Bejvávalo líp

Posted: Únor 25th, 2016 | Author: Clint | 4 Comments »

Proč maj proboha lidi nutkání bejt škarohlídi. Proč jsou český lidi tak zakaboněný, nepřející a stále nabručený a stěžující si. Slyším to kolem sebe i když nechci. Sousedi, kolegové, v autobuse, na chodníku, ve frontě u kasy, prostě všude se najdou bručouni.

Starý skuhraj, jak dřív bejvávalo líp, že bylo levnějc, že dobře už bylo. Hovno bylo líp. To si jen libujou v negativní náladě a srovnávaj nesrovantelný a držkujou už jen z nějaký iracionální setrvačnosti. Je spousta novejch dobrejch věcí, který přes tu clonu nasranosti neviděj. Už jen to, že se ráno probudili je přece dobrý.

Na druhou stranu je pravda že i mladý se nevyhejbaj pyskování. Ti zase kňučej, že to je blbý a kdovíco je čeká. Tvl já jsem tak vděčnej, když potkám nějakýho nenasranýho člověka, se kterým se dá normálně mluvit, aniž bych si hnedka vyslechnul jakýma útrapama a nepravostma prochází. Navíc je blbý, že tihle bručouni si povětšinou stěžujou na věci, který nechtěj, nebo nemůžou změnit. Od podělaný politiky, až po kritiku slintajícího Dicapria ve filmu Revenant. Člověk je pak rád i za toho cizince, kterej na pozdrav automaticky a trochu neupřímně odpoví, že se má fáájn a má náájs dej.

Copak to nikoho nesere?
Prča je, že si na to stěžuju na hejterským webu 😀

Takže radši všem slunce v duši a Světu mír 🙂

«
»