal jsem všechno, co jsem mohl, abych ho dostal, ale to bylo ... číst dále »


Spam

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Adam Latta

Kurwaaaa, smažte ty pojebaný spamy tady!!!


Love

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Marianová

Jak můžeš zastavit svého manžela v rozchodu nebo rozvodu a přimět ho, aby tě miloval víc než kdy předtím, já a můj manžel jsme byli na dlouhou dobu odloučeni, opustil mě kvůli jiné ženě, ale miluji ho z celého srdce, měla jsem asi Dr Sacre, jak dokáže napravit vztah a vrátit milence dohromady, kontaktuji ho ... číst dále »


Love

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Marianová

Jak můžeš zastavit svého manžela v rozchodu nebo rozvodu a přimět ho, aby tě miloval víc než kdy předtím, já a můj manžel jsme byli na dlouhou dobu odloučeni, opustil mě kvůli jiné ženě, ale miluji ho z celého srdce, měla jsem asi Dr Sacre, jak dokáže napravit vztah a vrátit milence dohromady, kontaktuji ho ... číst dále »


Oceňuji vaši dobrou práci voodoo pane

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Selene brozovic

Láska je krásná, když ji má někdo doplnit. Voodoo Lord je skutečný kouzelník a velmi jedinečný a mocný muž s moudrostí. Nemohla jsem otěhotnět, protože jsem měla problémy s plodností. Manžel se se mnou kvůli tomu rozvedl. Měl jsem takový strach, pořád jsem plakal a dokonce jsem přemýšlel o sebevraždě, ale moje kamarádka mě seznámila ... číst dále »


voodoo lord je skutečně nejlepší

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Andre martini

Můj život je opět plný štěstí díky Pánu Voodoo. To, co se mi stalo, si nemohu nechat pro sebe, ale také to říct světu, aby ti, kdo mají ve vztahu nebo manželství jakýkoli problém, mohli přivést zpět své blízké a být zase šťastní. Můj milenec a já jsme měli vážné problémy, které vedly k našemu ... číst dále »


30

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kabša

Sere mě , že za 14 dní ze mě bude ekvivalent zelého vagónu. A jak pravil Attila : „ Starý zelený vagóny jsou pro mě takový stárnoucí pankáči, třicátníci s čírama, trochu mimo, ale hrozně sympatický tim, že si tvrdošíjně stojej na svym vzdoru.” A sedí to naprosto přesně. Včetně toho předevČíra.


DR WALE je dobrý člověk

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Darina Helenius

Chci napsat toto svědectví, abych to řekl ostatním a poděkoval DR WALE za to, co pro mě udělal. Prvních deset let mého manželství jsem čtyřikrát potratila a moje tchyně mě pojmenovala všemi možnými jmény, což způsobilo, že můj manželský život byl velmi hektický a tíživý. Moje dobrá kamarádka mi řekla o DR WALE, řekla, že ... číst dále »


děkuji, DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tabea Wassmuth

Viděl jsem online svědectví o tom, jak DR WALE pomohl spoustě lidem vyhrát obrovské částky v loterii, a tak jsem se rozhodl ho kontaktovat ohledně vylosovaných čísel. Kontaktoval jsem tohoto muže a on udělal kouzlo a dal mi výherní čísla z loterie. Ale věřte mi, že když se losovalo, byl jsem mezi výherci. Vyhrál jsem ... číst dále »


Chci se podělit o své úžasné

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Caroline Camacho

Chci se podělit o své úžasné svědectví o tom, jak mi doktor Ilekhojie požehnal život, dříve jsem pracoval jako uklízeč na večeři, dlouho jsem hrál loterijní hru a obvykle nevyhrávám, narazil jsem na svědectví někoho svědčil o tom, jak se za ni dr. Ilekhojie modlil a dal jí loterijní hru, a ona vyhrála velké peníze, ... číst dále »


Můžete důvěřovat DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Amara Nikolay

Chci se podělit o své zkušenosti s celým světem o tom, jak jsem získal svého manžela a zachránil své manželství. Byl jsem ženatý sedm let se čtyřmi dětmi a žil jsem šťastně se svou rodinou, dokud se mnou a mým manželem nezačaly být věci ošklivé, což nás téměř pokaždé vede k hádkám a hádkám. zhoršilo ... číst dále »


Chci využít této příležitosti

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Helen Shawn

Chci využít této příležitosti a poděkovat doktoru Ilekhojiemu, který mi pomohl vyhrát velkou částku. Hraji loterii posledních 5 let a nikdy jsem nevyhrál. Od té doby jsem nemohl vyhrát a byl jsem tak rozrušený a potřeboval jsem pomoc s výhrou v loterii. tak jsem se rozhodl jít online a hledat pomoc, tam jsem viděl tolik ... číst dále »


Přesně do 5 let v manželství

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Alexa Balde

Přesně do 5 let v manželství s mým manželem se 2 dětmi se můj manžel začal chovat divně a chodit s jinými dámami a projevoval mi chladnou lásku. Při několika příležitostech mi vyhrožuje rozvodem, pokud se ho odvážím zeptat na jeho vztah s jinými dámami, Byl jsem úplně zničený a zmatený, dokud mi můj starý ... číst dále »


Můžete důvěřovat DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Piotr Zielinski

Hraji loterii od svých 21 let a nyní je mi čtyřicet sedm, což znamená, že loterii hraji třicet let. Největší částka, kterou jsem v životě vyhrál, byla 1200 dolarů. Jednoho dne se ale můj příběh změní v historii poté, co jsem na internetu našel jméno tohoto muže, že je nejlepší, pokud jde o výhru v ... číst dále »


děkuji, DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Penelope Ciprian

JAK JSEM ZÍSKALA SVOU ŽENU ZPĚT DOMÁCÍM POMOCÍ SKUTEČNÉHO A SKUTEČNÉHO ONLINE LÁSKY SPELL KASTER DR. WALE WHATSAPP/Viber/Telegram: +2347054019402 Jsem velmi rád, že mohu DR WALE doporučit každému, kdo skutečně potřebuje pomoc při nápravě svého rozpadlého vztahu a manželství. Našel jsem DR WALE online. Zoufale jsem potřeboval pomoc, abych přivedl svého bývalého manžela zpět. nechal ... číst dále »


Můžete důvěřovat DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Acantha Tomasov

SKUTEČNÝ A SKUTEČNÝ ONLINE LÁSKOVÝ KOUZEL, KTERÝM PŘINÁŠÍ NALÉHAVĚ VOLAT MILOVAČE NEBO WHATSAPP +2347054019402. Chci využít této příležitosti a musím poděkovat DR WALE za získání mého bývalého manžela. po sedmi letech manželství mě můj manžel opustil kvůli jiné ženě. Udělal jsem, co jsem mohl, abych ho dostal zpět, ale všechno, co jsem dělal, bylo marné, ... číst dále »


To vše díky DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Adiya Austberg

Před pěti týdny se se mnou rozešel můj přítel. Všechno to začalo, když jsem šel do letního tábora, snažil jsem se ho kontaktovat, ale nešlo to. Takže když jsem se vrátil z tábora, viděl jsem ho s mladou dámou líbající se v jeho ložnici, byl jsem frustrovaný a to mi dalo bezesnou noc. Myslel jsem, ... číst dále »


Funguje to!

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hanah Maupay

Funguje to! Můj bývalý mě zablokoval na každé platformě. Chvíli to trvalo, asi dva měsíce nebo tak, ale ODBLOKOVAL MĚ JEN PÁR HODIN PO KOUZLE OD DR ILEKHOJIE! Nevzdávej to! FUNGUJE TO! obraťte se o pomoc na Dr. Ilekhojie. jsme zase spolu. Věřte tomuto procesu ... Zde jeho kontakt..WhatsApp mu: +2348147400259 nebo mu pošlete e ... číst dále »


DR WALE 100% sure

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Natálka Igor

Musím podat toto zázračné svědectví, které je až dosud tak neuvěřitelné. Před 8 lety jsem měl problém se svým bývalým manželem, což vedlo k našemu rozchodu. Nebyl jsem znovu sám sebou, cítil jsem se tak prázdný ve svém nitru, moje láska a finanční situace se zhoršovaly, dokud mi můj blízký přítel neřekl o sesilateli kouzel, ... číst dále »


děkuji, DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nora Kel

Všechno díky DR Waleovi, že mi pomohl vyřešit můj manželský problém. Byl to dlouhý příběh, ale řeknu zde jen málo o tom, jak mi tento skvělý muž jménem DR Wale pomohl přivést zpět mého muže, který se mnou už 4 roky nikdy nemluvil. Udělal práci se svou velkou mocnou láskou CHARM. Jediné, co jsem udělal, ... číst dále »


nádherný DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Freja Vegar

TOTO je skutečný životní příběh. Přítel si chtěl půjčit peníze, a tak o půjčku kontaktoval úvěrovou společnost, aniž by věděl, že nikdy nevěděl, že půjčovací společnost není skutečná. Půjčovací společnost mu podvedla částku 35 000 tisíc eur. Můj přítel řekl, když se setkal s DR WALEEM, všechno vysvětlil. Řekl, že mu DR WALE pomohl získat ... číst dále »


DR WALE může vrátit vašeho milence

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Monika Gourou

SKUTEČNĚ ÚČINNÝ EFEKTIVNÍ KOUZELNÝ KOUZEL, KTERÝ POMŮŽE ZPĚT ZAMĚŘIT EX LÁSKU A VAŠE MANŽELSTVÍ Dobrý den, moji přátelé online, chci použít toto médium k poděkování DR WALEOVI, protože přivedl zpět mého bývalého manžela. můj manžel mě opustil pro svou bývalou přítelkyni, kterou měl, než si mě vzal, je to pro mě obtížná situace, zavolal jsem ... číst dále »


Můžete důvěřovat DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Juan Alex

Každý den se probouzím s úsměvem na tváři a zpívám chvály tomuto dobrému kouzelníkovi jménem DR WALE, který mi udělal velkou laskavost tím, že zachránil můj vztah před rozchodem. Myslel jsem si, že mám perfektní vztah, dokud se můj milenec začal vracet domů pozdě a každý den mi dával různé výmluvy, pak jsem se rozhodl ... číst dále »


DR WALE je dobrý člověk

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mario Goetze

Moje žena se ke mně dramaticky změnila, už nekomunikuje. Nerespektuje mě a falešně mě obviňuje z nevěry kvůli zlým drbům ... ale já jsem prostě ohromen výsledky DR WALE, který pro mě znovu našel kouzlo lásky. Všechno jde tak dobře a PŘESNĚ, jak řekl, že to bude. I když úplnému pokroku trvalo týdny, stálo to ... číst dále »


To vše díky DR WALE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Medina Ivan

Toto je svědectví, které řeknu každému, aby ho slyšel. Byl jsem ženatý čtyři čtyři roky a v pátém roce mého manželství měla jiná žena kouzlo, které mi vzalo milence a můj manžel opustil mě a děti a dva roky jsme trpěli, dokud jsem neměl na mysli příspěvek, kde toto muž DR WALE někomu pomohl a ... číst dále »


Že umřel Belmondo

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Demontemnot

Jasně, lidi musí umřít. Hlavně proto, že jsou v jednu chvíli už starý. Ale todle prostě není správný. Bébel byl jen jeden a byl, je a bude nejlepší. Lidi jako on mají žít pořád, být věčný, rozdávat úsměvy a radost. A do toho nějaký ty kaskády. Protože takovej on byl. A i když byl starej ... číst dále »


testimony

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Senna Rayana

TO NENÍ VTIP. DŮVĚRYHODNĚ VELKÝ DR ISIKOLO. Jmenuji se Senna Rayan. Skvělý DR ISIKOLO je opravdu silný a ví, jak perfektně odvést svou práci. Nebýt jeho, nedokázal bych si představit, co by se stalo. Můj ex se se mnou vždy hádal a vždy se mnou týral. Začal se chovat divně a vtipně a opustil mě ... číst dále »


Thanks for your help

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sarah Ben

Právě jsem získal svého bývalého manžela zpět díky pomoci odborníků na kouzla lásky Dr. OBO Můj manžel mě opustil pro jinou ženu, byly to jen 3 roky našeho manželství. Nejbolestivější je, že jsem byla těhotná s naším druhým dítětem. Chtěla jsem ho zpátky. Udělala jsem vše, co bylo v mých silách, abych ho získala, ale ... číst dále »


Opustil váš manžel

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Cristine

Opustil váš manžel nebo manželka váš život bez jakéhokoli dobrého vysvětlení, které by vás zmátlo a vy je chcete zpět do svého života? Doktor Ilekhojie je pro tuto práci tím pravým mužem. Je to silný sesílatel kouzel, požehnaný svými předky a přijatý bohy jako jejich náustek na Zemi. Doktor Ilekhojie mi pomohl zachránit můj rozbitý ... číst dále »


testimony

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Vanessa Erik

DR ISIKOLO to pro mě udělal znovu poté, co mi pomohl získat zpět mého manžela. i Vanessa Eriku, chci dát světu vědět o DR ISIKOLO, Velkém kouzelníkovi, který ke mně přivedl zpět mého odcizeného manžela, když jsem si myslel, že je veškerá naděje ztracena. tak jsem ho kontaktoval a splnil vše, co mi řekl, abych ... číst dále »


testimony

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Toni Antonio

Moje cesta k obnovení manželství začala před 6 dny, když mě moje 22letá manželka změnila na muže o 10 let mladšího. Je mi 57 a jí 55. Prošel jsem pouští a během své cesty jsem našel doktora Isikola. Bůh ho použil k uzdravení mého zlomeného srdce a odnesl mé bolesti svým kouzlem Mocná láska. Bylo ... číst dále »


testimony

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Helena Landeka

Jmenuji se Helena Landeka, chci poděkovat muži, který je dnes za mými úsměvy, tím, že se se mnou a mým manželem znovu spojil poté, co se se mnou rozvedl, poté, co odešel, jsem trpěl vážnými zdravotními problémy kvůli přemítání a depresi, dokud jsem se nekontaktoval kouzelník, který mi řekl, co mám dělat, a já jsem ... číst dále »


testimony

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Melina Marius

Zle potřebujete kouzlo lásky, abyste přivedli zpět svého bývalého milence nebo znovu sjednotili své manželství? E -mail DR ISIKOLO pro rychlé 48hodinové řešení. Před rokem a šesti měsíci jsem měla s manželem problém, který nás od sebe oddělil. Když se se mnou rozešel, byl jsem zmatený a nevěděl jsem, co dělat, abych ho dostal zpět, ... číst dále »


bekinsfeldman@gmail.com

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Helen green

Vím o jedné osobě, že můžete mít soukromou diskusi a vyřešit váš problém v mžiku, tou osobou je vždy úžasný Doctor Egwali, kouzelník, který pomocí svého kouzelného kouzla změnil život tolika znám. Jen to pojmenujete Láska, Kariéra v zaměstnání, nemoci, ať už je váš případ jakýkoli, má pravý čas na to, aby se vás mohl ... číst dále »


fsaf

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: asfa


tebe

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ja

test


sa

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: cs

///"


tebe

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ja


tebe

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ja


vsechno

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: borec

alert("Ahoj")


kus hovna

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: petik pavel

protože se to nedá žrát


Svoji zkurveně zasranou práci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author:

Protože je na hovno a všichni jsou tu kreténi!!!!!


"Méně je více"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Addam

Mě taky těší vypadat chytře. Naplňování mojí zenový podstaty zahrnuje dlouhý noci proklikávání Wikipedie, a moje vrozený potřeby sociální interakce cejtěj zadostiučinění, když studentům můžu předvést, jak funguje dělení nulou. Vlastně mě vůbec nesere, že černé těleso klidně může být bílé. Úplně jiný kafe je někde mimochodem prohlásit, že méně je více. To je bomba, ... číst dále »


Michal Kubic

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kdojekdo

Dejte hovno na tácek a vyroste v čokoládovej dort. Posaďte debila Kubice na koženou židli a vyroste ve vládce vesmíru!


hejtice

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: erik

nemaj hejtit


muj nick

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: krokodylo mylo

je blbej aje to hnus


Ex back

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Iselin Nygard

Chci dát světu vědět o sesilateli kouzel dr. Osita, velkém sesilateli kouzel, který mi přivedl zpět mého manžela, když jsem si myslel, že je ztracena veškerá naděje. Byla jsem těhotná, když mě můj manžel opustil kvůli jiné ženě, kouzelník kouzla dr. Osita použil své mocné kouzlo k vyčarování úsměvu na mé tváři tím, že přivedl ... číst dále »


muj pypy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

mym maly pypy a ja si ho mam svecit cholky detesemnou


sebe

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ellburitho

protožesem kkt


chci se naneco septad

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

je mi 32 a chti se septat co je to seks


mišu jetoí kokot

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

jito piča


holki

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

sou blbe sou to kundi spičene


Roušky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Fis

Tvoje rouška sere tebe, moje rouška sere mně.


všich ni

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: všichni sou blbci jako višichni

sou to kokoti


ou jee

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

kdo chte videt jak budeme sukat s anezkou hanslikovou na vaclafaku?


tonepišu ja to pise ten kktt

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

proto žejeto kkt


jsem kkt

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

looooooooooooooooooooooooooooool jsem kkkttttttttttttttttttttttttttt jo jsem ten nejlepsi chlap nasveteprotose se mi narodi prvni byly sin za nase byla prafa a bylej svet a bylou lucijy


holki

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

protože sou NAČANČANeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


vááááááááááááááálka protyyy urika465

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Anežka Hanzlíková

bute valka protose sy kgt a ja te nemam rada a semlepsinez ti a nemam te laíápo 7


mišu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

siceje blbej ale někdy je superrrrrr mam horad jako kamoše


urika414 je kkt

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Anežka Hanzlíková

protože ho neznám a píše že tiktok je blbej a je to píčus


školu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ElBurithoo

protože mě to sere a protože mě to sere aaa už jsem řekl že mě to sere? no protože je to píčovina a nechci vstávat tak brzo vole 2:00 a začně škola radši se oběsím kkti looooool jsem to zandal té škole doufám že tu není úča jinak bude písemka


tiktok je blbej

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

protožejejetam ondra vlček


souto kidi a debilove tiktok

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: urika414

souto kokoti


školu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ElBurithoo

protože mě to sere a protože mě to sere aaa už jsem řekl že mě to sere? no protože je to píčovina a nechci vstávat tak brzo vole 2:00 a začně škola radši se oběsím kkti looooool jsem to zandal té škole doufám že tu není úča jinak bude písemka


kidi na Titkotu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ElBurithoo

protože tam ty děcka furt hrajou zeserto a všechny pí*oviny voe a mě to sere protože tak tam nejsou npormální lidi tvl a nejde se tam na nic dívat!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Michal Kubic

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kdojekdo

Pacient s narcistickou poruchou osobnosti. I kdyby byl hajzly bude se chovat jako ředitel zeměkoule. Myslí si že vidí dál než ostatní a že je vůdce ale ve skutečnosti je to jenom psychopat a zoufalec kteryho nikde nechtěj. Bezcenná existence.


pay to win systém

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: matejusman777

jelikož jsou lidi kteří si chtěj zahrát v pohodě hru , a pok příjdou lidi s prémiovýma věcma a skazej ti celou hru dokonalý příklad je WoT blitz CoD GHOSTS atd. je to neférové jednání vůči těm co do te hry nechtějí vrážet peníze


Michal Kubic

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kdojekdo

Zamindrákovaná buzna která nesnese ve své blízkosti jinou buznu. Podlej a křivej zmrd pod maskou rádoby fajn kluka. Probudit se v jeho kůži tak skočim pod vlak!


školství

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Klára

Sere mě to, že školství vypadá, jak vypadá, i když do něj ze svých daní tlačím takový mergle. A když už se rozhodnu se na školu vykašlat a učit si děcka doma sama, ty prachy, co dostává škola, nedostanu.


Když moje kámoška pšíká

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author:

Protože to bolí kurwa. To je jak když si psikne náš děda to fakt bolí. Bolí to tak že ji mám chuť udělat takovou bolest na místo které se nevyslovuje. Sere mě tím jejím psikanim protože je to tak hlasite že jí slyší až v Austrálii kurwa... Ale jinak ji mám ráda


Tik Tok

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hůlka Miloše Zemana

Je to největší píčovina kterou může používat jen naprostý debil. Obsahuje krátké videa a jejich autoři jsou povětšinou BLÁZNI, co vypadají jako by utekli z psychiatrické léčebny.


všechny kolem sebe

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nois84

I přes to, že mám do vínku dáno malička jsem byl vychovávaný příliš tvrdě, abych byl slušný, pracovitý a pomáhal všem, kteří to potřebují. Jelikož byla tato výchova s nádechem fyzického týrání velice efektivní, tak jsem byl takový, jakého si mě "rodina" vyřezala. Vždy jsem byl první kdo pozdraví, ten kdo pomůže, ten na koho ... číst dále »


Filipa

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Necum na mě

Je to kreten zasranej neustále mě provokuje když na něj promluvim tak dotoho ten kreten zpívá je to kreten zasranej myslí si zeje neco víc než kreten ,ale on je kreten a ani si neuvědomuje a kvůli němu když jsem byl nasranej a to pořádně tak ve třídě vykopl dveře a zato jsem dostal dutku ... číst dále »


Můj mozek

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Chechtavý květák

Nikdy mě neposlouchá


Hudební nástroje začínající na písmeno B

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Chechtavý květák

Serou mě protože když jsem byl na jednom nejmenovaném koncertě tak mě bolelo hlava


Chidling

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Chechtavý květák

Protože je to piča


Sebe

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ronin

Nevěřím ani sobě


Google

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nevím

Ne vyhledá mi věc kterou chci


Jak jsem dostala svého manžela zpět

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tina Petersen

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč ... číst dále »


Kokota Bednáře

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pan Au

j to kokot neumí se chovat a zasranej bednář už mě sere.


kouzlo lásky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ivana

Ahoj, jmenuji se Ivana, jsem ze Záhřebu, chci svědčit o velkém a mocném kouzelníkovi, který můj manžel opustil mě a děti na 2 týdny, když jsem mu zavolal, nezvedl, když se vrátil domů 3. týden on řekl mi, že chce rozvod, byl jsem tak smutný, že jsem plakal celou noc znovu odešel jsem byl tak ... číst dále »


kaTKa

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: kOKot vYjEbAný

sMrdÍ Ji pÍča


matyoj

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: gishcz

je to jitrnica


Nálepky na nových věcech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: tommei

Serou mě všechny nálepky “Try me” nebo ekologická třída pračky, která už se po 5 letech v koupelně vežrala do bílého plastu. Chápu, že když si v prváku koupí mladá nový noťas za 15 tisíc svýho táty, chce vědět zme to má Windows 10 a i3 procesor. To, že se jí seká Youtube už po ... číst dále »


cindy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: dregbedcaster@gmail.com

najít pravou lásku kouzelníka? láska kouzlo kolečko, jehož práce ukázala výsledky? Volat / WhatsApp DR SUNNY +2349030731985. uzdravte se z zlomeného srdce „Jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu“ kontaktujte drsunnydsolution1@gmail.com, aby vám pomohl získat váš milenec ex naléhavě zpět po rozchodu / rozvodu „Po 12 letech ... číst dále »


morganilluminatirich@gmail.com

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: illuminati

join illuminati today to be rich and famus.Are you a business Man or Woman,Artist, Political,Musician,Student,do you want to be rich,famous,powerful in life,here is your chance.Here is my life story my name is Dan Jerry I am here to share my testimony on how I join the great brotherhood Illuminati and my life story was change ... číst dále »


Fiziho/CZ/SK YOUTUBE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Gruntsik

no more minecraft legendz


Dicky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Dick

Nemám rad dicky


PopovavCZ

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kretenchvíl

Jsem to já


Nicky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nick

Nemam rad nicky


dilda

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nejsem robot_2

špatně se polykaj


Polykače dild

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nejsem robot

protože polykají dilda


Lidi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: jajx

Protože existují


TEBE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: HEJTR

PROTOŽE JSI PÍČA


Přehnaně slabý překlady vulgarismů

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Translator

'Fuck' a 'shit' ti v titulkách a filmech věčně překládaj jako „sakra“. Odběhnu od historicko-teologickýho faktu, že „sakra“ je 'damn' a přejdu k jádru svýho hatu. Pracuju ve školství a opravdu mě sere fakt, že mý žáci, v dobrý víře, že vlastně jen sakrujou, přechází do populárnější angličtiny a potom už fuck a shit lítaj ... číst dále »


Roblox

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Halina

Je to krarvina


HYSTERIE ZVANÁ TĚHULKOVÁNÍ

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Betty

Čekáš dítě a myslíš si, že jsi prostě těhotná? Tak to jsi ještě nebyla na žádném maminkovském webu. Tam se totiž dozvíš, že jsi těhu, těhulka, těhulkuješ! A už v tom jedeš... Těšila ses, že až se ti narodí mimino, budeš ho chovat v náruči, vozit v kočárku nebo koupat? Ale kde žiješ? Dnes přece ... číst dále »


10000 věcí co mě a možná i vás serou.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nastya

1.Taky tě sere kdyz máš staršího brachu ktery ti koupil k narozeninam mobil a vzdy kdyz k tobe prijede tak ti kontroluje ten mobil.2.vzdy mi sere kdyz ja si s kamoskou povidam a vedle nas je kluk ktereho mam rada a ta kamoska si prdne a rekne pred nej ze jsem to ja :E 3.taky ... číst dále »


10000 věcí co mě a možná i vás serou.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nastya

1.Taky tě sere kdyz máš staršího brachu ktery ti koupil k narozeninam mobil a vzdy kdyz k tobe prijede tak ti kontroluje ten mobil.2.vzdy mi sere kdyz ja si s kamoskou povidam a vedle nas je kluk ktereho mam rada a ta kamoska si prdne a rekne pred nej ze jsem to ja :E 3.taky ... číst dále »


Půjčené věci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Dotohotinicnení

Sere mě jedna čůza, co se nabídla, že mi půjčí několik věcí a přitom ty věci nejsou v dobrém stavu. A já pokaždé, když ty věci používám, nadávám na tu dilinu jaká je to kráva, že se chvástá, jak mi pomohla a jak si myslí, že bych ji měla bejt vděčná. Ty vole, když už ... číst dále »


Lidi v kině

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pražák

Serou mě lidi v kině, zvlášť když kecej a kecej. Ne kreténi doopravdy nešeptáte, je vás slyšet před několik řad. A už vůbec nejsou vaše vtipy vtipný, takže si svý zkurvený poznámky odpuste a držte hubu.


