Inspirací nám byl byl blog 1000 Awesome Things, na kterym jeden Amík popisuje každodenní radůstky a věcičky, kvůli kterejm stojí za to žít. To je bezpochyby výbornej koncept, jenže my jsme si vědomi i existence každodenních vobloží a vopruzů, který dokážou otrávit celej den, a když ne celej, tak alespoň jeho část. Takže jsme založili 1000 věcí, co mě serou; protože znáš to, radost i starost jsou only real when shared, navíc tak trošku doufáme, že když o těch vomrdávkách budeme psát, že se nám nějak uleví nebo co…

Ve světě plném Likes vám každý všední den přinášíme jeden Dislike. Toto se nelíbí uživatelům 1000 věcí, co mě serou.

V roce 2011 jsme získali ocenění Křišťálová lupa 2011 v kategorii One (wo)man show.

ACHJO BITCH (*1988)

studuje, pracuje a baví se v Praze. K velikému nářku svých platonických ctitelů se bude vdávat. Její devítiletý bratr ji charakterizuje slovy “krásná, ale pyšná”, ona uznává jen první polovinu tohoto tvrzení. Na 1000 věcí, co mě serou momentálně přispívá jednou za 14 dní – koncetrace vzteku obsaženého v jednom jejím hejtu se od té doby drasticky zvýšila.

ATTILA, BIČ BOŽÍ (*1978)

je pisálek a čerstvý otec. Živí se jako televizní scenárista, za což by sám sebou v pubertě hluboce opovrhoval, mladických záchvatů intelektualismu se však již naštěstí zbavil. Rozhodnutí začít s projektem 1000 věcí, co mě serou si vyčítá jen občas a pak se za to stydí. I přes stovky napsaných hejtů dosud neztratil dobrou náladu a pozitivní náhled na svět.

CURVEKILLER (*1983)

je v Praze za náplavu, v Brně za zasranýho cajzla. Miluje filmy, pivo, zábavnou společnost a holky, který neprudí. Dlouho psal jen o těch filmech, ale od října 2012 už hejtuje o všem. Má čtyři vysokoškolské diplomy, ale beztak se živí prací, na kterou nepotřebuje univerzitní kvalifikaci. Protože radši dělá to, co ho baví, než aby se nechal kvůli pár korunám nasírat.

Kontakt: 1000veci@gmail.com

© 2010-2013 Achjo Bitch, Attila, Bič Boží & Curvekiller

Daily hate since 2010, autorský práva a svět patřej nám, se s tim smiř. Původní adresa 1000veci.blogspot.com nám byla odebrána, což těm čarákům nikdy nezapomeneme…