Spolubydlící na koleji, kteří nevědí k čemu se používá štětka na záchod

Posted: Listopad 8th, 2015 | Author: fipa | 3 Comments »

Bydlím teď na Strahově a ani tak nemám problém s tím, že sdílím záchody s celým patrem, ani s tím, že většina z nich jsou kluci, to co, mě sere jsou posraný záchody! Nejsem zrovna cimprlich, ale když vidím díla některých, tak se mi jen při otevření dveří zvedá žaludek. No jako vážně, kdyby si třeba posrali ten jeden a pak si na něj chodili celej tejden, ale to neeee oni radši poserou všechny. Záhadou mi ale stále zůstává způsob, kterým to provádějí, protože nemálo často bývá ta mísa posraná až k prkýnku a vy pak jenom přemýšlíte jak na tom asi sedí, když jsou schopni záchod znečistit zrovna tímto způsobem. Nejhorší je ale situace v pondělí ráno, před ranním čištěním záchodů (tímto vzdávám hold uklízečce), to to člověk musí držet až do školy protože čtyři z pěti záchodů jsou posraný a na pátým někdo zrovna trůní, že jo.

«
»


 • Lojza

  Jóóó strahovský hajzly, kapitola sama pro sebe. Taky mi nikdy nešlo dohlavy jak je možný najít „dáreček“ dokonce na té rovné části pod prkýnkem. Neni divu že se pak ve zmíněné pondělí ráno objevil boban i ve sprše -- hold když musíš tak musíš.

 • Miroslav Palouček

  No jo, jenže na tom všem je nejhorší úplně jiná věc.
  Na kolejích to člověk nenávidí, ale zvykne si. Ale jaké je vaše překvapení, když makáte ve firmě, kde všichni berou skoro kilo měsíčně a jdete na hajzl a tam úplně stejnej sajgon jako na Strahově? Borec co vydělá 150, řídí oddělení o padesáti lidech a neumí si po sobě utřít hajzl? To bych blil. Bohužel se s tím člověk setkává celej život…..

  • Vojtěch Navrátil

   Až tak pompézní zážitky z praxe nemám, každopádně mě pobavilo, když jsem po pár měsících v práci za rolí toaletního papíru našel liháčem napsanou frázi:

   SE ŠTĚTKOU MŮŽEŠ PÍCHAT, ALE I ČISTIT HAJZL. PŘEMÝŠLEJ O TOM!

   Popravdě jsem se tomu s příjemnou hřejivostí zasmál, protože na tom vážně něco bude.