Pražáci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mario

Serou mě pražáci, protože se arogantně domnívají, že volí líp než zbytek republiky, ale jejich vlastní město se jim přitom rozpadá pod rukama, smrdí a minimálně z půlky vypadá jako nějaká ruská díra s reklamami v azbuce na historických budovách a opravami silnic jak od nějakých ožralých pankáčů.


když si kupuju zubní kartáček, a daj mi na výběr jakou barvu chci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: madla

protože je mi to u prdele


Rychlíky vyšší kvality

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Railman

Už je to pár let, co nějaký chorý mozek z marketingového oddělení Českých drah vypustil do světa Rychlíky vyšší kvality (dále RVK). Celkem jasná potěmkiniáda, kdy dopravce patrně doufal, že jakmile cestující vpluje do vagónu, obluzen vznešeným označením vlaku, nezaznamená omšelé a špinavé interiéry i exteriéry, většinou chybějící klimatizaci, žádné připojení k WIFI, žádný informační ... číst dále »


Sere mě, že jste nepokračovali do dalšího tisíce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pavián

Prožil jsem si s vámi všechny hejty - a třebaže s některými (dejme tomu 50/50) nesouhlasím, v skrytu duše jsem doufal, že se karta obrátí a budete pokračovat. inspirace je všude kolem dostatek. Takže díkes za počtení! A to, že jste skončili, mě fakt nekonečně SERE!


Nadužívání 7. pádu a rádoby spisovné skloňování Vánoc.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: bogie

Krasomluvci, co se živí kroucení hubou, též mluvící hlavy, aby toho nažvastali o něco více a jaksi spisovněji, vyumělkují svá vyjádření nepatřičným použitím instrumentálu namísto nominálu. Jasně, že je někdo (stane se) udavačem, premiérem, horníkem - nikoli však, že Praha je turisticky zajímavým městem....Au, to bolí. Řady chytrolínů naskakujících na trend, založený krasokecy jistého falešného ... číst dále »


Apple budík

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tereza

Jako wtf? Jakykoli apple produkt ma bejt ta top vec, kterou vsichni chceme, a ono to neumi ani vytvorit obycejnej budik? Pokud se chci rano fakt dostat vcas z postele, musim si tech budiku nastavit vic, protoze jistota, ze ze spani nezmacknu nejaky nahodny tlacitko a tim budik omylem namisto pozastaveni nevypnu, proste neexistuje. Kolikrat ... číst dále »


Že mám ambivalentní přístup k dětem

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Aidena

Jako žena, navíc třiadvacetiletá žena, jsem se dostala do fáze, kdy se to kolem mě hemží buď alkoholikama nebo čerstvýma matkama. Občas mi někdo nadhodí, že už by byl taky pomalu čas (na ty děti, ne začít chlastat), ale jako nevim, no. Ono je to celkem hezký, ono je to i roztomilý, ono je to ... číst dále »


Slovo "Bizár"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pavel

No jako chápu, že člověk co právě vylezl z nějaký pochybný fakulty potřebuje dokázat, že tam 5 let nesosal státní finance jen tak pro nic za nic a tak chce dát na odiv svou znalost naší krásné řeči. Ale kurva, před pár lety tohle slovo nebylo slyšet jak byl rok dlouhej a dneska se to ... číst dále »


Že se nikdy nepotkám s Václavem Havlem

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Bořek

Že se nikdy nepotkám s Václavem Havlem. Jsem ročník 97, takže jsem se narodil, když už Havel vyhrál 3 prezidentské volby ze 4. Je jasný, že si z jeho prezidentování pamatuju tak maximálně tvář. O to víc mě sere, že ho už nikdy nepotkám. Sere mě to asi nejvíc ze všech lidí, co jsou mezi ... číst dále »


Imperiální jednotky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: MacGregor

Je sice lákavé ubránit se novotám a dodržovat navyklé standardy z dob krále klacka, ale měření jakékoli veličiny má být věcí precizní. A s něčím tak logickým, jako že 1 míle (pozemní, ne námořní) má 1760 yardů neboli 5280 stop neboli 63360 palců, na tom nic logického ani přesného není. Modelem metru na vás!


Stav po průjmu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Lavátor

Nejhorší na průjmu je to, když odejde, už je ti dobře, ale ze strachu, aby se nevrátil pořád žereš rohlíky a banány, zatímco ve firemní kantýně je řízek nebo výpečky. Z rohlíků a banánů je ti ve finále taky už blbě, ale pořád si sebou nejseš jistej, takže je radši tlačíš a říkáš si, že ... číst dále »


1000 věcí, co mě serou

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: mimamo

Nejvíc mě sere, že to tady takhle trapně zheblo. Jasně, že se to dalo čekat, nic netrvá věčně a 1000 věcí je 1000 věcí, ale na tyhle sentimentální řečičky seru. Zrovna v poslední době bych potřeboval pravidelnou zdravou dávku cizího neštěstí a ne tady už nikdo nepřispívá ani do komentářů. Tak si naserte.


sebe

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Romana Bledá

nenávidim to když se nenávidim


Lidi co jen teoretizuji o tom jak by meli ostatni delat svoji praci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Blbecek

Kdyz nemam prakticky zkusenosti a neznam pripadne omezeni, tak muzu tvrdil ze vsechno jde a nic neni problem. Nekdy si pripadam jak blbecek, kdyz se k problemu stavim kriticky. Mel bych byt vetsi svine a i kdyz o dane problematice nic nevim, tak vsude tvrdit jak to pujde. Budu za vizionare a ve chvili kdy ... číst dále »


1000 věcí, co mě serou

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hejter

Jednoduše a prostě mě sere celej tenhle web.


Horoskopy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Další věc co mě sere

Tak neuvěřitelnou sračku jako je horoskop, by člověk na světe jen těžko pohledal...asi tak hned za výkladem z karet, věštěním z lógru nebo předpovídáním budoucnosti z data narození, a jiné pochoutky, například od svině deméterový, která si na svém kejklířství založila slušnej byznys...né děkuji. No ale zpátky k horoskopu a astrologii jako takové (pozor neplést ... číst dále »


Vít Gender Klusák

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hrůza

Je mi docela jedno, co si kdo myslí a co kdo říká. Poslední dobou mě ale nasral Vít Klusák. Osobně ho neznám, jeho nedávný „kecy“ ale jo. Bohužel, donesly se ke mně. Jeho kritika básničky Jiřího Žáčka, kterýho osobně taky neznám, mě donutila se trochu zamyslet. Tyvole co to jako je? Myslel to Klusák fakt ... číst dále »


že už nikdo neumí mariáš

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author:

Ne, prší mi nestačí - v něm záleží pouze na náhodě a tu a tam jednou za čas trochu na hráčském rozhodnutí. A ne, nestačí mi poker - v něm záleží pouze na náhodě, kuráži a kamenném ksichtu.


Okázalí antinacisté

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Click

Chápu, že opěvovat to, co se dělo ve třicátejch a čtyřicátejch letech v Německu není zrovna košér, nicméně snad ještě víc něž opěvování nacismu mě sere, když se odsuzování nacismu a hledání jeho skrytejch stop v čemkoliv stane něčím životním smyslem a posláním. Je už tak nějak tradicí, že lidi, u kterejch se tenhle stav ... číst dále »


Ondreje

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

Milý Ondreji. Předem mého dopisu Tě zdravím a doufám, že Tě to sere ještě teď. Protože jsem nemohl (a stále bez úspěchu) najít song, kterej hráli v rádiu počas mého řízení auta na dálnici, hejtoval jsem to na tomhle dobrým hejtwebu - http://www.1000vecicomeserou.cz/hejt-1000/ze-nemuzu-najit-song-a-kapelu/ Ovšem, netušil jsem, že můj žblept někoho nasere tak moc, že ač ... číst dále »


Omezení velikosti e-mailových příloh

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

A ještě jeden vzkaz. Je rok 2016. Stažení 10 MB trvá asi dvě sekundy i z telefonu uprostřed Vysočiny. Úložiště každého počítače mají stovky GB. Servery desítky a stovky TB. Proč si tedy pořád myslíte, že velikost e-mailových zpráv by měla být omezena např. 10 nebo 20 MB? Nemusí být omezena vůbec! Dobře, tak aspoň ... číst dále »


Hesla

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Ano, chápu, že heslo 1234, veslo nebo heslo, není úplně nejbezpečnější. Jsou stránky a účty, které by člověk měl mít nějak dobře zabezpečené a složitější heslo by mělo být vyžadováno (banka, různé e-peněženky, e-mail, telefon atd.). Tam chápu, že uživatele donutí aspoň do osmi znaků. Co ale nechápu je, když mě např. UPC nutí, aby ... číst dále »


To, že nemůžu tenhle hejt po odeslání editovat

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: I. C. Wiener

Když udělám přelkep, tak ho nemůžu opravit.


Že nemůžu najít song a kapelu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

Štráduju si to takhle autem po dálnici a přeladím rádio a slyším muziku s textem: „... spoustu věcí s tebou dělám naopak.. Život nás zkouší Žilou nám pouští Serve tě houští ....“ Nebylo to asi v tomto pořadí, ale než jsem zareagoval, skončilo to a ani stanici nevím, na jaký to hrálo. Jen ten úryvek ... číst dále »


Baťovské ceny v restauracích

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jarda

Asi jsem trochu cvok, ale z Baťovských cen se mi špatně platí dýško. Člověk si sice řekne:"Super, stojí to 99 kč, necelou stovku." ale aby dal pořádné spropitné, tak stejně musí dát sto deset nebo sto dvacet, stejně jako kdyby to stálo sto jedna. A z psychologického hlediska to je asi tak. 99 Kč Bez ... číst dále »


Nespresso

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: what else

protože kafe připravené pomocí toho automatu chutná zkrátka a dobře hnusně. Musí to být tím automatem, protože jsem právě jednu kapsli otevřel, vysypak a udělal si z toho turka a výsledek je zatím nejlepší.


Facebook v hospodě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Zuckerberg

Čím dál tím víc mě sere, že lidi čumí na facebook i tam, kde je to uplně k hovnu - v hospodě, na hokeji, při kempování, na koncertech, na výletech...no prostě všude...moh by mi někdo vysvětlit, proč kurva do tý hospody jdou, když se stejně do pokecu nezapojí? Aby si tam prohlídli příspěvky svých stejně ... číst dále »


[smis]

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jules Winfield

Chápu, že naučit se správně vyslovovat cizí jména může někomu zavařit mozkovou kapacitu. Chápu, že chtít po českym plebsu, aby se naučilo vyslovovat dentální frikativy je křížová výprava, před kterou by couvnul i Richard III. ve strachu, že dopadne jak templáři u Akkonu. Ale kurva, používat hlavu přece nebolí. Už jenom z čistě pravopisnýho hlediska ... číst dále »


Přechylování

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Berenice Poe

Nejsem implicitní hater moce, ale jsou jistý hranice, který se prostě nedaj překročit, a hádejte co? Češi je překračujou. Chcete vrhnout? Koukněte na Olympiádu - přechylování jmen, který se tomu brání jako čert, ať už finský, čínský, hispánský a v neposlední řadě - vždycky oblíbený - anglický. Je to špatný, je to nechutný a je ... číst dále »


Láďa Hruška

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Willow

Stačí to jen slyšet, fakt, věřte mi (poker face).


Remarketing

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Tedy spíš vychcánkové, který klientům nutí tenhle nesmyslnej marketingovej sajrajt. Tak za A) to vůbec necílí správně - Jdu na neviditelného psa a ukazuje mi to 3 bannery - z toho dva jsou reklama na mé klienty, na jejichž web jsem xkrát šel rozhodně ne z důvodu, že bych chtěl u nich něco nakupovat a ... číst dále »


Prznitele komentátory na OH Rio

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

Čeští ignorantští komentátoři. Rve to uši, to jejich trapný –ováááá. AdamsOVÁ, AmstrongOVÁ, JefimovOVÁ, ČchenOVÁ. Proboha NE! Adams, Amstrong, Jefimova, Čchen je správně. Prznitelé jmen. Z tohoto důvodu si nezaslouží ani tu nejmenší úctu. Zlískat je za to! Jakmile ale během přenosu srovnávají a zmíní např. naši střelkyni Kateřinu Emmons, tak vždycky správně řeknou Emmons. To ... číst dále »


Vychytávečky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sosanec

Timhle pidihejtem bych rád navázal na hejty o zdrobnělinách sprostých jmen a zdrobnělin jídla. Nevím, jestli jste si všimli, že na Streamu už nějakou dobu běží pořad Vychytávečky. Jasný, můžeme si říct, že je to asi pořad hlavně pro děti (nevim, v životě jsem neviděl jedinej díl). Asi je pro děti lepší, že se pořad ... číst dále »


tuhle stránku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: hateromg

další díl? 1000 a vyserete se na to? to si radši odstraňte tohle © Copyright 2016 | 1000 věcí, co mě serou | All Rights Reserved a dejte tam radší © Copyright 2015| 1000 věcí, co mě serou | All Rights Reserved protože příspěvek #1000 je z 7 Října 2015!


Lidi co nepremejslej a pisou sem stejny hejty dvakrat za sebou.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: paralela

Proc ma nekdo potrebu sem psat dva stejny hejty hned po sobe. Jste OK? Proc ma nekdo potrebu sem psat dva stejny hejty hned po sobe. Jste OK?


VAROVÁNÍ PŘED COOKIES NA WEBU

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Filipes

Evropská unie to má teď sakra těžký. Britové z ní zdrhli, i když to původně asi neměli v úmyslu, a kdekdo by je chtěl následovat. A když už se do ní naopak někdo novej cpe, jsou to buď ty bájný migranti, nebo nějaký asijský státy, kde se ještě za čórku sekaj ruce. EU jako byrokratickej ... číst dále »


Věty, které neříkejte před..

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: .Cvok

"Věty, které neříkejte před tlustou holkou." Jasně. Protože ona těch stošestnáct kilo nevidí. Pak byste taky určitý věty neměli říkat ani před hubenou. A před prvorodičkou. A druhorodičkou. A poslednorodičkou. A před zrzkou. Protože vlhkej sklep, ha ha ha! A bacha na to, když narazíte a combo - tlustou, zrzavou prvorodičku! Prakticky nemůžete říct nic. ... číst dále »


Věty, které neříkej před..

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: .Cvok

Věty který neříkej před tlustou holkou. Fakt žeru tyhle články. Například "Tlustý holce neříkejte, že je tlustá." Jasně, protože ona těch sto šestnáct kilo nevidí, že jo. Pak taky nesnášim ty článečky s větama, který neříkat před hubenou holkou. A před prvorodičkou. A poslednorodičkou. A před zrzkou. Vlhkej sklep.. ha ha ha! A před hubenou ... číst dále »


návštěvníci Starého Židovského hřbitova

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: pracovník ostrahy

Představte si, že hromadu hodin denně strávíte stáním u východu ze Starého židovského hřbitova. Chčije na vás, svítí na vás slunce. Máte žízeň. Máte hlad. Chce se vám chcát. Chce se vám vraždit. Pořád se okolo vás promenádují řvoucí skupinky desítek či stovek lidí, co dělají bordel na celé ulici. A v průběhu 9 hodin ... číst dále »


Doslovné překlady anglických idiomů do češtiny

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Vašek

Existuje notná dávka sousloví, které se uchytily v češtině, ale podle mě vznikly doslovným překladem anglických formulací. Štve mě to a rve za uši. Mezi nejtragičtější patří tyhle: vezměte místo (take a seat); dva roky zpátky (ago).


Automaty na cigára v hospodách

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: VasnivyKurak

Automaty na cigarety v hospodách mě dlouhodobě vytáčí. Jejich poskytovatelé tvrdí, že je pravidelně doplňují, ale není tomu tak. Polovina cigaret je stejně běžně vybraná a člověku často nezbyde, než se spokojit s nějakým "hnusem", který je k dispozici - s cigaretami, které skoro nikdo nekouří. Další klasický problém je, že obsluha kvůli neustálému rozměňování ... číst dále »


facebook, lgbt, kreteny

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ukill

Protoze jedine kokot by na facebook vlezl. Facebook jen prispiva k udrzovani a rozsirovani kretenismu a deviaci, protoze clenove deviantni skupiny se navzajem placaji po zadech jak jsou dobri je vse ok. lgbt za to ze je priroda nechce. kreteny za to, ze vstupuji do rad policie, misto aby pachali sebevrazdy.


facebook, lgbt, kreteny

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ukill

Protoze jedine kokot by na facebook vlezl. Facebook jen prispiva k udrzovani a rozsirovani kretenismu a deviaci, protoze clenove deviantni skupiny se navzajem placaji po zadech jak jsou dobri je vse ok. lgbt za to ze je priroda nechce. kreteny za to, ze vstupuji do rad policie, misto aby pachali sebevrazdy.


Fotky ve skoku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pert

Všiml jsem si, že teď "všude" vidím fotky lidí ve skoku. Je jedno, jestli je to na skále, u moře, v metru nebo před nápisem 51. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary... Co to je? Proč skáčou? Proč? Já tomu nerozumim. To tim chtěj jako vyjádřit jak jsou strašně happy? A koho to zajímá? A nejhorší ... číst dále »


poslouchání metalu na šitských sluchátkách

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: MacGregor

Zároveň hejtuju: - sortiment sluchátek v datartu, kde nemaj jiná než šitská sluchátka, když člověk ta svoje nechá doma, tak za obyčejnou náhradu nechce dát majlant a zároveň nechce takové ty implantáty až do středního ucha - když nemám náhradní sluchátka, takže pak musim utratit valuty za šitská sluchátka v datartu - když si někde ... číst dále »


Cpaní rádoby cool přezdívek do jména na FB

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jitka

Vážně nemám ráda diskusi na Novinkách, ale jedno jim upřít nelze - že zavedli systém, kde člověk vystupuje pod svým normálním, občanským jménem. Takže i když se tam někdo vyjadřuje jak žák pomocné školy a názory má jako mimozemšťan, pořád je tam aspoň ta iluze serióznosti, protože ten trouba vystupuje pod jménem Petr Novák třeba. ... číst dále »


Jazyk v botě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: PobreMiguel

Jazyk v botě je moc dobrá idea, ale ve většině bot stejně zapadne do strany a víc překáží, než pomáhá. Člověk to pořád loví a rovná, ale za minutu je zase tam, kde být nemá. Proč na to výrobci bot nemyslí?


H8 na svůj F8

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nejsem Karel

Pořád mě něco sere, ale když mam napsat co mě sere nejvíc, tak si nedokážu vybrat a akorát se u toho naseru.


Novodobe nadpisy u clanku na internetu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Anfooo

Poprve se tahle moda mezi novinarema objevila tak cca rok zpet. Muze mi nekdo vysvetlit, co to ma sakra znamenat, ty novodobe nadpisy? Napr: "Pes byl hladovy, to co nasledovalo, jste jeste nevideli!" "Sablikova mela jet na olympiadu, neuverite, co se stalo!" "Cesti hokejiste poprve v dejisti sampionatu, to, co je cekalo, jste nikdy nezazili!" ... číst dále »


Že jsem zhubnul

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

Začátkem ledna tohoto roku jsem začal hubnout. Nebyl jsem extra tlustej – 187 cm / 96 kg. Tak jo, břicho jsem trochu měl, ale nic výraznýho. Začátek hubnutí neměl nějaký vážný důvod. Jen jsem si bez příčiny někdy 5-6 ledna řekl, že by se to dalo dokázat trochu se zlepšit. Jako první krok jsem ten ... číst dále »


Sekretářka v Liberci v Polyglotu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Suse

Už skoro rok učím v jazykovce v Liberci. Práce mě baví, mám skvělé studenty, pohodového šéfa a super peníze. Jedna věc mi ale dokáže pravidelně zkazit náladu: permanentně nasraná sekretářka, což je holka přibližně v mém věku. Osoba, která skoro nemluví a přesto ve mě už svou pouhou přítomností vyvolává pocit, že do místnosti právě ... číst dále »


Dementní policajti, co maj rádi honičky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr S.

Miluju, když policajti viděj, že před nima jede kradený auto, toto auto normálně zastaví, jdou ho v klidu zkontrolovat, aby mohla začít typická scéna, kdy se najednou překvapivě kradené auto rozjede a začne ujíždět plnými ulicemi a policajti za ním, deset aut, ohroženy desítky nebo stovky řidičů a chodců. Proč ho raději v klidu nesledují ... číst dále »


Panzani express

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ital v kuchyni

protože prodleva mezi "nepoživatelně tvrdé" a "nepoživatelně rozvařené" se v jejich případě měří na desetiny sekundy, protože se slepujou i po naložení v oleji, takže vypadaj jak pastafariánský pámbu, navíc jsou o polovic dražší než normální Panzani, které jsou v pohodě.


Můj předchůdce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: junior java developer

Protože tady v kódu udělal takový prasárny, že to prostě neni možné. Hejtiju ale i sebe, protože jsem línej ty prasárny po něm předělávat a pokračuju v nich.


Tebe

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Datlos

Jen tak


že mě nic nesere

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: eel

protože mě dneska nic nesere


Tuhle zkurvenou politicko korektní zamdrkovanost

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nasranej obyčejnej polo intelektuál

Sere mě jak si dneska každej hraje na člena nějaké vyšší vyvolené skupiny. Sere mě HATEFREE demence, sere mě omezenost, sere mě připosranost, sere mě nízké sebevědomí a řiťolizectví všech neschopných loutek, serou mě zástupy omezenců, kteří si nevidí na špičku nosu, serou mě lidi co řeší záchranu vesmíru a aštara šerana a nevědí ani ... číst dále »


Dziny co poušti barvu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Lenka

zvlášť ze spousty slim džin vytahnete uplne modré nohy nebo stačí zkouknout spodní lem světlého trika nebo kabátu ... Sexyyy :-)


Lítačka

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: PobreMiguel

Onehdá jsem tu psal hejt na téma "lidi, co se vydávají za Pražáky". Netušil jsem, jak daleko to zajde. Nedávno jsem hned několikrát slyšel názor, že "žádní opravdoví Pražáci narození v Praze neexistujou". Mám spoustu kamarádů rodilejch Pražáků, takže mi to přijde naprosto absurdní a alibistický. Chtěl jsem přidat nějaké přirovmání, ale když se vysloví ... číst dále »


Pazvuky ostatních lidí [Chrápání , potahování , když si někdo zpívá a neumí ]

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: NASRANEJ

Sere mě to. Chcete relaxovat a někdo vám do toho začne potahovat bez toho aby si vzal zkurvenej kapesník ... Nebo jste unavení chcete spát a najednou někdo začne chrápat jako prase ! Nejradši bych jim dal facku ! Posloucháte písničku a najedou někdo začne jak retard zpívat potichoučku spíše šeptat Anglicky písníčku. PS: Robot ... číst dále »


Destniky v New Yorku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: hater#23827

Uz to fakt nedavam. Na Manhattanu jsou prervany chodniky a nejaky zakladni predpoklad, jako chuze napravo je lidem uplne cizi. Nedej boze planovat, kudy jdu, vic nez krok napred. Proste nekam jit samo o sobe je voser (metro je drazsi nez tago v Praze, tago ani nevim, kolik stoji). A kdyz k tomu jeste zaprsi, ... číst dále »


Smrt

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: SEWER

Vysvobozující,(ne)spravedlná,součást života. Sere mě,že proto,že sem živej,se musim čas od času zabejvat touhle témou,(zajímavý,že většinou v kolektivu). A tim pádem mě sere,že se smrt musí zabejvat mnou,páč sem živej. A jde se po tom někam? Peklo? Nebe? Matrix? A to jako všechno,cos udělal,prožil,nebo naučil se ... to jako zmizí a bude to k ničemu jo? ... číst dále »


Samoobslužný pokladny

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Bubák

Samoobslužný pokladny jsem považoval za spásnej vynález, díky kterýmu nemusim s půlkou chleba stát frontu za Boženou a Mařenou s týdenníma nákupama. Tenhle blaženej stav ovšem trval jenom do doby, než tenhle zázrak moderní techniky objevila i Božena. Spolu s babkou Kropáčkovou, která vubec neví vo co gou a půlku nákupu jí musí namarkovat chudák ... číst dále »


"Mám zájem" na Facebooku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kate Coco

Než se začnu rozepisovat o tom, co mě dneska opět nasralo, tak bych chtěla požádat gramatický nazzi, aby mě nehejtovali za moji gramatiku. Jsem totiž v ráži! Poměrně často dávám na Facebook do různých oborových skupin inzeráty na práce a činnosti, které poptávám. Než něco postnu, předem vymyslím výstižný a vše říkající informační text, kde ... číst dále »


Trable vyšších lidí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hroznej člověk

Jakožto studenta, který stráví x hodin sezením někde v lavici, na židli, na sedadle, mě nevýslovně serou určitý problémy, spojený s mojí výškou. Nejsem žádnej čahoun, ale mám metr osmdesát šest a k tomu dlouhý nohy. Takže na mě útočej nejen futra nebo nižší stropy, ale taky lidi menší než já, který jsou schopný zbuzerovat ... číst dále »


ukulele

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: MacGregor

To je taková malá kytárka co je teď v módě a všichni kdo sledují trendy už si koupily tři čtyři do zásoby, aby se pak naučili popový čtyřakorďák a ten pak hráli takovým tím rytmem "tu-tudum-dum, tu-tudum-dum". Připouštím, že není fyzikálně vyloučeno, že existuje jedinec hrající na ukulele jiným způsobem, ve skutečnosti mám ale podezření, ... číst dále »


Že nejsem delfín

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Buk

Protože kdybych byl delfín, tak bych mohl provozovat sex pro zábavu a obešlo by se to bez zbytečných keců. Myslím si, že tento argument by sám o sobě postačil, ale ve skutečnosti jsou tu minimálně další dva neméně významné: Delfíni totiž disponují sonarem. To je moc fajn věc, která má spoustu druhů využití a kdo ... číst dále »


Šipkový automat v hospodě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Koblihator

Nic proti šipkam jako hře takové, ale ten automat a zvláště zvuk (melodie), kterou vydává na konci každé hry, je nesnesitelný!!! Tudytudududuuu tududitudutududuu. Fuck, pivo mi zhořkne v hubě, rozhovor o záchraně světa narušen, řešení uprchlické krize a další nosná hospodská témata nenávratně v hajzlu. A to nemluvím o tom, když místní vyhlášený Wilem Tele ... číst dále »


Tomáš Halík

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: petr

Když někdo odpoví na otázku co říká na to, že má odpůrce, větou: "i ježíš měl své odpůrce", tak s egem a mozkem tohoto pána asi nebude vše úplně v pořádku.


