Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #998 ŽE SE VŠECHNO OKOUKÁ Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334

#998 ŽE SE VŠECHNO OKOUKÁ

Posted: Říjen 2nd, 2015 | Author: | Filed under: Curvekiller | 12 Comments » Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334

To si takhle píšete 1000 věcí, co mě serou. Z malýho blogu se stane blog větší, a pak ještě větší, najedete si nějaký štýlo, sypete tam určitej typ fórů, point a mudrosloví, který lidi celkem žerou, najedete si trademarky, co se líběj, no a pak tam loupnete šestistej, sedmistej a devítistejpadesátejosmej a… najednou začnete lidi srát: Že je tam jen určitej typ fórů, point a mudrosloví, že máte furt to samý štýlo a že teda ty trademarky jsou klišé jak uhnilá noha.

A jak by taky ne, když tam hrnete v různejch větších či menších obměnách furt to samý a najednou tam máte teda devítistejpadesátejosmej zářez, co z logiky věci bude nejspíš originální a svěží asi jako nová konverzačka Woodyho Allena. Chcete být zase fresh a neotřelí, ale vlastně ani nemůžete… páč jste se okoukali.

Jenže, kryndapána, dyť vono se okouká všechno! Fakt úplně všechno. Okouká se SuperStar, nová autodráha, divnej smích vaší holky, co byl před lety tak úžasnej a najednou je nesnesitelnej, i prosciuttový panini, moderní vagóny metra a design iPhoneu 4, okouká se ty vole i ten Babica. Všechno.

Vzpomínám si, když jsem poprvé viděl vtipkovat Jakuba Koháka. Bavil jsem se. Tenhle týpek mi konvenoval svým vzezřením, vypadal jak vlk z Jen počkej zajíci! a nemlel zbytečný sračky. Byl vtipnej, nebál se lehký nekorektnosti, patřil do ansámblu výtečnýho Okresního přeboru a táhl nahoru třeba Hřebejkovo U mě dobrý. Jenže pak začal být všude, víc a víc se opakoval, čuměl na mě, snad i když jsem votevřel špajzku a hledal buřta, takže když pak začal odevšad hulákat fíííjo, logicky musely přijít i nekonečný alergický reakce a ultimátní pocit, že mě sere.

Vzpomínám si i na to, když jsem poprvé viděl kozy. Bavil jsem se. Konvenovaly mi svým vzezřením, protože vypadaly jak z kvalitního pórku. Byly krásný, nebály se lehkýho dotyku, patřily k tomu nejpříjemnějšímu, co mi lemovalo dospívání. Jenže pak začaly být všude, víc a víc se opakovaly, čuměly na mě, snad i když jsem votevřel špajzku a hledal buřta… teď ale samozřejmě kecám, kozy se mi neokoukaly nikdy a ani neokoukaj, toho bohdá nebude!

No jo, jenže to je výjimka. Možná i jedna jediná, páč jinak se okouká fakt všechno.

Naštěstí ale i na tuhle patálii existuje jeden účinnej lék:

Konec.

«
»

Mohlo by vás také srát:

#331 FARMÁŘSKÉ TRHY NA TYLÁKU
#679 NATÁČENÍ
#696 SCENÁRISTI


 • blackholesun

  Posledni curvekilleruv hejt?

 • th0ca

  no uz sem myslel…. s tema kozama!!

 • vitek
 • Milan Janček

  Poprvé sem viděl hejt někde kolem 150. Následně prošel všechny předchozí. Pak se ještě objevil curve. Nevim proč. Ale neokoukali ste se. Pro mě ne. Byla to výživná tisícovka.

  • h2ocreature

   Zacal jsem cist o nejakejch 300 mpozdeji, ale jinak to mam uplne stejny

 • Jiří Vaner

  Už když sem čet nadpis, chtěl jsem oponovat s tím, že kozy se neokoukaj. Ale kdyžs to zmínil sám, já už k tomu nemám co říct.

 • Martina Cenkerová

  Moc podařené, jen přiznávám, že nerozumím srovnání koz a kvalitního pórku.

  • Byl jsem tu. Fantomas

   Holka, vole, kvalitní pór je ztepilej a topornej jako pyj bájného jednorožce a to samý jsou i mladý kozy, ztepilý a toporně pnoucí dmoucí se ven. Tak proto…

   • Martina Cenkerová

    Děkuji za vysvětlení, lámala jsem si hlavu nad tím, jaká metafora to má být.

 • Pavel Adamek

  Pokud je předem jasný, že (a kdy) něco skončí, čím víc se ten konec blíží, tím to bývá víc vidět. Třeba když ohlásili konec Přátel a pak ještě měli před sebou jednu celou sezónu a ještě kus, tak ta poslední sezóna byla i scénáristicky příšerná, protože se muselo stihnout něco, co se celých devět let vleklo, všechno se uzavíralo a čekalo se na ránu z milosti. Kdyby autoři Věcí pojmenovali svoje dílo bez číslovky a u tisícovky to prostě ohlásili, asi by to pro některé čtenáře bylo snesitelnější.

 • Karin

  Mně ten koncept pořád baví. Akorát si myslim, že některý hejty vznikly jenom proto, že bylo potřeba napsat nějakej hejt. Aby čtenářstvo nepíčovalo, že už dlouho nepřibyl žádnej hejt. A přitom jste si snad nedali žádnej časovej limit, ne? A ty nejlepší hejty nutně vznikaj, když vás něco upřímně a vopravdicky nasere. Jinak ten hejt nemá srdíčko. Takže doufám, že jestli vás v budoucnu něco nasere, tak o tom zase napíšete, ale tentokrát už jedině z ryzího nasrání, a ne proto, že honíte nějaký číslo. Už nemusíte 😀 Těšim se. Čau.

 • Byl jsem tu. Fantomas

  Kohák je pičus. Ale holky na to letěly. A jináč souhlas, kozy (a kačenky), to se dá řešit imrvére.