Sign In / Join

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Sere mě, že vždycky, když se chci přihlásit na nějakou stránku, kde už mám účet, kliknu na Join místo na Sign In. A naopak. Proč, do prdele, nemůžou místo dementního Sigh In používat LOGIN a místo Join prostě REGISTER?


Přezdívky překladatelů titulků

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: sedmikráska

Aby bylo jasno, mně je uplně jedno jestli se ten člověk co má titulky na svědomí jmenuje kočička82, darovanejm titulkám na chyby nekoukej, žejo. Co mě na tom ale nejvíc sere je to, jak na tyhle přezdívky reagují starší lidi. Představ si modelovou situaci. Minulej tejden jsi viděl naprosto bombovej film, kterej chceš pustit i ... číst dále »


Lidi, kteří makaj ve službách, stěžujou si, že nedostávaj dýško, ale sami ho nedávaj!

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Momentálně nasraná Nikča

Dobře, názvem jsem asi shrnula celej hejt, ale nevím, jak líp to nazvat. Fakt mě to sere. Zrovna včera jsem seděla na obědě se známou, která dokonce dělá sama servírku, tak ví snad nejlíp, jak to chodí, a nenechala ani korunu! Netvrdím, že dýško je povinnost, není, když nejsem spokojená, tak proč bych ho měla ... číst dále »


noviny Metro

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Elvira

Většinou se naseru hned ráno při vstupu do metra na Skalce. Přestože nemám zájem o noviny Metro, nemůžu projít, protože ostatní, kteří o noviny mají zájem, utvoří neprůchodnou bariéru a pak místo, aby pokračovali rovně po schodech, křižují mi opět cestu a vydávají se na krátké jezdící schody. V poslední době si ten člověk, kterej ... číst dále »


Bejvávalo líp

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

Proč maj proboha lidi nutkání bejt škarohlídi. Proč jsou český lidi tak zakaboněný, nepřející a stále nabručený a stěžující si. Slyším to kolem sebe i když nechci. Sousedi, kolegové, v autobuse, na chodníku, ve frontě u kasy, prostě všude se najdou bručouni. Starý skuhraj, jak dřív bejvávalo líp, že bylo levnějc, že dobře už bylo. ... číst dále »


Dvojníci Elvise

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

Dvojník Elvise Presley. Samotnej Elvis mi je fuk, neposlouchám ho, nevadí mi, je mi v podstatě jedno. Ale jak v nějakým filmu, pořadu, nebo vystoupení figuruje rádoby dvojník krále, sere mě to. Stejně jako klauni.


Že stáří nepozná, kdy už nepatří za volant.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pigmyta

Znáte to né? V obci jede třicet, za obcí s vypětím všech sil maximálně sedmdesát. Jede nalepenej na středový čáře, krom těch okamžiků, kdy ho chcete předjet - to jede protisměrem. Pokud se vám ho přecejen podaří předjet a nezabijete se přitom, pak se dokáže spravedlivě rozčílit nad tím, jak všichni okolo jsou nezodpovědný hovada ... číst dále »


12ctka v Brně

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Rohlik

Vážně? Šalina.rar ....


Házení jídlem

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Desper

Serou mě všechny soutěže, akce nebo i hudební akce, kde se hází jídlem. Kurva jídlo se jí, tohle totální mrhání je vlastní fakt jen lidskýmu druhu.


Lidi z Kralup

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jinny

Cesta vlakem do Prahy je celkem fajn. Člověk vleze do rychlíku, flákne sebou na sedačku, zavře oči a za hoďku je v městě měst, matičce Praze. Pecka. To se však nekoná, když vlak staví v Kralupech. Už jen ty davy co stojí na nástupišti při příjezdu vás proberou z dřímoty. A co zákonitě probere i ... číst dále »


170 na Přístavišti

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Brat

6x tejdně jezdím z treninku domů tramvají číslo 17, vystupuju na Přístavišti a podchodem jdu na druhou stranu tý blbý křižovatky čekat na autobus číslo 170. Čekat píšu proto, že pokaždý, ale fakt pokaždý když vylezu z tý 17 tak vidím jak mi ta 170 ujíždí před nosem. OK. Prostě mám smůlu na busy a ... číst dále »


Vegan ve společným kanclu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Masožrout

Původně nešlo ani tak o to veganství samotný. Když ale vytáhne to svoje „jídlo“ - a že jí opravdu poctivě pravidelně často, tak to jsou zážitky. Různý nakvašený směsi, zrní, šmakulády. Smrad co se z jeho misek line je neskutečnej, něco mezi pachem zpocených ponožek a odérem ze smečky zmoklejch psů, z nichž jeden je ... číst dále »


Mokrej hadr pod nohama

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

Stává se to různě. Na poště, v šatnách aquacentra, v malým krámku, ve velkým supermarketu. Ráno se vám to nestane, ale chvilku před koncem pracovní doby ano. Nevrlá bába se smetákem obaleným mokrým hadrem stírá podlahu. V lepším případě pracovnice s nezúčastněným výrazem používající mop. Dokonce ani usměvavý pracovník úklidu jezdící na mechanizovaném prachožeru to ... číst dále »


Skrinky vedle sebe v prazdnem fitness centru

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ales

Chodim z fitka domu okolo pulnoci, jdu do satny, obvykle cekam, ze tam nikdo nebude, max dva az tri lidi... Satna je velka tak pro 100 lidi ale jak na potvoru mame skrinky zrovna vedle sebe :) Netreba popisovat, urcite to kazdej z nas zazil...


WeTransfer

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Nevím, proč si značná část uživatelů počítačů oblíbila zrovna tuhle idiotskou službu, která po určité době smaže soubory bez možnosti obnovení, z každého příjemce dělá mého kamaráda, a každého se snaží nachytat tím, že první obrazovce je reklama na premium verzi, takže tam každý vesele přetáhne soubor a nic. Takže musí dát SKIP, pak ještě ... číst dále »


Lidi, co nepozdraví nazpátek

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kejt

Protože jednostranný pozdravení prostě neni košer a zanechá to ve mně vždycky hroznej pocit méněcennosti a pochybnosti, jestli sem tak divná, nebo mě jenom neslyšel..


Andrej Babiš

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Andrew Goldberg

Hysterický despota neschopný kultivované diskuze, který nám spravuje státní kasu je jeden gigantický průser. Samozřejmě, že nedodržel žádný slib, ke kterému se zavázal. Budiz, to by jen dokreslovalo kolorit české politiky. Problémem je jeho enormni střet zájmů. To, že rozhoduje o penězích, ze kterých čerpá dotace. O EET, kde bude mit moznost se divat pod ... číst dále »


Lidi, který poučujou o věcech, kterejm očividně nerozumí ty, který jim rozumí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Elis

...a trvají na tom, že jim rozumí líp a budou se s váma dohadovat třeba do skonání světa. To mě fakt sere.


Když chce po tobě hodnocení aplikace, kterou jsem hodnotil

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Desper

V době všech chytrých smartfonů jsme si zvykli používat aplikace skoro i na splachování toi-toiky. Nic proti tomu a vývojářům patří uznání, že nás zásobují vším možným i nemožným a chápu, že úplně za dobrý pocit to dělat nebudou, tak by rádi nějaké "tantiemy". Proto je aplikace zadarmo s reklamou a za penízky bez reklamy ... číst dále »


Automatický přihlašování

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: VB

Všichni známe automatický vyplňování webovejch formulářů; to jak nemusim furt zadávat adresu a třeba ani číslo karty. Já chci ale teď mluvit o automatickým přihlašování. Jasně, každej web, kde něco nakupujete nebo tak po vás chce vytvoření účtu, ať už se jedná o email nebo prodejnu leštících přípravků na velbloudy. A tady vězí problém. Kdo ... číst dále »


Téma "Uprchlíci"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Blázen

Kolik jich v čechách je? Padesát? Sto? I kdybych jich přišlo 1000 tak jich bude v ČR furt míň než prodavačů pervitinu. Nechápu proč je z toho diskuze pro úplně každýho nýmanda v týhle republice. Už i moje stará do mě kéruje, "ježíši kriste, hrnou se nám se mudláhové, co budeme dělat, všecko tu půjde ... číst dále »


ŽENSKÝ

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Adél

Ženský jsou svině. A nemyslím si to proto, že bych byla závistivá stará panna. Naopak. Z hůry mi naštěstí bylo dáno dost na to, abych se nemusela nabízet na Tinderu nebo hejtovat všechny hezký holky.Jenže ne každá má to štěstí. Holka může být sebehezčí nebo vyhrávat medaile, ale když je to z nějakýho důvodu zakomplexovaná ... číst dále »


Zpravodajství ČT - část 1.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Alík

Lidi degradujou. S tím jsem se už smířil. Co jsme si museli dřív pamatovat,máme v telefonu. Co jsme si museli opsat, to si dneska vytiskneme. Fajn. Jedním z posledních ostrovů normálního světa pro mě byla česká televize. A její zpravodajství. Nebudu se pouštět do rozprav, jestli ČT směřuje na východ nebo na západ. Je mi ... číst dále »


Zpravodajství ČT - část 2.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Alík

V rozhovorech s politiky se vyžívá, vidíme ponižování v přímém přenosu. Super. Jasně, politici jsou svině, zloději a tak se s nima má jednat. No, nevim. S tím jeho namyšlenym xichtem je zástupcem lidu, protože se obouvá do politiků? Nejsem součástí lidu. A přibližovat se lidem tím, že místo slova „obchod“ použije „krám“, to už ... číst dále »


"Co ty tady?"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Miloš

Určitě to znáte. Jste na nějakém festivale/koncertu/koupališti/... a najednou se před vámi objeví jeden z vašich kamarádů se slovy: "Zdááár, co ty tady?". No ty vole, co asi člověk může dělat na koncertě, ty kreténe pitomý. To kurva nemůžou říct něco jiného? Když už jsou překvapení, že mě tam vidí, tak stačí něco jako: "Jééé, ... číst dále »


Velikosti tricek v obchodech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kanadan

Pokud jste kluk, stihla postava a vyska nad 180 cm, bud si musite sakra hodne vybirat tricka, aby vam padly, a nebo vypadate jak idiot! V CR 80% kluku tehle parametru vypadaj jak kdyz se oblekly do pytle brambor. Nemam to za zle jim (nam), je to tim, ze prodejci obleceni v CR si mysli, ... číst dále »


Ty krávy od koní

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sateda

Ne, nejedná se o čtyřnová zvířata dělající bů, i když sračky který vypouštěj z huby si jsou s kravským exkrementem podobné jak vejce vejci. Vysoké hubené, štíhlé, zkrátka dokonalé slečinky od koní, které měly to štěstí být krásné a IN ve velkých jízdárnách natolik, že je jejich starší kopie přijali za své, a ty menší, ... číst dále »


Vymaštěnci, co to tu komentujou.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Carlos

Docela dost těch "lidovejch" hejtů se dá číst a člověk se i zasměje, o to víc nechápu kreteny, co si pod nima kompenzujou svojí životní mizérii a pisou hovna. Když se s hejtem neztotožnuju, tak holt jdu cist jinej a nepoucuju autora o tom, co by mel dělat lépe aby ho daná věc nesrala. Proste ... číst dále »


Ignorování nevysokých lidí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Scully

Jo jo, jakmile jde o konfekční velikosti, barvu kůže, fyzické postižení, mentální postižení, politickou příslušnost, to se všem hned naježí bodliny. Osobně si myslím, že je naprosto v pořádku, aby po molech chodily ženy velikosti 40, prezidentem USA byl černoch a uznávaným rapperem bílej hubeňour Eminem. Ale proč se po tom mole nemůže projít holka,k ... číst dále »


"Pojď se mi ukázat v těch nových kalhotech"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: hovado

Protože mito pořad říká maminka


Ještě abys nadával

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pan-X

Proč má někdo do prdele potřebu na poděkování odpovídat touhle rádoby vtipnou frází?! Navíc se na to nedá ani nic normálního odpovědět, jen si snad myslet, že je to idiot.


Náš zákazník, náš pán - část 2.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

… pokračování z předchozího hejtu. Vyzkoušel jsem jako první dát balík šesti dvoulitrových vod (tedy o něco více než 12 kg!) – pokladní nezklamala. Povstala, s heknutím nadzvedla balík a s dlouhým a hlasitým výdechem jej položila do košíku. Moje slova „to nemusíte, dám si to tam sám“ nepadla na úrodnou půdu. Protože ale ne ... číst dále »


Náš zákazník, náš pán - část 1.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Clint

Rozumím tomu, že kontrola být musí. Zvlášť všude tam, kde se pracuje se zbožím, potažmo s penězi. Obchod tím pádem nevyjímaje. Velké prodejny tak najímají bezpečnostní pracovníky, různé makaky v saku se sluchátkem v uchu, tvářící se jako James 007 při akci a další opatření. Ano, kontrola být musí. Rovněž pochopím, že taková pokladní se ... číst dále »


vymyté mozky proteinových ž/sráčů

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: esko

Serou me vsichni fitness lidi. A nejvic ze vseho burakove maslo pod oznacenim maslicko. Se z toho poser tvl.


Zadní mlhová světla

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Krtek

Toto ušlechtilé zařízení má zajisté svůj význam a pokud se používá tak jak má a se zdravým rozumem, tak je vše v pořádku. Většina populace to neumí. Rozsvěcuje tato světla za tmy, při lehkém ranním oparu, při prvních padajících vločkách sněhu. A řidí se podle toho, no alespoň jsem víc vidět...sice ten řidič co jede ... číst dále »


Máslo po ránu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Afro

Sere mě, když si chci ráno namazat rohlík máslem z lednice, ale to je tak tvrdý, že to ten rohlík akorát rozesere.


Angažovaný rodiče ve školách

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kaktusák

Prostě takový ty angažovaný rodiče, co jdou do všeho jako dobrovolníci, při třídních schůzkách furt kecaj a ještě vymyslej něco navíc. Že musíme navalit škole nějaký prachy na Halloween, na Vánoce, Velikonoce, Kdovíconoce a další pitomosti, ze kterejch budeme mít levnou čokoládu, výlet nebo tričko. A nebo taky nic, jen ztrátu. Nádhera, že?


Firemní facebooky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Asi každý marketingový manager už dostal skvělý nápad (nebo skvělý úkol) rozjet firemní facebook. Je to přece tak jednoduché a hlavně je to zadarmo. Všichni přece chtějí, aby se na jejich zdi pravidelně objevovali novinky z firem, od kterých si v průběh posledních měsíců objednali dlažbu, pračku, pojištění nebo večeři. Takže se přidá ikona Facebooku ... číst dále »


Vánoce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Trouba

Má to vůbec cenu rozvádět? Nemám rád vánoce. Nejsem vánoční typ. Od té doby co jsme dospěl se mi o vánocích nestalo nikdy nic dobrého ani hezkého. Psal jsem tu už jeden hejt na událost, kterou trefně jeden z diskutujících pojmenoval "shitstorm". Takovéto shitstormy totiž vánoční období (alespoň v mém případě) vyloženě přitahuje, ne-li přímo ... číst dále »


Kamarádšofty s cizincema

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Prasátko

Ano, také mám řadu přátel, kteří nejsou Češi. Dokonce si s nimi i lidsky rozumím, rád je vídám a rád si s nimi anglicky pokecám. Co mě ale fakt sere je, jak pořád někde vidím tu patetickou snahu lidí se s cizincema mermomocí seznámit a být tím pádem hrozně cool. Co na tom, že si ... číst dále »


Nerozhodnutelnost

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nick byl můj brácha

Nikdo nic nechápe. Každej má svojí bublinu, ve který je doma a ve který jsou věci kterejm rozumí a který jsou pro něj, tedy absolutně, důležitý. Já ale mam úplně jiný důležitý věci, který já zase docela chápu. A přitom je stejně nechápu. Někdo nechápe, že uprchlící jsou taky lidi, ale druhej nechápe, že uprchlící ... číst dále »


Apple Mail

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Aplikace Apple Mail je krásná, čistá, jednoduchá, stylová. Co ale nepochopím, proč doteď nebyli v Applu schopní zařídit, aby normálně fungovalo posílání příloh? Obrázek se vloží do těla mailu a většina příjemců s Windows ho není schopná nějak uložit, nebo ho ani nevidí, případně se některý vůbec nezobrazí. Několik let to řešila aplikace Attachment Tammer. ... číst dále »


Když jde někdo pozdě na přednášku a zaklepe na dveře

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: študák

Rozšířenost tohohle retardovanýho počínání mi s každym dalšim akademickym rokem přijde nesnesitelnější. Evidentně to ale leckomu působí těžkosti, pojďme si to tedy rozebrat: 1.) Klepání na dveře má: upozornit přítomné na něčí příchod, vyrušit je a dát jim tak možnost přerušit cokoliv soukromého. 2.) Co se z podstaty věci neděje během seminářů a přednášek na ... číst dále »


Jak mnoho řidičů neumí jezdit po kruháku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Slim Jim

Co mě tedy fakt spolehlivě vždycky nasere, tak je to dement na kruhovém objezdu. Když přijedu ke kruháku a dávám přednost autu, které si to na něm právě dokola šine. Čekám jako vůl, protože se blíží a vypadá to, že chce projet před mým autem dál, až na ten další výjezd. Ale ouha! Najednou to ... číst dále »


Počet znaků v hejtech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Slim Jim

A teď mě nasrali autoři těchto stránek, když je hejt limitován 2000 znaky a přesto, že já jich vložil "jen" 1942, tak se minulý příspěvek nezobrazil celý...


Jak mnoho řidičů neumí jezdit po kruháku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Slim Jim

Co mě tedy fakt spolehlivě vždycky nasere, tak je to dement na kruhovém objezdu. Když přijedu ke kruháku a dávám přednost autu, které si to na něm právě dokola šine. Čekám jako vůl, protože se blíží a vypadá to, že chce projet před mým autem dál, až na ten další výjezd. Ale ouha! Najednou to ... číst dále »


Lidi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Against City

Takové univerzální pojetí pro asi tak všechno zlo na tomto světě - od osobního okruhu přes okruh naší země až po globální měřítko. Lidi, co mají stejný nápad jako já, jenže narozdíl odemě měli prostředky ho zrealizovat první a já nyní budu vypadat jako "kopírka". Lidi, kteří se na sociálních sítí nějak prezentují a vy ... číst dále »


že zavřeli Pomník

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: shudy

Jeden z těch pražáckejch...Restaurace U Pomníku byla hospoda na Palačáku. Nic kam by člověka zavál Bedekr či polreichova hvězda. Prostě obyčejná hospoda, dle socialistického hodnocení nejspíš III.cenové skupiny. S dobrým pivem a skvělými ďábelskými tousty. Chodili jsme tam leta a pro mnohé z nás to byla srdcovka i přes cigaretový dým co se dal krájet. ... číst dále »


Označení ťaman

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: iamnotdave

Ano, můj původ pochází z Asie, ale to není důvod, proč mě a další mé soukmenovce oslovovat jako ťaman, rákosník, čong apod. Vždy, když to slyším, tak mám sto chutí se zradikalizovat a přestat se sbíráním víček pro tvé děti, pak ti znásilnit dceru a její dcery a tobě uříznu hlavu. A nejhorší věc je ... číst dále »


Že je mládí v prdeli a do důchodu daleko

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: granny

Až donedávna jsem byla přesvědčena, že tzv.krize středního věku je mužskou doménou. A najednou jsem bez nálady a mám pocit, že mne příštích 20 let nečeká nic jiného, než že ráno vstanu a půjdu do práce (ano, mám to štěstí). Co že se to stalo? Vlastně žádné neštěstí, jenom moje jediné dítě dostudovalo, vyletělo z ... číst dále »


vycitky, ze som si dala Francuzsku vlajku na fejsbuk

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: auryn@azet.sk

Mam na profile francuzsku vlajku z toho isteho dovodu, preco placem, ked zomrie moja babka a neplacem, ked zomrie nejaka babka v Japonsku alebo v Australii. Aj ked to tiez mohla byt skvela zena. Vsetci co maju plnu hubu aj klavesnicu reci o tom aki sme bezcitni, ze sme si nedali vlajku rusku ani libanonsku ... číst dále »


Podvodníci na realitních serverech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Péťa

Už jsem se smířil s tím, že poplatky se neuvádí v ceně nájmu a že je tedy nutné si při hledání bytu nějakou tu tisícovku připočítat. U hnusnejch bytů s výhledem do zdi míň, u novostaveb s recepčním víc. Co mě ale fakt sere je, když v poznámce je uvedeno, že k nájmu je nutné ... číst dále »


Lidi co se obmotávají kolem tyčí v MHD

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ježíš_Tě_Miluje

Určitě jste asi každý někdy jel MHD. A jistě víte že tam jsou takové ty tyče od stropu k zemi, které jsou určené k držení lidí, co stojí. Nejčastěji se to stává v metru. Nastoupíte, metro se rozjede, vy se rozkymácíte, a už už málem padáte tomu bezďákovi naproti do náručí, a chcete se, krucinál, ... číst dále »


Rakytník

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Zahradník

Co nesnáším? Co hejtuju? Mohl bych tady psát sáhodlouhý nenávistný žvásty na skoro cokoli. Nejedna věc mě sere. Ale to každýho. Není na tom nic divnýho a ani nic hejtuhodnýho. Ale jedině ten, kdo někdy měl dva dny volna uprostřed pracovního týdne a místo toho, aby je strávil se svojí holkou, šel a nasbíral 9kg ... číst dále »


"Cena dohodou"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Opsha

Bohajeho, to je polovina lidí, která něco prodává na netu, tak líná googlovat a proklepnout si ceny na bazarech? Když nakupuju, chci vědět za kolik. A to ve zlatnictví, na blechmárktu i na netu. Jenomže tak jak jégrovky drtí milostné vášně, tak nápis "cena dohodou" demoluje moji chuť si něco nakoupit. V 99,9% totiž znamená ... číst dále »


Rádoby vtipnou odpověď

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: kokotko

Sedíš ve škole/práci, máš hlad jako prase a jediný na co myslíš je oběd. Pokaždý však uděláš tu osudovou chybu a zeptáš se kolegy "Nevíš, co je dnes k obědu?" Otočí se na tebe a se šklebem na držce řekne: "Hrneček od medu!" V tu chvíli jakoby ti projelo obrovský dildo prdelí a přestáváš mít ... číst dále »


ehm..

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Piko

Jak to tak ctu ty nazvy "hejtu" tak vysvobozenim pro tebe bude umrit..


#PrayForParis

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Uvařená Brambora

Sakra lidi.To že si dáte do statusu #Prayforparis moc nepomůže, sice budete vypadat cool ale je to úplně k hovnu.


Novimářský význam slova "Hráči"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: 2225

Pod pojmem "Hráč" si člověk většinou představí činnost, která má nějakou spojitost s hraním. Golfista, fotbalista, šachista nebo gambler - to jsou všechno hráči. Ale proč proboha potvořit češtinu tímto: Amazon, Pepsi či Ikea. Velcí hráči tajně danili v Lucembursku Jen dva hráči: Apple a Samsung Agrofert hledá auditora. O zakázku za desítky milionů soupeří ... číst dále »


Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Azathoth

Totálně mě vytáčí, jak lidi překroutili význam tohoto rčení. Sakra lidi, ono to neznamená, že do stejné řeky nemáte lézt dvakrát, ale že když tam podruhé vstoupíte, tak to bude jiná zkušenost, protože ta řeka už NENÍ STEJNÁ. Chápete?


Vstupy do metra

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ???

Jestli jste někdy jeli metrem a vcházeli/vystupovali ze/do zastávky, kde nejsou eskalátory, ale klasické pevné schody, tak jste si dost dobře mohli všimnout toho, že lidi vystupují z právě přijetého vlaku jak kokoti! Nejen, že udělají dlouhou neprostupnou frontu, která se hne šnečím krokem ke schodům, ale ono je i dobrým zvykem takhle zatarasit celé ... číst dále »


Nachcípaný cizí lidi v MHD

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Giowanni

Já chápu, že šéf je tvrdej a počasí se s náma ve střední Evropě nemaže, ale proč musí bejt nachcípanejch lidí všude tolik? Třeba minulej týden, kdy jsem se jakž takž vylízal z mýho zarudlýho a na poklnutí bolavýho krku a konečně s dobrým pocitem, že bude zase hej, jsem s úsměvem vyrazil do města. ... číst dále »


"na zdraví, zdravíčko..." po kýchnutí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Tedy kdo vymyslel tohle... Proč mají lidi potřebu komentovat něčí kýchnutí? A co to má společnýho se zdravíčkem už vůbec nechápu. A proč se to také bere jako potvrzení nějaké myšlenky nebo nějakého výroku? Co takhle začít podobným způsobem komentovat prdění, krkání nebo popotahování nosem?


Vidláci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Humanoid

Ujasněme si pojmy. Vidlák není to samé co vesničan. Sám se považuji za vesničana. Města jsem si užil dost a už mám rád klídek,grilovačky,zahradu a lesy všude okolo. Ale čistokrevnej vidlák se na vesnici potká dost často. Je to ten typ kryploida,kterej jede do lesa s traktorem pro dřevo a rovnou tam vyhodí pytel s ... číst dále »


"Hudba" v kavárnách

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ctirad

Proč "hudba" (rozuměj: rytmická akustická výplň vycházející vstříc nevytříbenému vkusu většinového publika) platí v kavárnách a restauracích za podobně neodmyslitelnou součást vybavení jako kliky u dveří a umyvadla na toaletách? Proč si myslíme, že by to bez ní nešlo? Nejezdíme snad do Vídně a neobdivujeme tamní kavárenskou kulturu (nota bene chráněnou Unescem jako nehmotné kulturní ... číst dále »


Zku*vený hvězdičkování sprostejch slov

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ťofinka

Máš pocit, že když to napíšeš takhle, stane se to slovo hned míň urážlivým nebo míň sprostým? Dává to smysl pouze v případě, kdy slušně mluvící člověk cituje nějakýho chlíváka. Jinak to z tebe dělá alibistu a pokrytce. Čeština je přece bohatý jazyk, pro každé sprosté slovo existuje spousta společensky přijatelnějších synonym. A když se ... číst dále »


Řešení toho, kdo je z jaký části republiky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: CurlyM

Někdo je z Ostravy, někdo z jižní Moravy, někdo ze Severu a někdo z Prahy. Každá oblast naší malý Republiky má svý specifika a je zajímavý se o nich občas pobavit, případně si udělat pár vtípků na to jak kdo kde mluví. Taky občas není od věci si z kamarády ze stejné díry jako vy ... číst dále »


Že už vůbec nečtu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tracy B.

Miluju čtení. Ten pocit, když se mi dostane do ruky dobrá tlustá kniha, která slibuje dlouhý a pohodový čtení... Ale hergot, kdy já naposledy něco přečetla? Když se mě kamarádka zeptá, jakou knihu bych jí doporučila nebo co jsem četla naposledy, vybaví se mi příběhy o ježcích, princeznách a mašinkách, ale to jaksi není to, ... číst dále »


Spolubydlící na koleji, kteří nevědí k čemu se používá štětka na záchod

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: fipa

Bydlím teď na Strahově a ani tak nemám problém s tím, že sdílím záchody s celým patrem, ani s tím, že většina z nich jsou kluci, to co, mě sere jsou posraný záchody! Nejsem zrovna cimprlich, ale když vidím díla některých, tak se mi jen při otevření dveří zvedá žaludek. No jako vážně, kdyby si ... číst dále »


Lidi co nečumí kam jdou

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Fakrij

Hejtů na tupý chování lidí v MHD už tu pár proběhnulo a ve většině s nimi nelze, než souhlasit. Samozřejmě když se vydávám do věřejnýho prostoru, tak je potřeba hodit svojí mysl do zenovýho klidu, protože každýmu se holt občas stane, že někomu skříží cestu, zejména na některých rušnějších místech typu Václavák, koncert Heleny Vondráčkový ... číst dále »


Že se práce pořád nenaučila masturbovat

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tweek

Hohohoo, tolik k břitkejm fórkům na úvod a teď k věci. Fakt mě to sere. Sedím v baru a pracuju na posledních vychytávkách před tím, než nastane den D (Což by mělo bejt zejtra v 09,00) a už mě to zcela upřímně, těžce nebaví, protože: 1) to zabírá strašně moc času, kterej bych teď mnohem ... číst dále »


Vaření v rádiu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: K8

Serou mě pořady o vaření. Jsou to nové detektivky (a ty mě taky serou). Sere mě, jak. jsou. pořád. všude. Sere mě, jak to účastníci prožívají. Ale co mě FAKT sere, je, když někdo vaří v rádiu. Ani to nevidíte. Ani to necítíte. Nikdy si ten recept nezapíšete. Nic z toho nemáte. Je to jako ... číst dále »


Zdrobněliny sprostých jmen

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: JayJay

Je to strašný. Když nemáte odvahu na to, abyste řekli sprostý slovo, tak ho neříkejte. Potom vznikaj takový ty uširvoucí zdrobněliny, který jsou podle všech ,,v pohodě". Třeba: ,,do prdelky", ,,kokůtek", ,,debílek", ,,hajzlík" atd...


Kdyz cabra konvicka.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ojlec

Mam rad caj. Ne takovej ten smetenej prach ze skladiste, nybrz poradnej sypanej. Vyroba teto pochoutky je jak se na prvni pohled zda jednoducha, ale... Udelat fakt dobrej caj je fakt kunst. Chce to presny alchymistycky postup a nejednou je potreba obetovat i krysu a mumlat zaklinadlo neciste magie. Nejde ani o to, ze se ... číst dále »


Když nevím, jak se mám "správně" chovat

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: BipolarKitai

Od mala slýchám výchovné rady, jak se mám chovat. Za 25 let svého života jsem ale slyšel tolik verzí, že jsem čím dál víc zmatenější. Je jedno jestli se jedná o chování člověka ve škole, v baru, venku, doma, co já vím, třeba v tramvaji. Sere mne, že na jednu stranu dnešní doba přeje takzvanému ... číst dále »


Cizí rozhovory

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Agáta

Jsou situace, ve kterých se ocitnete bez Vaše svolení. Který si prostě nevyberete. Třeba když si k Vám sedne nemytej člověk do autobusu, když stojíte ve frontě a zrovna té vaší pokladní se pokazí kasa, když stojíte na koncertě a všichni okolo jsou vyšší než Vy, anebo když vyslechnete konverzaci, o kterou vůbec nestojíte, a ... číst dále »


Derovany pytliky a igelitky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: FRANK

No a tu mame dalsi hromadku pomatencu, kteri by zaslouzili neoperovatelnej tumor na spodine lebecni. Jedinci myslici na dobro lidstva, zvlaste deti, kteri do pytliku v supermarketech udelaji rovnou pri vyrobe nejmene dve diry. Pry kvuli nebohym detem, ktere trpi neodolatelnou touhou si s pytliky hrat a cpat do nich hlavu. Jenze ruku na srdce, ... číst dále »


Druhej den

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Weinmann

Sere mě, že když se večer naleju, druhej den se potím. Nazdraví.


Fashion Blogy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hnáty

Protože jejich míra odlišení se od sebe nepřesahuje hranici absolutní nuly. Z jejich perfektně střižených vlasů, dokonalého líčení, stylového oblečení, zdravého veganského vaření by jeden ani neblil, kdyby to slečny nezapomínaly vyfotit zrcadlovkou nebo iPhonem a postnout na jejich blog, který nepochybně nese skvostný, trendy, ORIGINÁLNÍ, hipsterský název. Vypovídající hodnota jejich fashion blogů - nula. ... číst dále »


Že nejvíc potřebuješ partnera, když o něj přijdeš

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mormëoi

Je celkem jedno, jak k tomu dojde. Rozejde se on s tebou nebo ty s ním nebo se odstěhuje do tramtárie nebo nedejbůh umře nebo cokoliv. Důležitý je, žes ho měl a najednou ho nemáš. Jsou lidi, co takový situaci, ať k ní došlo jakkoliv, tejden nevylezou z postele a žerou jenom zmrzlinu a pytlíkový ... číst dále »


1000věcí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Krtek

Protože se sem občas vrátím s nadějí, že tady bude #1001.


vaší gramatiku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: anna

fakt mě sere, že máte špatně gramaticky napsáno " tisíc věcí co mě serou" - to prostě nejde říct - podmět je tisíc, ne věcí. měli byste se přejmenovat na tisíc věcí, který mě serou nebo tisíc věcí co mě sere. dík


Že se nedokážu/nemůžu/nesmím vyslovit

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: anonym

Sere mě, že nedokážu říct člověku, který pro mě znamená všechno na světě, že pro mě znamená všechno na světě. Sere mě, že neumím číst myšlenky a že nedokážu poznat jestli pro člověka, který pro mě znamená všechno na světě znamenám alespoň něco na světě. Sere mě, že se kvůli tomu musím řídit tím zasraným ... číst dále »


Stredni Evropa

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: FRANK

Jsem migrant. Jsem ten nejhorsi druh migranta. Jsem migrant ekonomicky. Proto me vazne sere, ze pro celej zapad evropy, kam my postkomunisticti cesi cestujeme za praci, neexistuje pojem stredni evropa. Proste neni. Co naplat, ze jsme zapadneji nez Rakousko. Tam kde konci nemecko zacina sediva plan plna matrjosek, temnych tovaren, cernobylu, smradu, vodky a komunistu. ... číst dále »


nemoznost dokazat pravdu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: sportu kral

Nesnasim, kdyz vim, ze mam pravdu a pri svy hadce/sporu to nemuzu dokazat. Prvni krivda, kterou si takto vybavuju byla v 6. tride, kdyz sme se s kamarady hadali, kdy se hralo finale v Naganu (cas v nasem casovem pasmu). Jelikoz o sportu vim tolik co malokdo, hned jsem zapatral ve sve jedenactilete pameti na ... číst dále »


"Postup přípravy receptu"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Roman

Copak já připravuju recept? Já připravuju jídlo podle receptu, boha jeho! Weby s receptama, co obsahují tenhle nadpis, by se měly samozřejmě zakázat.


Novináři - rozdělená společnost

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Sere mě, když se sdělovací prostředky snaží nasrat lidi tvrzením, že výrok toho nebo onoho ROZDĚLUJE SPOLEČNOST, typicky třeba u Miloše Zemana... Ano, může srát, Zeman, svými výroky spoustu lidí, ale fakt rozděluje společnost? Jakože jsou tady dva nesmiřitelné tábory, kdy jeden s ním souhlasí a druhý ne? Já jsem si ničeho takového nevšiml, a ... číst dále »


Topení v autobusech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: PetrKL

Máme tu podzim, ach ten podzim... barevný listí na stromech, kaštany, pouštění draků, huliči sklízej, slunce zapadá v barvách komárů, a kupa dalších pí*ovin. K tomu neodmyslytelně patří čím dál klesající teploty venkovní, a naproti tomu čím dál rostoucí teploty v prostředcích hromadné dopravy. Ano, když čekáte 20 minut vymrzlí na zastávce, je potom příjemný ... číst dále »


Lidi, co se pořád rozchází a zase schází

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ňuňu

To je prostě tak: dva lidi spolu maj nějakou dobu nějakej vztah. Všechno je v pohodě, ťuťánky a ňuňánky, společný selfíčka, milostný vzkazíky a zprávičky, společný akcičky, hromady kjůt dárečků a jiný supr dupr věcičky. Hlavně všechno na efbíčku, aby o tom každej věděl, že se teda jako joo milánkujeme a mucinkáme. A pak se ... číst dále »


Když nemám namazané pokličky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Masosasurus

Jako každý, i já jsem ráda jedla rohlíky, housky nebo třeba chléb se salámem, šunkou, paštikou, medem či sýrem. Je až s podivem, že i na tak banální věci mě může něco srát. A přitom sere. Už třeba to první co mě sere je, dkyž dostanu rohlík s paštikou, mazacím sýrem nebo s čímkoliv, a ... číst dále »


Bezvaječné těstoviny

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Masosasurus

Bezvaječné špagety, jídlo, které rádi hlásají vegani, jak jsou nejlevnější a snadno dostupné a všichni je jedí a že vajíčka tedy nejsou potřeba. Já měla k jejich konzumaci jenom onen důvod finanční. Jenže jak já je dnes nenávidím. Tu přípravu, kdy jsem nakonci měla odpornou slepenou hroudu. Jenže když tohle řeknete těmto veganům, tak oni ... číst dále »


Vás

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Bocman

Totálně mě nasralo že jsem se dnes ráno chtěl jen tak rychle podívat na relativně důležitý mail a pak jsem si dvě hodiny četl Vaše hejty.


Strach

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: poslední pionýr

Jsou mezi námi určitě jedinci, kteří něco jako strach nikdy neznali a nikdy nepoznají. Mají stravu zdarma třikrát denně a vypolstrovanou místnost v nějaké hezké, klidné léčebně duševních chorob. Ti ostatní se sem tam bojí. Já taky. To by mi nevadilo. Vadí mi ovšem celkem dost, že příčinou tohoto nepříliš hrdinského pocitu bývaly leckdy zbytečné ... číst dále »


že jsem nestihl přispět do Tisíce věcí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: MacGregor

Ano, těch nápadů, co se ještě najde! Však to už autoři shrnuli sami. To bylo příležitostí přímo pohejtuvolajících! Nekonečné dotazy na pokladnách ČD: "Obyčejnou? Jenom tam??? Platbu kartou hlaste předem!" Ano, všem pokladním, co tohle budou číst, vzkazuji: pokud nejsem důchodce co zapomene na legitku, která mu vynese srážku pár šupů z jízdného, a pokud ... číst dále »


song Mám boky jako skřín

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ewa

Ewa Farna mě nikdy moc nesrala, respektive mě nikdy nezajímala. O její tvorbě si myslím své, ale ať si každý poslouchá, co chce - pokud mi to necpe. To se bohužel změnilo jejím nejnovějším hitem Mám boky jako skříň! Tenhle skvost poslední týdny sdílí každá buclatá buchta na svém fíbíčku, aby ukázala, jak to má ... číst dále »


Že neexistuje jednotný typ nabíjačky pre notebooky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: dz

Nevýslovne ma serie, že tomu pri notebookoch nie je tak, ako pri smartfónoch, ktoré jednoducho majú jeden (iPhone nerátajúc) univerzálny typ nabíjačkovej prípojky. Človek má telefón Sony, príde do práce s vybitým telefónom a požičia si kábel od kolegyne, čo má samsung. Stratíš / dojebeš si kábel? No problem, za pár šušňov si kúpiš ten ... číst dále »


poslední kapka

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Drago

Dnes se mnou opět bude soucítit jen část z Vás. Konkrétně se bude jednat o muže, chlapce, chalany, borce, chlapáky a klacky. Každej zná ten pocit, když jde tam, kam i císařpán chodí sám a jde takzvaně jen na malou. Postup bývá vždy strojově podobný pokud je člověk střízliv. Postoj se stabilně rozkročenýma nohama, soustředěný ... číst dále »


Kluci co nevědej co chtěj

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: K

Sere mě, že dneska většina kluků absolutně neví co chce. Sere mě, že ste schopný dva měsíce neodbytně holku zvát na kafe, ještě neodbytněji další dva měsíce bez mrknutí oka bejt romantický, zábavný, kreativní, ale když dojde na lámání chleba, tak zjistíte, že my sme fakt "v pohodě", strašně hodný, ALE, vždycky tam nějaký to ... číst dále »


Že nikam nepatřím

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: constance

Narodila jsem se a vyrostla v Bratislavě. Ale jak už to s úrovní školství na Slovensku chodí, ocitla jsem se na studiích v Praze. Zamilovala se, dostudovala, začala pracovat a voilá zůstala tady. Rodiče se stejně z Bratislavy odstěhovali do otcové rodní vísky v Hornej Dolnej pri Strednej. No a tady začíná problém. Ačkoliv mluvím ... číst dále »


Savopiči

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ClO2

Nevím, jak moc sjíždíte internet, ale jestli u PC trávíte nezdravě moc času, jistě jste je už potkali. Někde v hlubinách sítě totiž existuje skupina tisíců Čechů, kteří už nevěří na Ježíška, ale na něco daleko, daleko lepšího. OXID CHLORIČITÝ, jméno jeho jest - prý léčí vše od AIDS přes rakovinu, syfilis, žloutenku, autismus až ... číst dále »


Slováci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jorn

Neuvěřitelně mě vytáčej slováci, který mnoho žijou a pracujou v Čeký Republice, ale absolutně se neobtěžujou se alespoň pokusit naučit česky a vytrvale na všechny mektaj svojí slovenštinou, protože "mi přece rozumíte, když jsme před 23 lety byli federace." Když už tady bivakujete, tak se laskavě naučte mluvit po našem.


Že jsem si včera rozbil hubu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: stepanb

Znáte to, nastoupíte do školy a za nějakej ten měsíc se koná seznamovací párty/hospoda/ožíračka. Jo, já jsem to takhle měl včera. ,,Sejdeme se v šest v budově cééé!" ,,Co je budova cé?" ,,No U templáře." OK, v šest jsem v Templáři, chvíli nic, a pak se začne chlastat. A když už tak pořádně. ,,Máš dopito? ... číst dále »


Hlavové sprchy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Alatriz

Serou mě hlavový sprchy. Totiž ty, který jsou napevno přidělaný někde dva metry nad vaší hlavou, rozsřikujou vodu do okruhu jednoho metru a ve všech filmech pod ně dokonale nalíčený a ušesaný ženský strkají ve slabších chvílích obličej a tvářej se, jako kdyby to bylo kdovíjaký potěšení a jako kdyby to vyřešilo všechny jejich soukromý ... číst dále »


11 věcí hejtuju a jednu miluju

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Gravidus

1. Nesnáším boty od Bati, který nevydrží ani to že v nich sedím v kanclu. 2. Nesnáším to mediální šílenství s uprchlíky, který je všude. 3. Nesnáším nacionalistický hejtry, který se bojí že po setkání s muslimem přestanou jíst vepřový 4. Nesnáším zlý muslimy (akorát na ně nedokážu ukázat prstem, protože... kteří to jsou? hmm..?) ... číst dále »


Návrat do budoucnosti

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: FutureBitch

Ještě jednou se mi na fejsbukovském newsfeedu ukážou statusy o Návratu do budoucnosti, Marty McFly nebo displeje z DeLoreanu s datem 21.10.2015, tak asi radši odcestuju někam hluboko do minulosti. Lidi, Marty McFly nepřiletí, ani kdybyste se posrali!


Jazyk v botě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pobre Miguel

S botama je problém. Ptořebujete, aby vydržely několik let, ale přijde déšť a rozplepí se, případně praskne podrážka, začne do nich téct, nebo se stane jiná věc. Když už ale vydrží, stejně to může být špatný. Třeba taková vložka do bot, ta jak se jednou pohne, už cestuje pořád. Ráno jí narovnáte a za pět ... číst dále »


Strach - Epizoda VI

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tweek

Nebo mi chcete říct, že to, že dělaj všude bordel, je jako důvod jim nepodat pomocnou ruku? Pro mě zaprvý ne a za druhý kdyby tenhle stát fungoval, tak na ně uplatňuje zákony stejně jako na ostatní a přestupky a zločiny postihuje v takový míře, že se to ty lidi prostě časem odnaučej. Jestli snad ... číst dále »


Strach - Epizoda V

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tweek

Strach o bezpečí sebe, svejch blízkejch i svojí kultury. Z mýho pohledu se jedná o nedostatečnou znalost jednoho z největších řezníku ever a tím není nikdo jinej, než legenda mezi legendami, nedostižnej morální vzor a krutopřísnej bijec – Mistr Yoda. “Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to ... číst dále »


Strach - Epizoda IV

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tweek

Jako jo, koho by tenhle prevít nesral. Strach z neznáma, z vejšek, ztráty ruky, selhání erekce, Věry Bílý… ať už to či ono, každej má něco. V současnym kontextu se nemůžu vyhnout tomu hlavnímu, proč jsem vlastně tenhle hejt stvořil. Strach z imigrantů. Kaboom, originalita nade vše. Mám pocit, že je to minimálně v naší ... číst dále »


lidi, co blbě čumí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: klér

znáš to jdeš po ulici a lidi na tebe divně zíraj říkáš si, mám snad skvrnu na nose či nedej bože mě pokálel pták a já si toho nevšiml? ale nic z toho není pravda, lidi prostě divně čuměj pořád a já si na to nejspíš nikdy nezvyknu


opakující se slova v hejtech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mkilled

...aneb co furt máte s tím mekáčem? Mám hlad.


Šou Leoše Mrdše

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Norun

Protože tenhle buranskej pšouk si ani nezaslouží počestnej název. Pravděpodobně to všechno začalo, když se Mrdeš jednoho rána probudil, utřel si okoksenou nudli do kožichu a omylem pustil youtube. Chvíli vejral na měsíc a řikal si, jestli se vzbudil moc brzo, ale pak se mu zaostřil zrak a sakra, co to tam píšou jimy falloun ... číst dále »


Přecpaný tramvaje

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: phrog

Prece nepotrebujeme komfort v "socce" staci pres vikend interval 10 minut a k tomu jeden vagon. Se tam prece nejak vlezem, mámo...


Když mi lidi po každym napsanym hejtočlánku daj přednášu a já se musim obhajovat

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: P.

"Já myslim, že se rozčiluješ zbytečně", "A neměla bys teda nějak změnit svůj život/najít si novou práci/přestěhovat se", když tě tam tak všechno sere? Kruci, lidi, nadsázka! Jasně že mě spousta věcí sere, ale to neznamená, že taky nenajdu spoustu takovejch, co stojej za to. To neznamená, že jsem nenávisti plnej nešťastnej člověk, kterej zjevně ... číst dále »


Pražáci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Holka z Hradce Králové

S nikym se nebavěj v tramvaji a když někdo náhodou mluví nahlas, tak ho zabíjej pohledem. Pořád se bojej, že je někdo okrade, kontrolujou proto kabelky (jestli jsou zapnutý), auta (jestli stojej, kde je zaparkovali), lidi kolem (jestli jim nešmátraj do kapsy) a vyžadujou to i po ostatních. Nejhorší je ale jak mluvěj! Ne tejden, ... číst dále »


Chození po návštěvách

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: pek

Tak na tohle hobby, chodit po návštěvách, jsem vysazený snad ještě víc, než na sdílení kdejaké šlichty z nekonečné série Miláček vařil. Proč tam musím, když mě nezajímá, co Majka v práci a jestli to s Milanem vydrží a jestli jejich půlroční děcko už má nevěstu/ženicha. Proč budu muset zas a znova vysvětlovat, že si ... číst dále »


Že musím nosit telefon v obalu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ema

Jo, člověk si konečně po pár letech pořídí novej telefon, vybalí ho z krabice, dá do něj simku a celej večer se s nim mazlí. Zná to snad skoro každej. No a pak přijde chvíle, kdy si ten telefon potřebuju dát do kapsy a začít ho normálně nosit a používat. Lidi, co si smartphone ještě ... číst dále »


Velký prázdný slova

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Naivní

Svět je plnej velkejch slov. Motivačních citátů, bouřlivejch dialogů, vše-v-dobro-obracejících strhujících projevů. A lidi tomu věřej. Neni to jen ve filmech, kdy hlavní hrdina v poslední minutě doběhne odjíždějící autobus, vytáhne šíleně dojemnej monolog a voila, happyend. Lidi prostě baví poslouchat velký prázdný slova. Vždycky víc potáhne "smích jako zpěv slavíků a vějířky jemných vrásek, ... číst dále »


Dabované reklamy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Scully

Dobře si vzpomínám, jak úžasné to bylo, když po revoluci poprvé začaly v televizi opravdový reklamy, ne jenom pan vajíčko se svojí zeleninou - Vy zíráte, my zíráme- Vizir! Hebký jako králíček Azurit. Tak zas příště - u Mc Donalds. Cornetto má každý rád - Cornetto sladké srdce má... Kde že loňské sněhy jsou, dneska ... číst dále »


Prostě já

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: upsidedown

Věc se má následovně - právě teď se mám učit na státnice, na což ovšem seru a píšu tenhle hejt. Zajímavý je, jak vždycky, když se mám na něco učit, mám takový svědivý potřeby. Potřebuju vidět všechny díly všech seriálů, o kterých jsem kdy slyšela. Musim číst všechny debilní diskuze. Všude. Začnou mě hrozně bavit ... číst dále »


Řvaní na hráče

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pobre Miguel

Sportovní komentátoři a teoretici, to je na hejt samo o sobě. Především ve fotbale je to strašně znát. Hráči pořád dokola opakují nicneříkající fráze: "Musíme dát víc branek, než soupeř", "hraje se do poslední minuty", atd., ve studiu se komentátor ptá odpovědí a experti jsou buď amatérští psychologové (Hřebík), lingvisté (Csaplár), motivátoři (Straka) a ti, ... číst dále »


Student Agency

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: @murielbink

Příjemná společnost, ta nemůže nikoho srát, řeknete si. Ale kopat do mrzáků umí každej, na Olgu Lounovou už bylo sepsáno tolik hejtu, že věřím, že i Ovčáček najde text od Peroutky „Olga je kráva“, takže proč nevohřát trochu vody i na polosvini. Začněme faktem, že společnost s názvem STUDENT Agency (dále jen SA, podoba se ... číst dále »


Cosplayeři

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: neweeb

Sere mě, že je to banda namyšlenejch weebů.


Když v obchodě nemaj košík do ruky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: kráva remcavá

Proplítat se s vozíkem mezi lidma je vopruz. Vozík je velkej krám, zabírá spoustu místa, neprotáhne se všude kde já. Překáží u regálu, když zrovna třeba studuju, ve který klobáse je i nějaký maso, a když ho dám stranou do uličky, aby se na to klobásy mohla podívat i tady pani, tak překáží v uličce. ... číst dále »


Nedokončený hejty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Polykač vesmírů

To si takhle čtu hejty druhejch (> 1000) a najednou přijde konec v podobě věty useknutý v půlce. Celý se to sem nevešlo, Ok, může bejt, tak sjedu na komentáře, jestli hejtra napadlo dokončit to tam (jako spoustu jinejch) - a nic. Ani hovno. Fak jů. A já se ptám: je kurva tak těžký tam ... číst dále »


Český seriály (zvlášť ty, co kopírujou zahraniční)

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ali

Vlastně ani nevím, jestli někdy byly český seriály dobrý, ale možná v době, kdy Nemocnice na kraji města a Sanitka byly hit, dobrý byly. Teď je to ale totálně trapný a na všech vidíte, že říkají, co mají ve scénáři, úplně si jasně představujete, jak tam stojí "režisér" hned za kamerou a slastně přikyvuje, jak ... číst dále »


Electronic Dance Music (EDM)

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: vooku

Před pár lety se o dobrejch dramenbejzovejch producentech občas říkalo „a pak začal dělat dubstep“, což bylo doprovázeno lomením rukama a všeobecným žalem. O dubstepovejch se zas říkalo „a pak začal dělat house“ – když tuhle v Roxy hrál Skream, tak sem se jak malej těšil na zabijárny typu Exothermic Reaction nebo Rutten, a místo ... číst dále »


Že má dneska každej trouba VŠ

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pobre Miguel

Já teda vystudoval VŠE, což se nedá srovnávat s medicínou a taky netvrdím, že je to těžká škola. Kdybych ovšem tehdy věděl, že mi pak budou říkat: "haha, ty studujueš nejtěžší gympl v Praze", tak jsem šel přírodovědu na UK, kam jsem se taky dostal, ale rozhodl jsem se tam nenastoupit. No ale to je ... číst dále »


Čekání na zelenou

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jean-Michel

Jestli něco nesnáším, je to čekaní na to, až blikne zelená. Je to jako čekání na Godota. Chčije a chčije, já stojím jak trubka na kraji silnice, na které od nevidím do nevidím není jediný vehikul, který by mě mohl ohrozit na životě, ale stejně stojíš a čumíš na červenýho panáčka. Na červenou se přece ... číst dále »


Sedačka

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Patches O'Houlihan

Sere mě slovo sedačka. Vždy místo něj slyším sračka (zvláště řeknete-li to rychle). Nemůžu si koupit sedačku v Ikei aniž bych se při tom debilně netlemil. Neměl jsem se slovem sedačka problém, dokud na tento problém neukázal jeden nalitý kamarád. Teď to tak slyším všude. Sere mě to a tenhle hejt je sedačka.


Ladislav Zibura

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mejlalbc

Sere mě Ladislav Zibura. Je poslední dobou úplně všude a to patrně jen díky tomu, že někam šel, hrozně moc věřil a doufal, že tam dojde a nakonec, světe div se, tam došel, ale když už tam došel, tak ho napadlo, že by mohl zase jít někam úplně jinam. A tak šel a jestli nepošel, ... číst dále »


Když vím, že kapela už nikdy nevydá lepší album

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tomáš's

Málokdy si oblíbím ty slabší alba a slabší songy, jsem prostě sucker pro to nejlepší, co daná banda může nabídnout. A tím nemyslím nejpopulárnější, nebo nejhitovější. Zeptejte se našince na nejlepší album Floydů a většina se bude určitě držit při Zdi, kdežto já se vždy radši odvrátím k Měsíci. Hudební skupina má stejně jako jogurt ... číst dále »


Ukecany kadernice

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Neucesana

Sere mne takzvanej small-talk neboli kecy o nicem, kdykoli se prijde ke kadernici.Je to tim, ze tyhle recicky obecne moc nemusim a neumim,je hodne situaci a mist, kde na to kaslu a normalne si mlcim,ovsem ke kadernici se musi, nejsem lesni zena a vlasy strihat potrebuju. Ony je to snad ucej na kadernicky skole,delaj to ... číst dále »


Co by kdyby a Osudová rozhodnutí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Magnova

...že nevím, jestli bych byla větší kočka, kdybych měla radši mrkev než slaninu. Jestli bych šla do Zupastár, kdybych uměla zpívat. Nebo jestli bych byla jiná, kdybych měla radši pletení, než čtení. Jestli bych to v Milionáři fakt dotáhla na 320.000 bez nápověd, jako skoro vždycky doma u telky, a nebo jestli by byl můj ... číst dále »


Že se stydím za to, co sleduju

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hanyou

Mám ráda seriály, a hlavně kreslený seriály. A ne zrovna anime, kde teče krev, střeva a řeší se hluboké myšlenky o smyslu života. Ne, já prosím koukám na Transformers, Gravity Falls, Steven Universe a My little pony: friendship is magic. A když se mě někdo zeptá, co třeba sleduju za seriály, tak jen něco zamumlám ... číst dále »


Že nevim jakej hejt už v tomhle jubilejním napsali a kterej ne...

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Wertical93

No neni to na hovno? Takovej supr nápad - nechat napsat věrné čtenáře hejt... jakejkoli hejt. No a pak jsou tu čtenáři jako já, kteří je nemají všechny přečtené a pak neví jakej hejt napsat. Šit, vždyť já vlastně ani nevim jestli někdo nenapsal úplně stejnej!


PMS

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: B52

Sere mě PMS neboli premenstruační syndrom, období, kdy si hormony v bežném ženském těle dělají, tak se mi zdá, uplně co chtějí. Ráno, kdy se probudim, do té doby normální, vzdělaná žena, jako hovno na něčí podrážce, jako největší flus pod sluncem. Ok tak zvládnu vstát, dojit do kuchyně a tam mě v ten den, ... číst dále »


Každej den něco jinýho

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kolíček

Sere mě to, že když ráno vstanu a chvátám, zaručeně je vždycky někdo v koupelně. Doba, kterou mám na opuštění bytu, je přímo úměrná době, po kterou je koupelna obsazená. Sere mě taky, že při dělání čaje z pytlíku mi na 99,8% spadne ten papírovej hajzlík do čaje. Jo, ty 0,2% je případ, kdy to ... číst dále »


Zákazníci, kteří mi musí sdělit svůj příběh.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Dictus

Pracuju jako prodavač v elektru a denně k nám choděj tzv. Kabeláři. Osoby požadující neexistující kabely na propojení nesmyslů s nesmysly. Vždycky jim už z lenosti řeknu, že bohužel tento výrobek momentálně nemáme a ať se zkusí podívat jinde. Normální člověk by řekl "Díky, nashledanou". Ne však Kabeláři, ti mi musí ještě říct na co ... číst dále »


Že lidi nechápou princip přepravy na eskalátorech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Uličnice

Každý ráno přestupuju na Muzeu z C na A a každý ráno je to stejný - spěchám, abych byla na eskalátorech, co nejdřív, protože hrozí, že se v tom davu lidí najde někdo, kdo nechápe ten nejzákladnější princip jízdy na eskalátorech - vpravo se stojí a vlevo chodí. Je to hrozně jednoduchý, přece.


Když pustím v MHD sednout starou paní a ona mi řekne, že jede jen jednu stanici

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Orbicek

Sedíte v tramvaji a najedou přistoupí stará paní, tak hledíte kolem sebe, kdo by ji mohl pustit sednout. Bohužel všichni najednou pozorují okolí a paní nevidí, takže se hecnete a paní pustíte sednout Vy. Dmete pýchou a hledíte na ostatní s pohrdáním a morální převahou, když tu paní Vám řekne: "jen seďte, já jedu jen ... číst dále »


Bio mámy a vůbec pralesoví lidé

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sateda

Ano, přesně to mě sere. Ty bio mámy, který spolkly moudrost světa a věří všem těm konspiračním kecům o zlejch iluminátech a bratrstvu temna. Jo, určitě je znáte! Takové ty lidi co kombinujou arabské, asijské a jihoamerické kultury dohromady. Holky, které maj strach z doktorů, porodí doma a pak navíc ještě odmítnou dítě očkovat. Jo, ... číst dále »


Všechno nevyzkoušené

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: mtmccox

Že nejspíš nikdy nenavštívím všechna zajímavá místa nazemi, neokusím všechny delikatesy, zážitky, nevyfotím každé dobré panorama, nepodrbu každou sexy studentku, nezahraju každou hru, nebo i na každý hudební nástroj. Vždycky mi přijde tráva jiných zelenější a vždycky váhám, zdali tohle, co mám, je doopravdy pro mě. Snažím se tomu na základě racionality a zkušeností věřit, ... číst dále »


Militantní vegani

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mako

Vegani a vegetariáni jsou dost otřepané téma. Ten fakt, že váš veganský kamarád nějakým zázrakem vždy stočí vinu na vás a vy se pak cejtíte nějakou dobu blbě, dokud nepřijdete domů a nedáte si pořádnej kus toho ostrýho maďarskýho salámu v ledničce, mě vždy dostane. A jak se tak dávíte tím enormním množstvím čabajky, řeknete ... číst dále »


Když si na mě v práci někdo zasedne

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Lenacia

Shánění práce bývá fuška. Třeba doteď čekám, až se mi ozvou tři zaměstnavatelé, kteří mi před několika měsíci řekli, že mi určitě zavolají. I proto jsem byla nadšená, když jsem našla práci nedaleko našeho bytu, ve vcelku příjemné prodejně, kam ráda chodím nakupovat. Po pohovoru mi okamžitě zavolali, že mě přijímají. Z vcelku zajímavé práce ... číst dále »


LoliRock

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Lenacia

Disney Channel mám celkem ráda. Když pominu ranní vysílání v podání Medvídka Mouka, Středo jungle, Animovanou Sabrinou mladou čarodějnici a Sofii I., což jsou pořady, které by bylo třeba shromáždit na jednu velkou hromadu, a když už se s tím začalo, tak toho využít a přihodit tam i všechny díly Violetty a Binny a duchové, ... číst dále »


Ze lidi umiraj

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: A

Ze lidi umiraj je dana vec... Nic s tim nenadelas, ale vetsinou se to stane necekane, jeste nez jim stihnes rict co jim rict chces.Myslim, ze bych nikdy nebyla spokojena / rozloucena dost... ale myslim, ze zatim jsem byla vzdycky rozloucena zoufale malo. Sere mne to. Musim se naucit sebrat odvahu rikat lidem vsecko hned ... číst dále »


Pěkný holky z officů

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kancelářský krysák

Protože i ty nejobyčejnější junior office ass-istentky z generickýho korporátu se oblíkají jak na módní přehlídku a tvářej se že jsou důležitý jak kolečko v orloji. Protože když jdou po chodbě tak vrtěj prdelkama jak kdyby byly na natáčení porna nebo na přijímacím pohovoru ke generálnímu. Protože když člověk sedí naproti jejich stolu tak musí ... číst dále »


Hejty na revizory

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Cestující

Nikdy jsem nechápal otevřenou nenávist vůči revizorům. Jsou to taky lidi, a na rozdíl od mnoha jiných je jejich povolání celkem smysluplné, i když není z nejprestižnějších. Moje setkání s revizorek probíhalo vždy nějak takto: "Dobrý den, kontrola jízdenek" "Tady(...předložím jízdenku...)" "Děkuji". A že jsou občas nevrlý na turisty? Jak řekl blahého času jeden strážník ... číst dále »


Že si ze sebe lidi s přibývajícím věkem nedokážou dělat srandu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nikdo

Neřeším tady situaci, kdy někdo cpe komukoliv na potkání svoje názory aniž by byl tázán - to bych zajisté ztratil známých více a neměl bych se ani čemu divit. Jsem však toho názoru, že až si ze mě lidi přestanou dělat legraci, bude to se mnou zlé. Proto jsem taky zastáncem názoru, že sranda musí ... číst dále »


Doručovací schopnosti Český pošty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Bess

Si hrajou na to, jak pečujou o zákazníka a jak jsou děsně moderní, když můžeš trackovat svou zásilku 24 hodin denně. Začne to tak, že ti přijde sms a email, že ti zásilku doručí ten a ten den, což samozřejmě nedoručí. Na sms ani email se nedá reagovat. Což vede k tomu, že frustrovaně sleduješ, ... číst dále »


Vyznání lásky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: M..sl.d..s

Hodně věcí mě sere, 2000 znaků by na to bylo sakra málo. Ale momentálně mě nejvíc sere to, že nedokážu říct člověku, kterýho miluju, že ho miluju a fakt nevím proč.


Jak když chci mít klid od lidí tak si myslí, že mi něco je.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Falco

Pojeď na chatu, Venca slaví narozky. Nejdu, zůstanu doma. Co je? Něco se děje? Tak pojeď prece, zlepší ti to náladu. Ne kurva, nechci zlepšovat náladu. I když je Venca sebelepší kámoš tak zrovna nechci nikam jet. Chci sedět doma, ládovat se smaženym sejrem protože nic lepšího si neuvařim a dokoukám serii True Detective. Hlavně ... číst dále »


Jak je spousta věcí v životě debilně zařízená

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nasraná Andrea

Sere mě, že musíš chodit do práce, abys měl peníze na živobytí, ale máš pocit, že v jakýkoli práci ztrácíš svuj čas a život ti utíká mezi prsty. Sere mě nesmyslnost válek, v kterejch lidi zbytečně umíraj, ale zase na druhou stranu bez válek by byla už tak přelidněná planeta ještě přelidněnější. Sere mě, že ... číst dále »


Dratovany zidky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: FRANK

Znate to, jedete takhle na prochazku v rade novostaveb, nebo treba kampusem Masarny v Brne Bohunicich a uzivate podzimni idylku. Zdalky vidite mohutnou kamenou zed! Chyba lavky.. To je totiz variance na kamennou zidku v novodobem havu. Nejakyho lumena totiz napadlo, ze vezme dratenou krabici a do ni nasklada kameni a tim to bude urco ... číst dále »


Odborníky, co si myslí, že rozumí věcem i mimo svou expertízu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Xavier

Respektuju Richarda Dawkinse jako biologa, ale kruciprdel, proč kafrá do věcí, kterým nerozumí? No protože už trpí typickým slavomamem člověka, který dosáhl vysoké úrovně ve svém oboru. Když rozumím broukům, filosofie je přece hračka. A teologie je obor pro děti. A jak to tak bývá, dawkinsové mají své epigony i v české kotlině. Jenom jsou ... číst dále »


Je to o tom,...

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: zelená_příšera

Sport je o emocích, píli a vytrvalosti. Být hercem je o štěstí. Politika je o lidech. A o tom to je. Tenhle debilní anglicismus (It is about...) mě neskutečně sere. A používáte ho všichni. Všichni. Lidi, kteří tenhle vskutku idiotský slovní obrat nepoužívají, se dají spočítat na prstech jedné ruky. Hned po "shlédnutí","aby jsme" a ... číst dále »


To, že jsem zasranej zabouchlej sobec

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Bitch

Byla jsem na pohřbu babičky a stejně jsem myslela jen na to, aby on byl v pohodě a jak v prdeli bych bez něj byla.


"Měla jsi udělat tohle a tamto!"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hëllena

Mýlit se je lidské. Každý se za život zmýlí nespočetněkrát. A proto mě sere, jak někteří lidé na to musí neustále upozorňovat, jako by oni nikdy nikdy žádnou chybu ani za milion neudělali, a jako by nám jejich chytračení a upozorňování mohlo nějak pomoct. Vyjdu z domu v domnění, že zas až taková zima nebude, ... číst dále »


Facebook

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Slečnažena

Říká se "co oči nevidí, to srdce nebolí" a FB mi to narušuje tím, že mi na zeď sere věci, který vidět a vědět fakt nemusím. Jako např. to, že bejvalka přítele si věčně dává podivný aplikace typu "Kým jste byly v minulém životě" nebo "Kolik a kdy budete mít děti" a tomu podobný sračky. ... číst dále »


Aleš Cibulka moderátor

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: hoxley

Rád bych se podělil s něčím, co mě sere tak, že jsem schopný všeho nechat a vyběhnout připraven k okamžité eliminaci zdroje sraní ovladačem nebo Alt+F4, a je úplně jedno i to, že jsem v tu chvíli jak na potvoru zdrojem téhož v malé místnosti na druhé straně bytu. Absolutně netuším, jakým způsobem se tahle ... číst dále »


Že sem lidi vkládaj ix stejnech hejtů pod sebou...

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kočička Mia

...a admina stránek to vůbec nesere :-)


Když jsem unavenej, jdu do postele a tam zázračné ožiju

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ales

Nesnáším, když jsem unavenej, usínám, nebo jsem už usnul na gauči, vstanu a než dojdu do postele, tak se mi už nechce spát.


Když souložíte se spolubydlící a ona si to pak rozmyslí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: mexx

A pak spolu pořád bydlíte a díváte se v jedné posteli na filmy a máte ji pod rukama a tak nějak nemůžete zapomenout jaké to vlastně bylo super. A pořád se vás občas ptají známí jestli spolu teda jako něco máte? Protože se k sobě přece tak hodíte, žejo. A že jste stejně jasní haha, ... číst dále »


matfyz

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: alexandra

Vždycky jsem měla docela ráda matematiku, na gymplu jsem s učením neměla problém, a tak jsem se rozhodla ji studovat dál. Překonala jsem počáteční šok vysokoškoláka, dostala jsem se přes první i druhé zkouškové a doklopýtala jsem až do druháku. Celou dobu mě pronásledovaly pochyby, které se střídaly s nadšením pro to, co dělám, ale ... číst dále »


Inovace

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Správce trubky

Tento všeobsahující a zároveň bezobsažný pojem si razí cestu současnou ekonomikou i ekonomií. Studie a už i knihy kde autoři masturbují nad silou inovací a hledají v historických datech "příběh inovací", který započal parním strojem. Někdo (zapomněl jsem jeho jméno, ale jako obvykle byl to dědek co přečetl hodě knih a hodně jich napsal) definoval ... číst dále »


Manželství a Vánoce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: asocka

První je úřední past na živočicha homo sapiens, druhé kumulace nesmyslů - z vánočního stromku, té opakující se 3D halušky, mám fobii. Ostatní cirkus okolo - náboženský i nenáboženský - taky stojí za to. Zdravotnictví, těš se, až dostuduju, budu ideální zaměstnanec na noční služby 24.prosince. Pokud se teda nezcvoknu pár dní nebo týdnů předem.


Že jsem tak línej...

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pan Okurka

... a nemám nikdy sílu to změnit.


Špatný reklamy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Třetí sestra

Mám ráda vtipný reklamy, dobrý reklamy a ty s Horstem Fuchsem. Hlavně ty s Horstem. Páč Horst je prostě borec, kterej by tě přiměl koupit úplně cokoliv. Ale nebetyčně mě serou reklamy, který postrádaj veškerou logiku. Rodiče mi odjakživa říkali, ať si od cizích lidí neberu bonbony, ale podle těchto reklam bych si měla vzít ... číst dále »


Sebevědomí lidé

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: opicihlava

Doba je v tomhle směru zlá a stále častěji se setkávám s lidmi, kteří sice nic moc neumí, ale umí to nic náležitě prodat. Co jim ale nechybí, je rozhodně sebevědomí. Ne nadarmo se říká, že čím větší hovno, tím víc smrdí.


Letiště

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pobre Miguel

Letiště nenávidím. Jo, nenávidim a lítám, abych ušetřil čas a mnohdy i peníze, ale přechází mě chuť vždy už během nekonečné cesty na to obrovský, hnusný a odlehlý místo obvykle nějakým městským autobusem. Vždycky je to daleko někde na poli. Člověk se musí svlíkat, procházet bránou, musí jít na nějakej debilní check out a když ... číst dále »


„A to se nebojíš, že se otrávíš?“

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pobre Miguel

Tak nějak tuším, že tímhle neoslovím mnoho místních čtenářů, neboť houbaření je momentálně asi tak stejně populární jako česká diskotéková hudba osmdesátých let. A rozhodně je malá šance okouzilt fotkami zubatých dítek před oprýskanými dveřmi, přičemž každé z dětí drží v ruce obřího, avšak červivého hřiba, jak si to tenkrát pamatuji. Že houbaření není v ... číst dále »


Janu Smiggels Kavkovou

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Deyvo

Je to zasraná demagogie jak vystřižená z komunistického žurnálu. A sere mě ta bezmoc, že to někdo může vůbec myslet vážně............


ŽE JSEM SE ROZEŠLA A NEVÍM, JESTLI TO BYLO DOBŘE

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Opravdu_Ja

Měla jsem lásku a s ní všechno, co k tomu patří: důvěru, věrnost, toleranci, společný smích, pusu na dobrou noc, občas kytku a občas čokoládu. Byl (a pořád je) krásnej a fešnej tak, že mi ho komarádky opatrně chválily a ostatní ženy se za ním na ulicích otáčí a měl v sobě tolik taktu a ... číst dále »


"Tobě se tohle přece stává pořád"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Luna

Znáte to, když kamarádovi řeknete historku, nebo si postěžujete a on vám na to odvětí "nojo, vždyť tobě se tohle stává pořád, ne"? Je jedno, jestli se vám ulomil podpatek na botě, je jedno, jestli vám ukradli kabelku, je jedno, jestli jste na mejdanu moc vypili a pak kamarádovi zeblili auto. Stane se to jednou, ... číst dále »


Hejt, kterej zklame..

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: radhost

Já popravdě nevim, jak to maj ostatní, ale já jsem každý nový hejt na tomhle webu vítal s podobným pocitem v srdci, jako mají budějčtí sluníčkáři na Černý věži, když s písní na rtu každý rok v březnu vítají za rozbřesku jaro. (Ne, nebyl jsem, ale dobře znám z vyprávění starců.) Tím spíš, je-li jeho ... číst dále »


Lidi, co se derou k východu na konečný

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Listopadka

Klasická situace v MHD matičky Prahy. Narvaná tramvaj, člověk je rád, že se může při stání držet. Blíží se konečná stanice případně taková, kde vystupuje fakt většina lidí (Anděl, I.P. Pavlova apod.) a babka se dvěma taškama, co sedí vedle vás, se začně vší silou tlačit do uličky, jako kdyby jí šlo o život. Jako ... číst dále »


zelenýdobrosery

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: tatina

Musím platit za žárovku místo 2,60 Kč 12 Kč a jsou stejný od stejnýho výrobce i parametrů, prostě dobroserové zelený mně okradou kde mohou. Děkuji


Plavajzníky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Miko Rason

Dost blbý je to už když se to stane doma. Člověk si de umejt ruce a než se znovu napustí nádržka, tak se jenom podívá co novýho na Twitteru, že jo a když se de za dvě hodiny vyčůrat tak plavajzník tam furt je a smrdí přes půl bytu anebo ještě hůř zůstane tam číhat ... číst dále »


Rodičovská "dovolená"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: mamina

Vůbec mě nesere, že jsem už třetí rok na dovolený. Užívám si ji s potomstvem, houpu se v sociální síti i na sociálních sítích, studuju si VŠ a zařídila si živnostňák, s kterým si užívám nízkých daní. Sere mě, že to brzo skončí a další dovča není v dohledu. Serou mě maminy, které při každé ... číst dále »


1000 přispěvek.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Fakynátor

Čekal jsem, že to nějak hezky zakončíte a místo toho, to musí psát nějakej čurák jako jsem já. Hanba vám!


Sraní kdekoliv jinde než doma

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sráč

Na rozdíl od Dříče o několik příspěvků níže mě strašně sere, když na mě přijde sraní kdekoliv jinde než doma. Jo, sice mi to sraní nikdo nezaplatí, ale není nad to se prostě vysrat v klidu doma. Doma, kam si můžu vzít mobil, časák, knížku nebo třeba skládačku origami, a nikdo mě za to soudit ... číst dále »


Dýleři v supermarketech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kočička Mia

...dobrýýý dééén, nechtěl byste si koupit... ...můžu se zeptat jakého máte operátora... ...nechtěl byste připět... ...používá vaše paní... ...máte nějaké pojištění... Známe to asi všichni. Člověk vleze do hytlermarketu, pojezdí mezi regálama s vozíkem, nabere proviant (pokud možno dle seznamu), zaplatí u kasy těžce vydřený prachy a jen co vyleze, už se to na něj ... číst dále »


Militantní vegani

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Prase

Nemam nic proti veganům jako takovejm. Žer a nech žrát. Takže když chceš, klidně si nejez, co uznáš za vhodný, to je tvoje věc, já to nehodlam řešit (i když každej, kdo se dobrovolně vzdá gumovejch medvídků, musí bejt asi tak trochu magor). Tak proč to nefunguje i obráceně? Proč mě neustále opruzujou nějaký hipíci, ... číst dále »


Že mám depresi a že mne skoro každej den něco nebo někdo (včetně mne samýho) nasere

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: boombang

Na vysvětlení je 2000 znaků fakticky málo!


Nenažranci.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: tisicnevimkolik

S tímto světem není něco v pořádku a někteří lidi neznají míru. Viz třeba dnešní článek v mfd: Senátor Valenta žaluje stát o miliardu korun kvůli rušení hazardu. Divím se mu, že se na to hromadění mamonu už nevykašle. Kdyby to byl dvacetiletý kluk, který má na kontě zatím jenom ušmudlených pár milionů a minimálně ... číst dále »


Že mě serou nesmysly.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: PéťaSára

Sere mě samozřejmě i sposta vážných věcí, který serou spoustu dalších lidí. Ničení životního prostředí, války, nespravedlnost,předsudky a stereotypy a tak. Kromě globálních voserů, který ale tak nějak ve větší či měnší míře točej asi většinu uvědomnělý populace mě sere ještě spousta nesmyslů. Například když v mým oblíbeným seriálu zkončí moje oblíbená postava (Emily, cos ... číst dále »


Být introvertem

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mr. Poirot

Většinu života jsem se svým vnitřním nastavením spokojený. Občas si ale postesknu nad prokletím, které způsobuje, že nejsem ten, kdo se dokáže ze všeho vykecat, který dokáže sám od sebe začít vtipný rozhovor s uklízečkou i s vysokoškolským profesorem. Vadí mi, že nejsem mistr rychlých bonmotů, vtipů, postřehů nebo průpovídek. Štve mě, že ve skupině ... číst dále »


Nekompletní hejty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Čtenář

Já vím, že počítadlo znaků tu pravděpodobně nefunguje, jak má, tudíž se konce delších hejtů rády ztrácejí. Ale do prdele práce, už jen kvůli všem čtenářům, po kterých chcete, aby vaše díla přelouskali, by nebylo od věci napsat si článek bokem někam do texťáku pro případ havárie a ufiknutý závěr promptně doplnit do komentářů! Nechat ... číst dále »


Že si lidi seděj na uších

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Řehy

Lidi si prostě seděj na uších. Neposlouchaj toho druhýho a často ani sami sebe, protože jsou schopný vypustit neuvěřitelný hovadiny, nebo to samý řikaj pořád dokola. Nejlíp si pokecám se svým kámošem z chalupy. Na nic si nehraje, je to velkej holohlavej pokérovanej bonviván se selskym rozumem a rozhovor s ním je prostě normální dialog. ... číst dále »


Lidi, co zaručeně vědí líp než vy, co a proč si myslíte. O všem.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: andreizinha

Protože už mě nebetyčně sere, jak se pořád o sobě dozvídám, co si zaručeně myslím, cítím, očekávám, aniž by se mě na to dotyčnej vůbec zeptal a bavil se o tom se mnou. Protože přece tak to v životě je a maj to tak přece všichni, tak to tak musím mít taky. Nemusím. A nemám. ... číst dále »


"Jsou lidi, co jsou na tom mnohem hůř!"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ananas

Každej to někdy měl. Na hovno období.To moje trvá už nějaký dva roky a posralo se snad všechno, co se posrat mělo. Člověk to nějak přechází, něco ho nasere, přejde to. Nasere ho něco dalšího, přejde to. A tak to pokračuje. A pořád si naivně říkáte: "Vono to bude dobrý, takhle na hovno to přece ... číst dále »


Reklamující idioti

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: th0ca

Sere mě, když si myslí, že mají nárok na všechno. A ano, když jste blbý a hovno tomu rozumíte, tak ze sebe nedělejte ještě větší kretény tím, že si hrajte na drsňáky. A taky mě serou kkti co nevědí jakej je rozdíl mezi občanským a obchodním zákoníkem. Hlavně že věc koupí na IČ.


Když člověk někoho pomluví na netu a dotyčný si to přečte

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nejsem robot

Představte si, že máte třeba kamarádku, která vás něčím fakt neskutečně nasere. Nechcete si kazit přátelství tím, že jí to do očí vmetete, tak si vylijete srdíčko kamarádkám přes internet. Vám se uleví a pohoda. Než se to ale dotyčné to donese, přečte si to a dá vám to sežrat. Trapas, přátelství v hajzlu, ale ... číst dále »


Sraní doma

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Dříč

Sere mě, když na mě přijde sraní doma. Raději seru v práci. Tam jsem za to placenej. Doma je to jenom prosranej čas.


Budějčáci, kteří se neumí rozjíždět na zelenou.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Filda

Ty vole ale fakt už... Den co den, v tu největší špičku, všichni strejdové a tety, který se k řidičáku dostali nejspíš omylem, zasednou do svojí káry a hurá do ulic velkoměsta... Nejen, že jsou barvoslepý a na oranžovou nereagujou, proč taky, když se můžu směle rozjet až když blikne zelená... Stejně tak, si jen ... číst dále »


Ožralí lidi na koncertech \ střízliví lidi na koncertech

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Adam Carbonara

Je to úplně jednoduché, když si musím kvůli řízení vypít svůj kalich střízlivosti vypít až do dna a užít si teda alespoň ten čistý, ničím nezamlžený hudební zážitek, serou mě vsíchni ti ožralí, potácející se, hluční kreténi, jejichž patnáctičlenná skupina se stoprocentně musí dostat do první řady za Jardou a dát si s ním skupinové ... číst dále »


Lidi co blokujou výstup z busu/tramvaje/metra

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kozasaki

Možná už to tady bylo napsáno, ale proč to nezopakovat, když mě to sejří (a to jako fest), že? Fakt mě nasíraj lidi stojící v semknuté řadě přede dveřmi (z venku) do dopravního prostředku stylem, že by ani minimyš neproklouzla. Jako jak mám asi vystoupit? To snad čekaj, že je přeskočím, podlezu, vylezu střešním okénkem?! ... číst dále »


Kua a další pokrytecký píčoviny co lidi napíšou jen aby nemuseli napsat kurva.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Adam Švorc z Nemanic

"Kua to jsem se naštvala" napsala moje kámoška status na Facebooku. "Kua kámo, to si musíš počkat na další díl" poznamenal pro změnu kámoš v diskuzi nad pokračováním počítačové hry. Kurvaštencl to je doprdele těžký tam napsat to r a v navíc? To jsou líní nebo aby nevypadali jako sprosťáci tak napíšou zjemnělou verzi? Aby ... číst dále »


Rychlou rotu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: ghfgjh

a nejvíc mě sere Monty


#1000

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: pek

Vážně poslední ? Tak to jste mě pěkně nasrali !


Když vás hezkej chlap přihraje svýmu příšernýmu kamarádovi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: pj

O strastech mužského pokolení na lovu toho bylo napsáno mnoho. Ale ani my ženy to nemáme lehké. Jste pár měsíců single a jako slušně vypadající žena potkáváte hodně mužů. Jenže záhy zjistíte, že většina perspektivních chlapů je zadaných, pokud vás nevrušuje, že má metr padesát a jeho zájmy byly vždycky hlavně pifko a soutěž s ... číst dále »


Úředníky, co nesnášej svoji práci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nian

Technicky vzato jsem taky úředník. Jinak se mi taky říká "hej, mamo, sociálka", nebo "terénní co sakra?". Práce mě fakt baví a začala jsem ji dělat, protože mám ráda lidi a ráda pomáhám a bla, bla...zkrátka mám asi spasitelskej komplex, nebo co. Nebetyčně mě ale sere, když si ve svém volnu studuju zákony a novely ... číst dále »


Opravovači pravopisných chyb v komentářích

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Žraloček

Ach jo. Co tím tito lidé sledují? :-( Napíšu nějakej (jasně že suprovej, jakej jinej :)) komentář a těším se na bouřlivou odezvu, a pak přibude jenom komentářík, že jsem napsala ve slovese špatné y/i. Grrr! Že ty lidi baví hrát si na učitele, co opravuje diktát! Člověku, co naseká v jedné větě několik chyb, ... číst dále »


Začínat větu: Není nic horšího než...

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Beri

Není nic horšího, než používat spojení "není nic horšího". Pokud jste nezažili holocaust nebo fyzické mučení. Hovorový plevel, kterých je spousta (další je třeba "jako sorry, ale" nebo "ten pocit, když") a který sou hojně používaný na netu. Jejich hlavním nedostatkem je, že mají nulovou informační hodnotu a hlavně vůbec neznamenají to, co říkají. Příklad: ... číst dále »


Že přitahuju nejrůznější existence

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pupek

Zdědil jsem po otci zvláštní superschopnost, když vlezu sam do hospody, nastoupim do prázdnyho kupé nebo třeba jen chvilku sedim v parku a čekám, jestli se náhodou nevobjeví Antikrist, kterej před mejma vočima rekombinuje s Kristem, svět se zastaví a začne točit vopáčně, tak v těhle chvílích se zjevuje nejpodivnější existence v okruhu padesáti kilometrů, ... číst dále »


Lidi, co stojej na eskalátorech vlevo

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nimbo

Vlevo se běží, vpravo se stojí, to je základ. Cuchty a blbečci co se zaseknou na levý straně a pak otráveně uhejbaj jsou prostě nevychovaný dementi. Je mi jasný, že v jejich nuzný, nezajímavý práci na ně nikdo neni zvědavej a doma je čeká leda tak AZ kvíz, a timhle se mstěj zajímavějšim lidem co ... číst dále »


Ochranka v Deichmannovi a vůbec všechny ochranky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Atoba

Pokaždý, když se odvážím vstoupit do toho de luxe obchodu s botama, připadám si jako největší vandrák. Ne proto, že bych tak snad vypadala (uznávám, že mám horší i lepší dny, ale stejně...), tvářila se nebo se tak chovala, ale speciálně mistři z ochranky v Deichmannovi mi okamžitě dají najevo, že já jsem v celém ... číst dále »


#1000+1 Když si na prázdný ulici zpívám a někoho potkám

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: eleonnore

To si cváláte na zastávku, sluchátka na uších a nikde ani noha. Věc, co Žižkováci neznaj, pro nás z periferie ale běžnej denní chléb. Dál. Oblíbenej song vám vyplaví do těla veškerou zásobu měsíční doporučený dávky hormonu štěstí a vy si na tý prázdný ulici prostě začnete zpívat. Nebo otevírat pusu. Pocaď je to spíš ... číst dále »


Lidi, co se vydávají za Pražáky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pobre Miguel

Tady v Praze žije oficiálně určitě přes milión lidí a to je hodně. Je jasné, že v té směsici lidí jsou lidé všemožní, dobří i zlí, divní i konformní. Nevadí mi, že tu žijí přistěhovalci ze všech koutů republiky a vlastně i z různých končin světa. Co mi vadí je, když se někdo za Pražáka ... číst dále »


Ruličky do ručky a šmejděníčko šmejdění

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mejlalbc

Myslím, že primácké Prostřeno! je samo o sobě hejtuhodné téma a divím se, že tu není. Krom toho, že mě ten pořad sám o sobě hrozně sere a tudíž na něj občas musím hodit očko v dobré víře, že se tam jednoho krásného týdne sejde parta aspoň trochu normálních spoluobčanů, co nebudou svým hostům předkládat ... číst dále »


Lidi, co maj potřebu strkat anglický výrazy do český věty když to neuměj

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Měňavka

Vždycky po létě se tyhle lidi vyrojej jak houby po dešti. Byli na dovče v Chorvatsku, Egyptě, Tunisu nebo v Itošce, oprášili svojí středoškolskou anglinu a naučili se od nosiče lehátek na pláži dva tři nový výrazy. Tak nějak si myslej, že je to opravňuje k tomu, aby teď prznili každou druhou větu propašovanym vyrazem ... číst dále »


dalších 1000 věcí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: sonny

co je to za otázku?Prostě mě serou,stejně jako jistě i vás..


České sebemrskačství

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hrdobec

Serou mě lidi, kteří mají pocit, že naše kotlina je prdel světa, s každou kravinou, kterou tady někdo spunktuje, se nám směje celý svět a vůbec je to tu takový vidlákov, malá bezvýznamná zemička plná xenofobních rasistů a socek (s výjimkou autora tvrzení, ten má nadhled) s ponožkama v sandálech co večer vyžahnou svůj metr ... číst dále »


Porušování zákoníku práce (a zákonů všeobecně)

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: RageMach1ne

Prošel jsem hromadou zaměstnání, takže si mohu dovolit kritizovat na rozdíl od některých mých kamarádů, kteří práci znají jen z vyprávění a internetu (ano, porno je taky práce). Ve všech firmách, kde jsem mrhal svým potenciálem, docházelo k porušování platné legislativy a to nejen ze strany zaměstnavatelů, ale i zaměstnanců. Do prdele práce, chápu, že ... číst dále »


MVČR

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Dimi

Nenavidim ministerstvo vnitra, protoze vyhodilo me z Ceske republiky. Cely svuj ctyrlety pobyt v Cechach jsem vcas nosil veskery ty papiry (ktere oni radi ztraceji), stal v nekonecnych frontach na pracovistich spolu s ukrajincema a vietnamcema od peti rano, volal na informacni linku a platil advokatum jen proto, abych letos dostal dopis, ze musim vycestovat ... číst dále »


Že roboti nemůžou psát hejty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Kvůli tlačítku "nejsem robot". Je to diskriminace.


Když na e-shopu píšou, že je něco skladem jinde než v prodejně

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Petr

Jako mě fakt nezajímá, že mají něco skladem u dodavatele nebo že to bude na prodejně od 17:00 nebo že je to na prodejně na Hájích! Opravdu z Holešovic nepojedu na Háje! To tam radši nepište nic a dejte tam tlačítko "zjistit dostupnost", jako to mají v IKEA, místo velkého zeleného SKLADEM > 5 ks. ... číst dále »


Dementy, který mají děti

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: do_ob

Protože jsou haldy lidí, který jsou chytrý a zabezpečený, ale vlastní děcka z mnoha důvodů mít nemůžou. A pak jsou haldy morgošů a fetek a dalších z*mrdů, který mají dohromady IQ houpacího koně (houpací koně prominou), ale práskaj jedno za druhým. Není to chyba těch dětí, mají potenciál vyrůst v úžasný lidi jako každej, ale ... číst dále »


27 centimetrů červené bavlnky, 2 špejle, jedlovou větvičku a chomáček vaty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Siobhan

Pokaždý, když čtu v notýskách svých dětí seznam pomůcek na příští hodinu (hned zítra!!!) prvouky/výtvarky/pracovek, vaří se mi krev v žilách, nehty se mi samovolně zarývají do dlaní, a bělají mi rty, do kterých se koušu, abych ta pojmenování jejich učitelek, který se mi honí hlavou, neřekla nahlas. Zvláštním bonusem je pak mode "učíme děti ... číst dále »


že celá hospoda musí vědět, že jdu na záchod

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: bau

Je to tak, že mě sere něco, co se sraní přímo týká. Pomineme fakt, že prosit u baru o klíč k WC je samo o sobě ponižující a z mýho pohledu je to zbytečnej tyjátr. Ale když obdržim kovovej kruh o průměru třiceti cenťáků, na němž se třepe jeden malej klíček, je to už tak ... číst dále »


Bagatelizování vět se slovem "kdyby"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: IF

Tohle se stalo asi každýmu. Něco řeknete (nebo spíš napíšete na netu, protože tam je každej mnohem větší hrdina) a použijete přitom slovo "kdyby". Podle mě naprosto legitimní výrazovej prostředek, kterým naznačujete, že něco mohlo docela dobře dopadnout třeba i jinak, než jak to nakonec dopadlo. A ne, nepoužijete ho za účelem trapnýho fňukání ve ... číst dále »


Že nemám záklopku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Coolidge

Znám spoustu lidí co jdou na párty/ do hospody, daj si pivko, dvě, maximálně tři. Pokecaj s pár známejma, který tam potkaj a jdou domů aka popelka stajl. Dřív jsem se jim smál a obracejíc do sebe šestý pivo a čtvrtýho panáka, jsem se snažil holce co vypadá jak Lucka Zedníčková dokázat, že já jsem ... číst dále »


Že jsem všechny, kterým na mně záleželo, postupně opustil

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: C. M.

A že tuhle myšlenku dokážu zformulovat, dokážu o ní uvažovat, dokážu se kvůli ní litovat i se sám na sebe rozlobit, ale nedokážu udělat nic proto, abych to změnil. Místo toho sedím ve dvě ráno pod září lampičky, buším anonymně do klávesnice a vzpomínám, jak krásný to všechno bylo a jak krásný by to zase ... číst dále »


Že nedokážu chodit spát včas

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kawoosh

Sere mě, že i když vím, že ráno v šest vstávám, tak se nepřinutím jít spát v nějakou rozumnou hodinu, abych si pak ráno nepřipadala jako praštěná po hlavě obrovskou palicí. Já jako vím, že nemá cenu chodit spát, když se mi nechce, páč to se pak jenom převaluju a beztak nezaberu... Ale někdy se ... číst dále »


Hipsterské (ne)brýle

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Bystrozraká

Sere mě móda hipsterských "brýlí nebrýlí" aneb "vezmu si brýle s čirými nedioptrickými skly a budu si připadat hustě". Co to má jako bejt za rádoby módní doplněk? Chápu, že lidé s nějakou vadou zraku, kteří brýle prostě nosit musí, si třeba pořídí výraznější obroučky nebo je barevně sladí s oblečením. To je pochopitelné. Ale ... číst dále »


Šáma

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Putin, "Rusáci" (#472) a jejich fanoušci

Proč? Protože mám pocit, že to je to asi to jediné o čem si dovolím někde debatovat a zaslouží si to hejt. A taky protože politický hejty vlastně nikdo nemá rád a distancujem se od nich, ale myslim, že si svý místo zasloužej. Nehorázně mě sere samolibý chování všech těch magorů, samotného Pana Nejvyššího sedícího ... číst dále »


Zařizování internetu v novym bytě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: cajda

Jako by nestačilo, že si musim lámat páteř nad dvacetikilovou bednou elpíček, sbírat kusy polorozpadlýho kávovaru na ulici a proklínat lustry, který málem rozbiju příčkou od postele, ale když už se do krásnýho novýho bytu konečně nastěhuju, tak stejně musim následující dva tejdny trávit všude jinde než usazanej v pohodlnym křesle, který pracně vytahám do ... číst dále »


Syndrom Praha Libeň

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: B---a

Bába vystupuje u Národního divadla, ale už od Karláku vlaje nad sedačkou u tyče. Mezi Muzeem a Můstkem se sápe nedočkavý kravaťák ke dveřím, aby následně vystoupil až na Staroměstský. Letadlo ještě nezastavilo, ale exot od okýnka už mi nad hlavou loví příruční zavazadlo. Atd. atd., v MHD jsou všude. To nejde, proboha, chvíli počkat? ... číst dále »


Že si ten poslední hejt musíme psát sami

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Anča

Achjo, tohle mě teda dost zklamalo. Až tak moc, že jsem se po strašně dlouhým přemáhání rozhodla napsat hejt teda taky. Normálně totiž nikam moc nepíšu. Protože mi to přijde trapný. A taky protože nemám čas řešit kravinky. Ale tohle? Sorry, ale vážně? Takový milý, sluníčkářský gesto jsem fakt nečekala. Ale teda fajn, těšili jsme ... číst dále »


Lékorky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Marťa

Fakt nevím jestli se za ty léta změnily moje chutě, což se prý stává, jak se říká v odborných hospodských kruzích. Ale pachuť lékorek, který sem si koupil onehdá cítím na patře ještě teď. A jestli teda s chutí doopravdy nic neudělali, tak si to posrali minimálně tím, že z balení plného pestrobarevných bonbonků udělali ... číst dále »


IT sexismus

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: myparanoia

Nejsem žádná feministka, co volá po absolutní rovnosti pohlaví napříč pozicemi a obory, dokonce ani nemám problém přiznat, že některé věci opravdu nezvládnu tak dobře, jako ti, co čůrají ve stoje (ano, zavařovací sklenice, dívám se na vás! ), ale v IT pracuji a s tímhle se setkávám v podstatě kažý den. Jak je všeobecně ... číst dále »


SOCIÁLNÍ PROPAST MEZI NOVOPEČENÝMI RODIČI A JEJICH SINGLES KAMARÁDY

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: jitkka

Třeba takový moje pětadvacetiletý já mělo o rodičovství (a porodu, haha!) jó echt prímový představy! Prostě si trochu zahekáš a pořídíš si miloučkýho prcka, na kterýho budeš celej den cukrovat a čichat mu k hlavičce tu máslovou vůni, jak ti v pubertě nasliboval starej Kurt Cobain, a ve zbylym čase si budeš dávat kafíčka s ... číst dále »


1000. hejt...

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Paul

Nejvíc mě sere, když si chci 1000. hejt přečíst a když už teda, tak zkouknout i video. Když už teda mám větší FUP, tak hup na to. A - voila, mobil na WiFi, nic. Mobil na GSM, nic. Tablet, nic. Let's go to Windows: No jo, ale tam mě sere, že se mě i tak ... číst dále »


Mattoni

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Řezník

Sere mě Mattoni, jejich felace s ČT1, Slavík, sere Bartoška, sere mě Gott, Bartoška!


Kolaři na chodníku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Vhb

Když chodím ráno radostně do rachoty, valím si to s kopce, kde je poměrně široká silnice, na jedné straně od ní je standardně širokej chodník a na druhé podstatně širší cyklostezka. Kolostezka je za dotace z EU potažená novým térem s příjemnou hrubostí, žádné nerovnosti, natož propadliny, či odlupující se kamínky, žádné spadané kluzké listí, ... číst dále »


" Někam vodjet "

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Adelheid

Poslední dobou se v mým okolí rozmohlo jedno slovní spojení, ze kterýho mi naskakuje husina ještě víc než z vařenejch dršťek . Přijde mi, že 99% lidí, který znám chce mermomocí "někam vodjet". Neni důležitý, že nevědí kdy, kam, proč ani co tam budou dělat. Hlavní je mít to v plánu. Člověk se chce nezištně ... číst dále »


že nedokážu Jarulenku uspokojit

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Z

protože je náročná a já jsem pak smutný, že se mnou není šťastná.


Club Mate

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: kočička s kriplkárou

Sere mě Club Mate. Nebetyčně moc. Nevim, jestli je to víc tím, že tahle sranda má úplně všecky nevýhody světa, který bublinatý pití může mít, jestli to je tim, že to má hipsterskou, rádoby alternatývní nálepku, nebo prostě tim, že je to tak strašně moc skvělý, dobrý a úžasný a že od toho mám doma ... číst dále »


Házení všech humanitních oborů do jednoho pytle

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Zelenavila

Když odpovím pravdivě na otázku, kde studuju (FF UK), okamžitě se v očích tazatele stávám alternativní pseudofilozofkou, která si akorát chce prodloužit mládí hulením, chlastáním, čtením pofidérních knih a diskuzema o nesmrtelnosti chrousta. A to vše samozřejmě na účet chudáků daňovejch poplatníků. A s velkou šancí na několik krásnejch let strávenejch na ÚP. Doufám, že ... číst dále »


Jídlo DNES zdarma už několikátej tejden

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Prazskakachna

Marketing je fajn, o tom žádná, vždyť jen díky němu jsem se mohla stát z hospodskýho povaleče skautskou vedoucí, která studuje církevní školu a můžu si vybírat, které děti budu hlídat. Jenže to je pravda. Ale když na mě už několikátej týden v řadě vyskakuje reklama na jídlo, co je DNES zdarma (což evokuje, že ... číst dále »


bídnej hajzlpapír

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Vod vedle

Nic mě nedokáže nasrat víc než 1. škrabavej hajzláč 2. tak tenkej že se vaše ruka dotkne chtě nechtě vašeho hovna. Nevim co může bejt horší než hajzlpapír co není ani na hovno. Lidi co todle dávaj na veřejnech, školních, benzínkách atd. by měly minimálně klečet na hrachu a dřít prdelí o škváru. Howgh!


30 denní spravování elektroniky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: JayJay

Prostě.. každýmu se někdy pokazily sluchátka, tak jsme je zanesli do obchodu kde jsme je koupili. Za 30 dní jsme dostali nový.. Ale proč? Nemůžou s tím sluchátkem co nehraje dělat vůbec nic, tak proč rovnou když jim to dáváme nám nedaj nový? Proč musíme celej měsíc chodit bez sluchátek? Jenom jim to tam měsíc ... číst dále »


Že mě nenapadá téma na hejt

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Rybicka

Po každým druhým přečteným hejtu si říkám: Tohle bych napsala líp. Tenhle hejt vůbec nejde do hlubky. Nebo: Sakra, ten Attila se strašně opakuje! A samozřejmě jsem věděla, jak na to, aby kažej hejt byl skvost jako ten od Achjo Bitch na věci v tašce... Takže když jsem narazila na nějakou věc, která mě nehorázně ... číst dále »


Že jsem už dva tejdny tak trochu nemocnej.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Chlebajs

Ráno, když jsem na svym mobilu (kterej mě pro svojí pomalost taky pěkně sere) o přednášce ve škole čet, že hejt No.1000 je určenej čtenářům, začal jsem přemejšlet nad tim, co všechno mě vlastně sere. A že je toho požehnaně. Od Attilova věčnýho vyvyšování svýho ega a IQ, přes vrzající postel mojí přítelkyně a toho ... číst dále »


Pejskaři

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Elánius

Neměl bych vcelku nic proti psům, jsou to pro mě stvoření jako každý jiný a jsou mi i vcelku sympatický. Na velikym pozemku, samotě u lesa nebo při hlídání ovcí je pes určitě skvělej pomocník a společník. Serou mě ovšem lidi, pro který jsou psi středobodem vesmíru. Kdekoli nějakýho vidí, mají potřebu začít afektovaně šišlat, ... číst dále »


Pomalý český soudy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pete

Česká justice prostě jede, nebo spíš nejede... leckterý fakt jednoduchý kauzy čekají na úkon ve věci několik dlouhých měsíců a přitom na úkon stačí doslova pár minut. Soudci, kteří mají ve své funkci téměř definitivu a 2,X násobku průměrné mzdy a úředníci kteří prostě nemají motivaci udělat něco rychleji než se jim uvaří káva jsou ... číst dále »


(Asi) poslední aktualizace iOS

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ruchie

V návalu radosti jsem si po příjezdu na zahraniční univerzitu koupila iPhone. Byl za pár šupek (takže vázaný na konkrétního operátora) a zaměstnanci telefonní společnosti to prezentovali moc pěkně. Protože mi bylo očividně souzeno, abych si pořídila můj první telefon, který je chytřejší než většina populace, tak jsem po nich hodila peníze, pečlivě vybrala barvu ... číst dále »


Hledání práce z pohledu absolventa

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Redneck da Village

Hledání toho správného místa je vždycky pořádnej vopruz. Tento proces, který se v určitém bodě života týká téměř všech (až na na notorické boháče a stejně notorická nemakačenka), se podepíše na ideálech a vaší psychice větší měrou, než pohlavní zneužívání strejdou Kamilem. Každé interview či „výběrové řízení“ musí standardně obsahovat jednu z nezbytných ingrediencí: ať ... číst dále »


Nabalování

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: SixDegreesOfInnerTurbulence

Neskutečně mě sere ten vzájemnej sváděcí taneček dvou lidí co se očividně našli jeden pro druhýho. V dětství a mládí je nám vtloukaný že chlap by se měl dvořit, držet dveře a nosit kytky, ženská by se zase měla soustředit jen na jednoho chlapa, s nim ideálně mít všechny děti a pak umřít. Připadá mi ... číst dále »


Linda Petrášová

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: NejsemDominik:D

Protože je zkurvená rasistka.


Lidi s Androidem

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Tim Cock

Víš co si myslí jablíčkář o lidech s Androidem? Vůbec nic.


Zemědělská univerzita

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Hnojárník

Serou mě lidi, co "vystudujou" nějakej pofidérní pseudo-obor na ČZU a pak si myslí, že se celej svět před jejich Titulem posadí na zadek. Je mi jedno, že jsi inženýr tropů a subtropů. Každej ví, že jsi šel na hnojárnu jenom proto, že tě nikam jinam nevzali. Přestaň si hrát na raketovýho vědce a běž ... číst dále »


Neschnoucí lak na nehty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Imzadi

Je jedno, jestli si koupím lak za 20,- nebo 200,- jestli si koupím 60 sekundový, nebo použiju nějakou vychytávku na rychlé schnutí...pokud si na jeho aplikaci nevyhradím minimálně půl dne, přičemž se mi celou dobu nesmí chtít na záchod, smrkat, nebo nedejbože nesmím chtít cokoli dělat rukama, zaručeně si nejméně jeden nehet někde otřu a ... číst dále »


Rodičus Hajzlus.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kris

V šestnácti jsem dostala brigádu jako asistentka na příměstskym táboře. Byla to nádhera: osm hodin denně s třiceti dětma. Všechno šlo úžasně, nemohla jsem si stěžovat. Ehm. Až na jednu věc. Rodiče. Ne všechny rodiče, samozřejmě. Jenom ten poddruh, kterej jsem pojmenovala Rodičus Hajzlus. To jsou rodiče, co nečistí svým dětem zuby, a děti pak ... číst dále »


Tak život chode

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: alfafemale

Serou mě řeči o dietách z úst mejch anorektickejch kámošek. Sere mě vyhazovat jídlo, v důsledku čehož nemůžu bejt anorektička, což mě sere. Sejří mě harant, co bydlí nade mnou a předvádí celej dlouhej den a noc pokročilou spartakiádu dvouletýho v podobě skákání z lustru na zem, driblování balónem a přemety, co rozduněj zem spolehlivěji ... číst dále »


Chodci na cyklisťáku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: matej

Ponáhľat sa ráno na bicykly do práce je ohubu, počase si človek zvykne na prílev adrenalínu (vyhýbanie sa chodcom, doprave), prižmúri oči nad matkami, ktoré tlačia kočíky so svojimi ratolesťami (slovenské chodníky sú ako naša politická kultúra - nap*ču). Ale aby chodci obsadzovali útočiská predstavujúce cyklistické chodníky, tvárili sa ako ich právoplatní vlastníci, a vy ... číst dále »


Muška

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: jelen potápěč

Myšleno nikoliv zvíře, nýbrž odporný chomáč vousů pod dolním rtem, který má bůhvíproč svoje jméno a svoje zapřisáhlé vyznavače. Zrůdnost největšího kalibru a větší odpuzovadlo než prestižky a rejoicky zároveň.


Být kamarád s EX

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: někdo jinej

Protože je to tak super, že vám to jde. Jste přece dospělí a rozumíte si... ale tak hrozně na píču, protože jí asi pořád milujete a je vám úplně jedno, že teď už je to lesbička.


Když si dělám kafe ve french pressu a ono je pak hnusný

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Em

Je to děsná věda - kolik tam toho kafe dáš, jaký je to kafe, jak dlouho ho necháš louhovat, jestli máš čerstvý mlíko... někdy to vyjde a je z toho docela dobrý kafe, jindy to schválně nechám "louhovat" dýl, nasypu toho tam kotel a stejně je to bezbarvá břečka tak akorát k vylití do dřezu. ... číst dále »


3/4 kalhoty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kosty

Málo co mě dokáže tak vytočit, jako když vidím na někom "tříčtvťáky". A mluvím speciálně o borcích. Mám takovou teorii, že kdo nosí tenhle typ oblečení = debílek. Možná si říkáte, že to tak neplatí, ale platí! Existuje 90% pravděpodobnost, že člověk s tímhle typem ošacení bude magor (ověřeno životem). Snad každému normálnímu (myslícímu) chlapci ... číst dále »


Cyklisti na chodníku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Monika

Sere mě a neskutečně vytáčí cyklisti na chodníku. Nemyslím teď místo, který je označeno jako cyklistická stezka, tam je pohyb cyklistů naprosto v pořádku, ale obyčejný úzký chodník pro chodce. Sere mě to, když jdu po takovém obyčejném chodníku a předjíždí mě cyklista. A ještě na mě drze zvoní, že já mu na tom chodníku ... číst dále »


Když se soutěžící v AZ-kvízu moc vykecávají

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Andy

Jednou za uherák si pustíte AZ-kvíz, chcete se dozvědět něco nového a zvýšit si sebevědomí svými znalostmi, popřípadě si připadáte jako totální looser, neboť nevíte a nevíte. Prostě se tak v klídku díváte na pořad a máte dobrý pocit, jak jste krásně spojili poučení a zábavu. A vtom přijde soutěžící, který ví úplně všechno. A ... číst dále »


Veřejný lavičky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ian

Olol, to se tady ještě neobjevil za těch hotových #999HEJTŮ takovýto hejt? Vždyť to je první, co člověka nasere, když jde kdekoliv po jakémkoliv městě. Všude na všech náměstích v každém městě v Česku jsou takové lavičky. Zní to hezky, člověk by si mohl v klidu sednout, odpočinout si a jít zase dál. Jenže většinou ... číst dále »


"Vynutit vypnutí"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Deluck

Uživatelům Windows 7 snad nemusím dlouze vysvětlovat. Takový ten trapný moment, kdy systém místo toho, aby prostě zobrazil plochu, ze které postupně mizí ikony s hlavním panelem, chvíli ukáže jen vaši tapetu a pak zobrazuje průběh vypínání, ukáže na několik sekund tohle dementní hlášení, které zvolna přejde přímo do průběhu vypínání.


Sere mě, že mě občas sere vlastní dítě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Momo

Člověk si nejdřív říká, že je na to moc mladej. A pak jednoho krásnýho dne dospěje do bodu, kdy si řekne, že teda už zas tak mladej neni, že je vlastně už na čase. A 9 měsíců na to, se TO narodí! Je to krásný, boží, prostě dokonalý stvoření. A pak, jednoho dne, to malý, ... číst dále »


Socany

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: klusik

Nemám rád socany, levičáky obecně. Proč? Protože jejich snem je obrat bohaté lidi o své výdělky a rozdělit to těm zbylým, protože si neuvědomují, že pokud peníze chtějí někde dávat, musí je brát, protože jsou brzdou naší ekonomie a protože jsou prostě utopističtí blázni. A lidé je volí a volí, a voda padá padá...


Debilní zákazníci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Káťa

Pracuju jako prodavačka v nejmenovaném obchodním řetězci, to jen tak pro úvod. Je skupina zákazníků co k nám chodí jen když je ňákej ten super produkt v akci jako mlíko za deset a vysočina za patnáct. Tudíž neví jak to u nás chodí, ale pak je tu ta skupina co je u nás pomalu každý ... číst dále »


Moje budoucí tchýně

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nastávající snacha

Protože nedokážu pochopit, že tahle emocionálně nevyrovnaná, neustále s depresemi se potýkající a věčně na sebe pozornost strhávající žena může být vlastní matkou mého partnera s naprosto opačnými vlastnostmi. Protože to vypadá, že s touhle ženou budu muset vytvořit jakousi pro forma rodinu. Protože k ní asi budu muset občas nechat zajít svoje budoucí děti. ... číst dále »


Hypotéka

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: RageMach1ne

Člověk, co chce v dnešní době postavené na prachách vlastní bydlení má dvě možnosti, jak toho docílit: počkat na dědění nebo si vzít hypotéku (neberu v potaz alternativní způsoby bydlení např. squatting, karavany, garáže, matrace v kanclu pod stolem a podobně, které je buď pro dobrodružné povahy nebo zoufalce). Jo kurva, jenže vzít si hypotéku ... číst dále »


"národné povolanie"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Beerko

Byť občanom štátu tak malého rozlohou, ale tak veľkého čo do počtu latentných neonacistov veľkého je občas neľahká úloha. Aj pre typického ekonomického imigranta ako som ja. Ako hovorí kolega "Vy nejste národ, ale povolání". Úplne s ním súhlasím. Vyžaduje si to roky praxe v zatrpknutosti, nevďaku a tak povediac bazálneho prinasrania na celý svet. ... číst dále »


"Těším se!"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Malunka

Nevím, jestli jste to zaznamenali ve svym okolí nebo třeba přímo na sobě, ale máme tady epidemii nebezpečně nadužívaný fráze „těším se“. Mám pocit, že my Češi se fakt „těšíme“ na kdejakou zbytečnost, která vlastně nestojí ani za nanosekundu naší pozornosti. Dobrý no, když už to máte v práci nakázaný v předpisech komunikace (a pokud ... číst dále »


Pokrok za každou cenu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kočička Mia

Jsem konzerva. Vím to o sobě. Mám rád jednoduché, přehledné věci, které fungují. Pokud fungují dobře a rychle, tím líp. Razím zásadu - co není pokažený, do toho nevrtej. Jsem dokonce taková konzerva, že blbnu s elektronkama. Jelikož mimo jiné hraju na kytaru a mám rád ten správný zvuk co dokážou udělat. Jsou fajn a ... číst dále »


Koučing, mentoring, návody na úspěch a motivační bullshit

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Správce trubky

Serou mě nositelé motivace a lidi, kteří nemají zkušenosti ani kvalifikaci, ale snaží se někoho koučovat, motivovat, konzultovat a mentorovat. Dost to tak všechno spadá do expanze marketingových profesí, HR, business speaku o čemž byla řeč dostatečně, ale profese "kouč" a lidé kteří sebe označují za motivátory, vizionáře a já nevím co ještě...z těch je ... číst dále »


Lepek!

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Glutenfreeblondyna

Ne, nemam celiakii. Ne, zadnej doktor mi nezakazal jist potraviny s lepkem. Ne, neumru, kdyz snim rohlik. Jsem jenom desne tlusta a tajne doufam, ze obrazky preskrtnute psenice na potravinach mi pomuzou zbavit se toho oznaceni "desne " a ja tak zustanu jenom tlusta. Jako ne ze by to uplne nefungovalo, ale.. Lepek je vsude! ... číst dále »


Zákazníci, kteří chodí minutu před zavírací dobou

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kafu

a maj hrozně nutnej nákup, kterej by fakt do druhýho dne nevydržel. Kdo pak má kvůli vám stíhat autobus, hovada?!


Že je tak zoufale málo samoobslužných pokladen

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: FUBAR

V Čecháh prostě existuje jen jeden řetězec supermarketů, který zavedl samoobslužné pokladny. Všichni víme který to je. Osobně se do něj snažím chodit naprosto minimálně, protože je mi nesympatický jak sortimentem, tak cenami a v neposlední řadě faktem, že se z této společnosti stává pomalu Weyland-Yutani, která už neprodává jenom rohlíky a mlíko ale také ... číst dále »


Kasty pražských hipstrů

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Vršohradka

Bydlím na pomezí Vinohrad a Vršovic a kromě věčně vysypaných popelnic a nedostatku parkovacích míst mě dost serou hipstři! Jasný, hipstři byly k smíchu a hejtuhodní vždycky, koneckonců i tady se na ně jednou objevil hejt. Ale hipstři prošli evolucí, možná i více evolucemi. A všechno to mělo za následek, že hipstři nového typu pohrdají ... číst dále »


že su takovej nervák :-(

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: L.

Protože mě to fyzicky i psychicky vyčerpává a věkem se to zhoršuje


Kabelka musí sedět

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mára

Když si není v MHD nebo ve vlaku kam sednout, určitě nejméně na jednom místě sedí kabelka.


Lenka

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ein

Je to piča.


Mimoni

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: K.

Podle mě úplně debilní hnusný postavičky a jak to všichni žerou? Panebože... Jsou všude, zapnu počítač, vyskočí mimoň! A prosim vás lidi, když je Vám 20+,tak už je vážně divný mít tričko s mimoněm!


Červený tučný písmo a „S pozdravem“ mezi kolegy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Terezáč

Tak hele. Možná jsme se nikdy neviděli, protože pracujeme v jinym městě, možná nejsme BFFs, ale pořád jsme jedna firma a hlavně – lidi. Já jsem prosim pěkně poslala svůj mail černym Arialem. Regular. Slušně jsem se zeptala, jestli něco jde nebo ne, tak vy mi slušně odpovězte. Nešlo o žádný nájemný vraždy, miliardový rozpočty ... číst dále »


Že mě nic nesere

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Host pro křesla

Mít život bez starosti je bezva. Nebo snad ne? Jasně, že jo. Přináší to leckterý výhody, o nichž si pruďas může nechat zdát. Třeba když zablešenej pes souseda, kterej je btw ultimátní kokot, posere tvůj čerstvě posekanej trávník. Osobně neznám nic lepšího, než mávnout rukou a s povýšeným pocitem pronýst: „Však se to vsákne“. Nebo ... číst dále »


Jablíčkáři

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: KubaStř

Aby bylo jasno hned na začátku, nemám nic proti produktům Applu. Chybí mi s nimi osobní zkušenost, ale kvalitní být musí, jinak by se asi těžko tak úspěšně prodávaly. Kdo mě ale sere nebetyčně, jsou někteří jejich uživatelé, kteří si nakousnuté jablko posadili na oltář a myslí si, že teď musí jak misionáři šířit tu ... číst dále »


Sere mně,

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: p

že mi umřela máma.


Svůj báječnej život

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: posranymnavrch

Jsou dny kdy se mi daří. Dokonce jsou dny, kdy se mi skvěle daří. Peníze jsou, ženská zlobí jen trošku a já jí víc než ona mě, práce je, na co sáhnu to mi vychází, prostě můj báječnej život .... Jenomže pak to přijde. Na konci každýho období, kdy mě nepotkala žádná pohroma, už to ... číst dále »


Prochcané ulice Prahy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: holka z Letné

Serou mě čoklama prochcané ulice a sere mě, že nežijem v civilizovaném světě, kde každé ráno chlápci osprchujou všechny hovna a zvratky z ulic, aby se nám, když jdem ráno do práce, nezvedal kufr a nepřemýšlela bych pravidelně o emigraci někam, kde psi dokážou chcát do trávy (taky třeba proto, že tam nějaká je).


Smrad

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Zuzu

Nesnášim smradlavý svíčky, páč ten umělej sajrajt se rozhodně nedá považovat za vůni. Je to k zblití a jestli mi někdo ještě jednou do bytu přitáhne svíčku, tak poletí z vokna se svíčkou narvanou v prdeli. Nesnášim všechny tyhlety rádoby osvěžovací pičifuky, kterýma stejně ostatním říkáte, že jste prachvobyčejný prase, co neumí vodevřít vokno a ... číst dále »


Hledání zaměstání (i pro neabsolventy)

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kolemjdoucí

Uznávám, že moje sívíčko není nic, z čeho by si měl někdo sednout na prdel a maturita dneska nikoho nevoslí, ale že v metropoli už půl roku nejde zavadit o džob, kterej by se dal dělat bez toho, že by mi z něj do hodiny začalo jebat (ne, do mekáče ani kólcentra fakt nepudu), to ... číst dále »


Hromadění záložek

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nanobot

Projíždím web a otevíráme si stranou záložky, co chci přečíst, shlídnout, nasdílet. Má to jenom jednu vadu, nikdy se nedostanu ke všem a tak se tam hromadí jako Cimrmanovi horníci. Můj Firefox má asi 260 otevřených záložek. Jednou jsem se nasral a v záchvatu zuřivosti jich asi 100 zavřel. Za týden se 101 jiných vrátilo. ... číst dále »


Že mi pořád mažete mé hejty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Karel Halle

Již dvakrát jsem upustil uzdu svého génia, ale oba mé počiny editor smáznul. Hejtuju tak alespoň jeho akt (což je vlastně hate 2.0) a to zejména kvůli tomu, že nedokáže rozlišit diamant mezi pomejemi.


Psi v paneláku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nanobot

Serou mě psi v paneláku. Sere mě zejména to štěkání a tisíc hoven na malym kousku trávy před domem. A nejvíc mě sere štěkání toho mikroskopickýho chlupatýho zmrda o patro výš. Ti retardovaní majitelé, kteří si nedokážou v tom svym mozečku připustit, že do místa, kde bydlí v jedný králíkárně třeba 200 lidí prostě nepatří ... číst dále »


Hledání zaměstnání (očima obsolventa)

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Karel Halle

Hledání toho správného místa je vždycky pořádnej vopruz. Tento proces, který se v určitém bodě života týká téměř všech (až na na notorické boháče a stejně notorická nemakačenka), se podepíše na ideálech a vaší psychice větší měrou, než pohlavní zneužívání strejdou Kamilem. Každé interview či "výběrové řízení" musí standardně obsahovat jednu z nezbytných ingrediencí: ať ... číst dále »


Kelímek s močí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: sklenenaryba

V osmnácti jsem trpěla chronickejma zánětama močovýho měchýře. Došlo to až tak daleko, že mě tahle choroba přepadávala každý měsíc, bez ohledu na to, jestli jsem byla teple oblečená nebo jsem běhala bez ponožek v dešti. Jednou jsem to měla z přehřátí, podruhý ze zadržování, nakonec i ze stresu. Když už to bylo fakt neúnosný, ... číst dále »


Že nemůžu pařit, jak bych potřeboval.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kubizek

Přesně tak. A sere mě to dnes a denně.


Otomismy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Aussigman

Je k nevíře, je opravdu naprosto nepochopitelné a neuvěřitelné, nakolik se tento zpropadený mor jazyka v mé milované češtině rozšířil. Jako bych ty filosofy všedního dne slyšel na každém rohu. "Chápeš, láska je hlavně vo emocích!" "Hokej je o tom štěstíčku, bez toho se to nedá hrát." "Vánoce jsou hlavně o klidu, nikoliv o nakupování." ... číst dále »


Že se bojím hadů

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Eliška

Proč se nemůžu bát třeba výšek, sakra. To vím, že bych v životě nelezla na rozhlednu, na balkon nebo na horu a byla bych naprosto v klidu. Ale bát se něčeho, co nemůžu sama ovlivnit? To je k nasrání. Miluju výlety a přírodu. Vím, že nikdy nepojedu do Asie, ale představa, že můžu omylem šlápnout ... číst dále »


Nechápavost při hovoru

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: martas72

Protože mě může maximálně nasrat, když někomu vyprávím o jiném člověku a ten, kterému to vyprávím, si ani za zlaté prase nemůže vzpomenout, o kom mluvím, i když toho člověka popíšu do posledního detailu včetně mateřského znaménka 3 centimetry nad pupkem a ten, komu to říkám, i když toho, o kom mluvím, osobně zná, na ... číst dále »


Vlastní závist

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Vitana

Znáte to, když se ocitnete v partě lidí, třeba u táboráku, a někdo tam vytáhne takovou tu blbost na lanech a začne s tím kolem sebe točit. Naposledy jsem zažil obě situace - hejtovanej pocit a maníka, co si to se zapálenými míčky na lanech hrozně dával - u známýho na zahradě cestou z dovolený. ... číst dále »


Pičky na ksichtě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: aninka

Každej ví, kdo byl Václav Havel a jak vypadal. A teď si zkuste vybavit, měl knír nebo ne? No, možná, nevím. Tak co? Jo, něco v tom smyslu tam bylo. Taková parodie. Prostě pička na ksichtě. Vlastně se nemůžu rozhodnout, co mu zazlívám víc, jestli tenhle pochybnej pseudo knír, nebo že byl pro bombardování Jugoslávie. ... číst dále »


Všechno

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Katka

Už jen z principu


Že se mě ráno blbě vstává

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: NUM71

Od určitýho věku je ranní vstávání děs běs. Teda dřív to taky nebyla žádná slává ale šlo to. Navíc sejít ze schodů s jedním dítětem přilepeným na sobě si řiká vo průser. Jednoho dne zakopnu a proletím oknem (co je fikaně naproti schodům), rovnou na ulici..


Sere mě, že to v poslední době všechno stojí za hovno.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: PHPH

Bylo líp.


Že je to v tahu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: coobix

Už jsem tak ňák ve věku kdy stojí se zamyslet na svým životem, co jsem dokázal, udělal, postavil, zplodil, zasadil, posral atd. V době bez netu, Facebooků, Twiterů, Istagramů, Spolužáků a Alíka.cz se všechny prožité situace, ač byly jakékoliv, uchovávali jen v mé paměti a já si je vytáhnul jen když jsem chtěl. Teď? Teď ... číst dále »


Aby jste

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: LedoFredo

Nejsem zrovna Grammar Nazi, chyba nadělám někdy jak máku, ale "aby jste" a "aby jsme" je fakt příšerný a rve mi to oči!


To už tu bylo....

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Xenuš

V době sociálních sítí je tak nějak automatický, že je každej členem několika skupin, a čas od času se v takový skupině objeví stejnej příspěvek víckrát, pokaždý od jinýho autora. Co já nedovedu pochopit, je potřeba lidí, pod tyhle posty psát: To už tu bylo! A do krve se hádat, že si dotyčnej přispěvatel má ... číst dále »


Dělení prací (a taky hraček) na mužské a ženské (klučičí a holčičí)

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Žraloček

K tomuto hejtu mě přivedla jedna velice stará, ale stále nezapomenutá křivda, která se mně stala ve čtvrté třídě na ZŠ. Měli jsme předmět Pracovní činnosti, většinou to byla tak trochu rozšířená výtvarka, kdy jsme vytvářeli nějaké „designové“ předměty do domácnosti, aby se nad nimi doma naše maminky radovaly (a pak je tajně zahrabaly na ... číst dále »


"Jí, ní" místo "ji, ni" ve 4.pádě zájmene "ona"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Czech

Jako jo, jsou i horší chyby. Jenže někdy mám pocit, že tohle píše snad úplně každý. I lidi, které považuji za nadprůměrně inteligentní, i ti, kteří jinak neudělají v psaném projevu ani chybičku, prostě VŠICHNI. Sere mě i "mě" místo "mně" ale přece jen o poznání méně.


Teambuilding

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: echt team spirit

Jako chápu, že všichni ti sluníčkoví lidičkové v HR musí vykazovat nějakou činnost, ale neznám sofistikovanější nástroj, jak mučit všechny introverty, asociály a sociofoby v korporacích. Vědci z univerzity v Yale totiž určitě dokázali, že přenášení vejce na lžíci výborně tmelí kolektiv a z páně ředitele Vopajšlíka je rázem tyvole Láďa, co neumí běhat a ... číst dále »


#1000

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jakubboucek

Sere mě, že jste na konci.


Kuřáci co zdržujou

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Bart

Ač nekuřák, nemám problém s tím, že někdo si rád zapálí. Je to jeho volba, jeho plíce a jeho peníze. Stejně tak jsem proti zákonu, co by zakazoval kouření v restauracích, neboť je podle mě na majiteli aby si rozhodl zda chce mít na každém stole popelník a za bar pultem pár krabiček. Jediná věc, ... číst dále »


Debilní otázky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Havran

Protože debilní otázky nepokládají lidi, co to mají v hlavě v pořádku. Jednou si prohodím s kolegyní směnu a debilní otázky dalších kolegů: ,,Ty máš ranní jo?" Ne ty vole, prostě mě nebaví být doma, tak jdu o pár hodin dřív do práce. Další: ,,Jo, udělám to např. ve čtvrtek.." ,,Jako zítra? Jako už ve ... číst dále »


Hejt #1000

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Spiritus

Že hejt s pořadovým číslem 1000 není regulérní hejt. Člověk se těší na podzim, až si přečte ten poslední hejt, že to bude jooo lahůdka a ono tohle! A taky, že se s ním mohlo počkat ještě jeden den, měla bych pak super dárek k narozkám. Ale to už je tak trochu jen můj problém ... číst dále »


Tenhle post

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Zoe

Sere mě, že i když mě tenhle blog sere tak, že jsem ho ignorovala, stejně mi o něm někdo děsně nutně musel napsat a zase mě nasrat.


Práci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: FreeRider

serou mě debilní pravidla v práci který nejdou změnit protože lidi co o tom rozhodují nemají absolutně ponětí jak něco takového dělat a co nás omezuje limituje atd. a i tak chtějí výsledky... nekonečný kruh smrti který se nehne :-D


Že v každý práci narazim na jednoho ultra neschopnýho ultrablbce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Moori

V každý práci, kde jsem zatím pracovala, je někdo takovej. Základní dělení je na: a) můj přímej spolupracovník, b) můj nadřízenej. Kombinace vlastností je vždy různá - neschopnost pochopit po osmi měsících a miliontým vysvětlení, jak se zabarvuje buňka v Excelu, absolutní neschopnost vést firmu, i když do ní někdo další cpe peníze, "netuším jak ... číst dále »


Kdyz vystupuju z MHD a nekdo z venku macka tlacitko na otevirani dveri

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kocour v botach

Mam rad moderni veci a nove technologie, ktere ulehcuji lidem zivot. Nekdy vsak premyslim, zda mezi takove veci patri elektronicke otevirani dveri. Nesnasim totiz, kdyz vystupuji z metra, busu, vlaku apod. na frekventovane stanici, kde kazdemu, kdo se chysta nastoupit a ma IQ vyssi nez Forrest Gump, musi byt jasne, ze nekdo bude take vystupovat ... číst dále »


Nevyzpytatelný močový měchýř

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nikol

Nesnáším přesně tu chvíli, kdy si dolakuju nehty, lak ještě není zcela zaschlý a já zjistím, že potřebuju na záchod. Natáčet mě u toho, jak si sundavám gatě, věru největší zábava nasvětě. Jo, a když jsem u těch nehtů, taky nesnáším, když se mi do laku v noci otiskne povlečení nebo mé vlasy.


"Já se taky bojim vejšek"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Stružák

Hned na úvod malá poznámka, aby nedošlo k mejlce... Já se vejšek bojim. Jsem z vejšek posranej neskutečným způsobem. Dokonce tak, že se bojim i u sebe doma na balkoně ve 4. patře. Bojim se přejít vysokej most, bojim se na horský dráze, bojim se i třeba na kopci, odkud je pěkná vyhlídka. Ale to ... číst dále »


Fronty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: staniel

Fronty mě serou. Čekání obecně mě dost sere, kord když to je čekání nečekaný, nežádoucí ale hlavně když nevím, jak dlouhý to čekání bude. Znáte to, máte někde s někým zcucha, v ideálním případě s novou buchtou z ty včerejší knajpy, ale ona nikde. Telefon bez wi-fi a bez kréďa, a i kdyby, stejnak na ... číst dále »


Že ženy zůstávají s násilníky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pavel Adámek

Serou mě kamarádky, které zůstávají s partnery, kteří je mlátí a/nebo ponižují a/nebo špehují přes sociální sítě (nebo se k nim po rozchodu vracejí). Přitom kdyby o těchto vlastnostech věděly už během namlouvání nebo seznamování, určitě by si s takovým mužem nezačaly. A já to pak podle hesla "nejlepší kamarád" musím poslouchat a říkat jim ... číst dále »


Brzdná dráha v hajzlu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Pomaleji

Setkávám se s tím pořád - na veřejných předražených a přetopených rádobynóbl záchodcích ve Vaňkovce, na nádražích, v hospodách i lepších restauracích, v šatnách tělocvičen a fitness center, ale hlavně v hokně. Dáreček, co tam zanechal předchozí uživatel, až příliš názorná ukázka toho, že záchod byl opravdu použit k tomu účelu, ke kterému ho lidé ... číst dále »


Prosím, odeberte své zboží

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Lexie

Tesco. Samoobslužné pokladny. Namarkuju zboží, přeskládám zboží, zaplatím zboží. Mám hodně zboží. Začnu si ho rovnat do tašky. A v tom se spustí neustálý kolotoč neskutečně otravné hlášky: "Prosím, odeberte své zboží"..........Ne asi, zaplatím a nechám ho tam ležet jen tak...


Praha v ranní špičce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Dadoun

Hejtů na MHD a na davy lidí jsem tu pár četl, ale víc než lidi v MHD nebo idiocie Opencard mě vytáčí ranní špička v hlavnim městě, a vlastně ve všech větších městech. Neni to tim, že bych neměl rád ráno - takovej ranní sex nebo ranní návštěvu toalety řadím mezi příjemnější okamžiky dne. Ale ... číst dále »


Že je těžký začít psát diplomku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: kovář

Sere mě, že nemůžu najít důvod k tomu, abych začal psát tu diplomku z filosofie, kterou to natřu všem těm Kantům, Descartům, Platónům a vám všem, kteří jste - na rozdíl ode mě - ještě nepochopili, jak ten svět ve skutečnosti funguje. Mám tu svojí vymyšlenou a bude fakt dobrá, ale když vidím, že to ... číst dále »


otázky ohledně mateřství

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: nikol

Nebaví mně neustálé otázky okolí (kolegů,známých,rodiny),kdy jako si pořídíme s manželem děti. Děti zatím nechci,nehceme,je mi teprve 30. děkuji za otázku,další :-D.


Lidi, co si v autobuse sedají na prázdnou dvojsedačku k uličce a ne k oknu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Cestující

Na první pohled nevinná věc, ale já v tom prostě vidím vychcanost, bezohlednost a zmrdství. Ono když jede v autobuse pět lidí, tak je to jedno. Když bus naopak praská ve švech, tak většinou taky, protože jsou stejně zaplněna všechna sedadla. Adrenalin mi to zvedá hlavně v situaci, kdy je obsazeno tak napůl nebo lehce ... číst dále »


Děkuju za přijetí :-)

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jentak

Tohle zná každý, kdo je v rámci modré socsítě v nějaké zájmové skupině, kde je nutné odkliknout tzv. žádost o přijetí. Je úplně jedno, že má daná skupina už 10568 členů a na úvodní stránce má připíchnutý vzkaz, ať hlavně lidi nespamují zeď děkováním za přijetí. Ať už se jedná o vaření podle Ládi Hrušky, ... číst dále »


Lidi, co se roztahujou na cyklostezce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Eliška

Mám štěstí, že můžu dojíždět do práce na kole a 90% cesty se nemusím motat v provozu, ale na krásné asfaltové stezce kolem řeky. Ta stezka je široká (úzká) tak akorát a neskutečně mě serou kreténi, co se na ní roztahují, jako by jim ta cesta patřila. Idioti na bruslích (kolech), co jedou vedle sebe ... číst dále »


Tempo týhle doby

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Peg

Sere mě aktuální „výkonnostní mindset“. (A nadužívání anglicismů.) Je vážně nutný mazat ráno do práce a odpovídat šéfovi na maily v 10 večer, aby mi okolí zatleskalo? Musí mi telefon s pracovní emailovou schránkou přirůst k ruce a tlachací fráze s kolegou z agentury, kterýho jsem viděla dvakrát v životě, k srdci, abych byla považovaná ... číst dále »


Když někdo nerespektuje tvůj osobní prostor

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Indianska

Toto je jedna z nejstrašlivějších věcí, která se může mně jako člověku s poměrně slušnou sociální inteligencí (o té opravdické záměrně nemluvím) přihodit. Jelikož pracuju v obchodě, děje se to navíc dost často. Někdo ke mně přistoupí a něco chce. Stojí fakt blízko, já ustupuju, ale on se furt přibližuje, skoro bych mohla spočítat jeho ... číst dále »


Pejskaři, kteří zachází se svým rozmazleným čoklem jako s dítětem

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Aňa

Schválně nepíšu, že mě serou rozmazlený čokli, protože ti za svou do nebe volající demenci leckdy nemůžou. Ovšem jejich ještě dementnější páníčci, to je jiný kafe. Jak můžou, pro Kristovy drahý rány, krmit psa Pribiňákem, posílat ho na psí manikúru, šišlat na něj a u tvářit se u toho, že se nejedná o projev mentální ... číst dále »


Změnit pravidla uprostřed hry

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Sicco

Já vím, že tu už je hejt NEPLNĚNÍ SLIBŮ. To mě sere a jako že moc. Co ale přesahuje všechny reálný hodnoty fuck-you-stupnice je, když se z neplnění slibů stane organizační politika. Já jsem tímhle směrem asi nemocnej, ale mám představu, že když někdo něco chce, tak si o to řekne. Fajn, možná ne vždycky, ... číst dále »


Lidi, co si v prázdným autobuse sednou vedle mě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Měňavka

Jako vážně, jakej k tomu maj sakra důvod?? Autobus velkej tak, že by pojmul půlku Bradavic, v něm se krčím já a další dva spolutrpitelé, zoufale se snažíme vyhejbat pohledem jeden druhýmu a vůbec předstíráme, že tam ty ostatní vlastně vůbec nejsou. Autobus zastaví, přistoupí další (a je úplně jedno jestli chlap, ženská, staroch nebo ... číst dále »


emocionální rozpoložení

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: G

protože už mě fakt sere, že už mě vlastně nic nesere.


See below

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: defiler

Korporace stojí na emailech, ve většině případů na anglických emailech (of course), o tom nemůže být pochyb. Celou pracovní dobu vytváříš politické emaily plné vzdělaných slov (nevzdělaně přeložených v google translátoru), abys měl chráněná záda před potenciálními problémy, které by se při klasickém padání hovna mohly objevit. No a když ty emaily nepíšeš, tak je ... číst dále »


Že je život kurňa krátkej...

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Norbertias

Ne, nechci elixír nesmrtelnosti. Po několika staletích nemůže jedince těšit lautr nic.Je mi jasný, že co lidstvo posouvá vpřed je právě ten krátký čas, kdy je mu dáno žít. Ale elixír dlouhověkosti - proč ne? A co mít možnost odejít až to budu vnitřně tak nějak cítit? Jó, to bych bral. Tady máš kloučku jeden ... číst dále »


Že se v Olomouci smějou mýmu plzeňskýmu nářečí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Chroustovic

Jsem Plzeňák. Od mala jsem čichal lahodnou vůni pivovaru linoucí se centrem Plzně, chodil na Škodovku na hokej, pozdějc (když jim to začlo jít) taky na Viktorku na fotbal, ale ve svejch dvaadvaceti jsem si řekl: "Dost!" a podal si přihlášku na práva do Olmu (do Plzně né, pročasi, tahle votázka už mi taky sejří). ... číst dále »


Úřady jak z 19. století

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Vlastník datové schránky

Sere mě, že když si chci vyřídit nový cestovní pas, musím i v době internetu, Czech pointu, datových schránek, telefonů, plných mocí, elektronických podpisů a vůbec všeho možnýho, stejně jet do místa trvalého bydliště, tam podat žádost a za nějakou dobu se tam vypravit znovu a ten pas si vyzvednout. Osobně, všechno osobně. Nevadí, že ... číst dále »


Český expati

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Lanýžový vepř

Jako Čecha žijícího v zahraničí mě serou ostatní Češi žijící v zahraničí. Ne všichni, samozřejmě. Nicméně v komunitách Čechů žijících venku převažujou lidi, co si myslej, že přestěhováním kousek na západ se z nich, jako mávnutím kouzelnýho proutku, stali hned lepší lidi. To se projevuje například často používanou větou typu: „Co se děje u nás, ... číst dále »


Zip u kalhot

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jan

Zip u kalhot je taková věc, kterou člověk moc neřeší. Kalhoty maj prostě buď knofliky na zapínání, nebo zip. Je mi celkem jedno, co který kalhoty maj-pokad to funguje, jak má. Nejsem zatíženej, že musim mit jánevimtřeba zrovna rifle jenom se zipem. Jedno prostě. Hlavní je, že to jde rozepnout, když je potřeba. Nejčastějc asi, ... číst dále »


zbytečný kecy

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: hugo stiglitz

Serou mě zbytečný kecy místo jasnýho sdělení.


Že nevím, kdo je Curveklller

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Fitli

Protože je to můj idol, protože ho serou stejný věci, jako mě, protože podle dostupných informací chodil na náš gympl, přála bych si vědět, kteří profesoři ho nejvíc srali, ale protože ho prostě nejsem schopná najít.


Studený nedopečený pečivo ráno k snídani

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jakub

Vždycky ráno docházím k oblastní Žabce u naší firmy s očekáváním čerstvě rozpečeného pečiva k snídani. V létě, kdy se teplota okolního vzduchu blíží teplotě v troubě, bývají bagety horké, že je člověku ještě větší vedro. Úplně vidím, jak se prodavačka ráno trmácí prvním ranním metrem, jen aby mohla vysypat pečivo z plechu přímo před ... číst dále »


zuby

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: stepan+

furt s nima sou naky problemy ))))


Fanousci Slipknotu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: stepanb

Jak je znamo, kapelu tvori z casti fanousci, a takovi fanousci utvareji obraz kapely vsude mozne. A posledni dobou je na internetu strasnej hajp skupina Slipknot. Jejich hudba me nijak zvlast neoslnuje a normalne bych si ji nevsimal. Ale jakmile rekne nekdo pred prumernym fanouskem, ze Slipknot nejsou nejlepsi a nejtvedsi kapela na svete, je ... číst dále »


Majitele tlustých panelákových psů

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: *Jana R.*

Většina panelákových psů prostě vypadá jako přes kopírák - hodně tlustá klobása s krátkejma nožičkama. Já nevím, jestli je to nějaký nový přešlechtěný plemeno nebo co, ale tohle mě sere. Sípou, chrochtaj a jsou tlustý. A nejhorší je, že ti psi za to ani nemůžou, jsou to v podstatě chudáci, oběti svých připitoměných páníčků, který ... číst dále »


Kverulantství

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Paczmina

Mě sere, že většina lidi umí říct, co je sere, ale ne co je těší.


Neexistence jedné univerzální karty

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jiří

Opravdu mě sere, když v dnešní době, ve které máme všichni internet v mobilu, auta a mobily jsou chytřejší než my a všechno je tak nějak automatický, musím nosit v peněžence plnou zádel různých karet. Proč ještě někoho nenapadlo udělat jednu kartu se jménem a fotkou a všechny ostatní věci do ní nahrávat (tak jak ... číst dále »


Dokonalý matky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: moony

Serou mě dokonalý matky, který všechno zvládají levou zadní, jsou děsně v pohodě, jejich mimísek je prostě sluníčko a zlatíčko, který pořád spinká a krásně papá a vůbec, ale vůbec nezlobí. Takže ne, takhle to nefunguje, vysaďte antidepresiva a vraťte se na zem.


White guilt

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Enver Hoxha

Serou mě nejrůznější "sluníčkoví lidičkové", kteří mají neustálou potřebu ventilovat své problémy s vlastní identitou do podoby všeobjímajícího hejtu vůči Západu jako celku. Takový člověk obvykle hlásá za všech okolností pravdu a vyzařuje univerzální lásku na sto honů, dokud teda nedojde na příslušníky jeho vlastního (na západní polokouli žijícího) národa; to jsou totiž ponejvíce xenofobní ... číst dále »


Trapný přirovnávání těhotenskýho břicha k ČEMUKOLIV

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Maja

Je to to nejhorší. Peklo na zemi. Moje kamarádka Eliška je těhotná. Čeká mimino. Je v devátym měsíci a ano, má břicho. Jaký překvapení. Je to břicho. Zvládnu bříško. Bez problému. Serou mě všichni, a že jich je, co říkaj: ty máš ale buben! To je ale batoh! Nosíš bágl vepředu! Můžu si tam k ... číst dále »


Když dočtu dobrou knížku

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: alterega

Trpím obsedantně kompulzivním čtením. Přečtu, co najdu, když je nouze, klidně i obal od šamponu. V tom kvantu je pak o to cennější narazit na něco, co mě vcucne a dočasně přenese do jinačího světa, kde se dějou věci, co mají s mondénní realitou pramálo společného. Představ si, otevřeš knížku nebo nějaký elektro médium, čuchneš ... číst dále »


Že musím platit peníze za to, že někdo neumí dělat svou práci pořádně

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: zava

Chápu, že stereotypní práce za přepajdou kdekoli může bejt nuda. Ale zároveň ten stereotyp podle mě vybízí k tomu, že se svou práci můžu perfektně naučit a kvalitně odvádět. Takže když mi Květa za přepážkou řekne, že novou šalinkartu si kupovat nemusím, že to stačí udělat, až si budu kupovat jízdenku na dalšího čtvrt roku, ... číst dále »


Lidi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Digus Dickus

Protože je to banda debilů!


Topení v metru

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Rodrigo

Jakmile skončí léto, lidi se nabalej do péřovek a kulichů. I když je venku solidních dvacet stupňů a příjemný počasí, dopravní podniky jim začnou sekundovat poctivym vytápěním přepravních prostor. Takže i když bych si chtěl po tom srpnovým infernu užívat příjemnýho podzimu, tak stejně nemůžu, protože se v metru zpotim jak kurva v kostele. No ... číst dále »


lidi

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: kreš ája

Serou mě lidi. Čím více jsem s nima v kontaktu - počítám i FB a další internety - tím více mě serou. Cizí lidi i lidi, které znám (nebo "znám"). Asi ve vzduchu lítá nějaký sráč nebo jinak si to neumím vysvětlit. A v čem mě serou? Naprosto ve všem. Lidi vytáhněte si hlavu z ... číst dále »


Můj šéf s bájnou lhavostí a histrionskou poruchou osobnosti

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Ananaska

Sere mě můj šéf. Je totiž fakt magor. Doufáme, že moč udrží déle než myšlenku. Jeho hlavní devíza nasírat okolí je ale v tom, jak hrozně lže. Posbíráno náhodně od kolegů: - Víte, já už bych nikdy nemusel pracovat, protože jsem prodal ty PPL fondy. - Ty posrané trenýrky do té skříňky musel dát někdo ... číst dále »


Chytráci bez základky.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Mamut

Sere mě když mi dávají přednášky o životě a o tom co dělat lidi, kteří nedochodí kvůli vlastní lenosti ani základku a ještě si myslej že jsou díky tomu něco extra.


Tyranie pravice

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Lefthanded Vulture

Jak mám, vole, oslnit svým bleskovým kulinářstvím, než se na vypujčený chatě čerstvě sbalená kost vysprchuje, když maj jen ANATOMICKOU škrabku pro praváky?


Bezmoc

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: slon

Ze všeho nejvíc na světě mě sere bezmoc. 1. Znáte ten pocit, že víte lék na nějakou trýzeň světa, ale lidi vás jaksi neposlouchají 2. když je něco, co by mělo být vyřešeno, ale nikdo neví jak 3. když si proti nějakému problému připadáte úplně malí Asi nezbývá, než se dát na politiku....


Tvojí bábu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Baloo

Protože neumí česnečku.


Že hejty končí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Medcin

Protože!


Štitky na damskem spodnim pradle

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Krastyna

Bo když to neustřihneš hned po rozbaleni, je to megahnusne. Škoda roboty s přišivanim.


Marketingový média

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Slavěna

Serou mě samožerský marketingový (s přídomkem "a mediální") časáky a weby, který se zaklínaj slovem "média", ale ve skutečnosti jsou plný blbostí o tom, kdo přestoupil z jedný zbytečný do jiný vyžírkovský agošky, jaká firmička bude dělat následující rok fejsbuk výrobci dětských plen, kdo nadyzajnoval nejhezčí firemní propisky, že Jaruška už nedělá PRko psím granulím ... číst dále »


TLC

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: orjacko

Televize je super věc a jsou v ní super lidi. A jsou tam i super kanály. SuperOne, Private Spice a já nevím co dál, ale taky Discovery TLC. Je to jak říct děcku ať ho hlavně nenapadne to zkoušet... stejně si to pustíte, pokud máte Skylink nebo Digi nebo cokoliv. Prostě typická sračková stanice, kde ... číst dále »


Lidi co v MHD mačkaj tlačitko na otevírání dveří i když to neni potřeba.

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: last.degen

Jo, je to uplná hovadina, neni to vůbec moje věc, ale nedokážu prostě vystát, že je někdo tak tupej a nevšímavej, že si nevšimne že to diodový kolečko kolem žlutýho čudlíku nesvítí, takže se automaticky otevřou všechny dveře, případně že bliká, takže už ho někdo zmáčknul. A pak mě taky děsně serou hlášení o otevření/zavření ... číst dále »


Přizdisráčství a strach z úspěchu

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: majlan

Posloucháme to už odmala. Začalo to ve škole - "vůbec jsem se neučil", "já ten test nedám", "budu rád za trojku". Pokračovalo ve sportovních kroužcích - "dneska mě dáš", "hrál jsem zase hrozně", "vždyť vůbec neumím střílet". Drží se nás to i v dospělosti - "snad vám to bude chutnat, není to nic moc", "ále, ... číst dále »


Podání ruky

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: 4154

Už tu byl hejt na podání ruky a lá leklá ryba, ale co mě ještě víc vytočí je podání ruky a lá hustej gangsta. Pochopím to u puberťáků kteří se neustále snaží nějak vyčuhovat z davu tím, že něco dělají jinak než ostatrní, přesto jim ten palec vždycky překroutím ať chtějí nebo ne a tu ... číst dále »


#1001 KDYŽ MÁM RÝMU A TEČE MI KREV Z NOSU

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: TheNecumson

Každého chlapa (možná i ženu, to však není potvrzeno) jednou za čas dostihne zlo jménem rýmička. Co si budeme, nejedná o žádnou slast srovnatelnou s lahváčem v 10 ráno, nýbrž o kompletní paralyzaci organismu. To ještě beru viď, jednou za čas je normální, že tělo si dá pauzu a my s ním. Problém ale nastává ... číst dále »


Hipíci!

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: manbearpig

Myslej si, že zachraňujou svět, ale akorát smrděj a kouří trávu.


Prohry

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Nativko

Protože není důležité zúčastnit se, ale vyhrát.


Ekoterorismus

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Jirka

V rámci současné aféry Volkswagenu jsem si uvědomil jednu věc: ekologie smrdí. Tady vůbec nejde o to, jaké emise motor vypouští, ale jak nesplnitelné normy na emise si ekoteroristi prosadili, aniž by používali mozek. Představte si, že chcete prodávat auto a jste schopní ho dát do kupy za 10000 éček. To auto by bylo zcela ... číst dále »


Vás!

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: VasekJ

Serete mě svým #1000. hejtem. Sere mě, že jsem čekal zenově čisté, mega-ultra-krutopřísné hejtovací zlato a místo toho to hodíte na čtenáře! -- Vážně - díky za super blog :-)


Průvan v metru

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Bařemína

Proboha, kdyby aspoň neslibovali, že už foukat nebude! To by pak tak monstrózně nesralo, že třeba na nové stanici Bořislavka fouká víc, než kdekoliv a kdykoliv předtím. Ne, že bych byla z těch, co si střeží ondulaci jak oko v hlavě, ale tohle ne... Tohle je sakra nepříjemný.


Neschopnost něco dokončit

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Microft

Často se pro něco nadchnu, chci udělat něco fakt dobrýho, ale pak.


Mateřský plurál

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: grádyš

Víte, co mě fakt, ale fakt sere? Tak zvaný mateřský (nebo spíše rodičovský) plurál. Vyjádření typu „dnes jsme se krásně vykakali“, „po mlíčku už zkoušíme kašičku“ a „přes den už občas nenosíme plínečky“ mají na mě efekt, kterému v duchu po landovsku říkám „třista z místa“ (jakože mě to během zlomku vteřiny vytočí do nepříčetnosti). ... číst dále »


Že všechno jednou končí

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: RageMach1ne

Serou mě konce. A je jedno, zda seriálové, pracovní, blogové, životní nebo jiné. Pokud si člověk na něco zvykne a eventuálně to přeroste v srdeční záležitost, kurevsky je pak těžké se s tím rozloučit či si jen přiznat ten podělaný konec. Protože pak zbývá jen jediné: opustit tu svojí komfortní zónu a hledat něco nového, ... číst dále »


lidi v současné divné (asi?) podzimní náladě

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Dawsonka

Snad za to může podzim, ale lidi jsou poslední dobou fakt na-přes-tlamu. Mají nasazené naštvané výrazy, kopou kolem sebe, všechno je najednou problém a taky vám řeknou, hlavně hrozně hlasitě, ať to slyší celé metro, jak je všechno sere. No, a mě serou oni. Týjo, fakt! Přišel podzim, kdo by to čekal po létu? Prší, ... číst dále »


Lonely Planet

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Achjo BItch

Serou mě lidi, kteří si myslej, že se step-by-step průvodcem, kterej je ke koupi aj v neoluxoru se z nich stávaj opravdický dobrodruzi, kteří poznávaj svět na vlastní pěst. A serou mě lidi, co jim to žerou. Cestovatelská nátura se v knihkupectví koupit nedá.


Blinkr na francouzskym kruhaci

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: turkis

Sjizdim z kruhace, dam blinkr doprava. Krouzim, dam blinkr do leva. OK s tim se srovnam. Ale proc tohle dela jenom 20% ridicu? Proc nekteri blikaj doleva a sjizdej? Proc vetsina neblika vubec? Ono je to mozna lepsi neblikat nez blikat doleva a sjizdet. Pak se, frantici, nedivte, ze tu mate porad zacpy. Protoze kadej ... číst dále »


Konce

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: onli

Tak tenhle hejt je poměrně předvídatelnej, ale stejně ho sem plácnu. KONCE a v tomto případě konkrétně dokončení "1000 věcí, co mě serou". Člověk si na něco zvykne a než se rozkouká, tak je to fuč! Třeba takový devadesátky - než jsem si je pořádně užil, tak byl najednou rok 2000, nebo redakce Maxima - ... číst dále »


Báby s deštníkama

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Velbloud

Nesnáším, když vylezu z tramvaje, venku jemně prší a babky mocně se rvoucí ze dveří přede mnou se vyzbrojují deštníky. Jelikož měřím asi metr devadesát, tak mi jejich paraplata pářou krk. Takže si kupte pláštěnky, nebo použijte igeliťák z Kauflandu. Maucta


NÁBYTEK Z PALET

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Curvekiller

Ta hipsterská vypózovanost nezná mezí. Jejím aktuálně nejtvrdším projevem je nábytek z palet. Ty vole, proč lidstvo stovky roků piluje svoje řemeslný schopnosti, učí se zpracovávat, upravovat a jinak obrábět dřevo i další materiály, ale pak spláchne veškerý umění tesařů, truhlářů a mistrů stolařů do hajzlu tím, že si udělá nábytek z palet? Z prefabrikovanýho, ... číst dále »


Když o mně majitelé psů říkaj, že jsem "fuj"

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Attila, Bič Boží

Štráduju si to takhle letenskou ulicí, na zádech batoh, v ruce bundu - ráno jsem vyrazil zbytečně moc oblečen. Proti mě dvojička se dvěma psy, kteří na mě začnou štěkat. Páníček mi to vysvětlí s poukazem na kus oblečení v mojí ruce: "Oni si myslí, že jste to ukrad!" Pomyslím si krátké WTF a páníček ... číst dále »


«