Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #19 BILLIE JEAN

#19 BILLIE JEAN

Posted: Prosinec 28th, 2010 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 3 Comments »

Billie Jean je skvělá písnička, možná ta úplně nejlepší od Majkla, a já na ni hodněkrát tančíval na posh dydžinách i v zaplivanejch nonstopech. Jenže poslední dobou když slyším tu basovou vyhrávku na začátku, spíš se mi ježí chlupy na zádech.

Dřív totiž, ještě za života Krále, se pouštěly i jiný fláky, jánevim, Thriller nebo Bad třeba, případně nějakej ten ploužáček, ale dneska ne už ne, dneska je to Billie Jean horem dolem, blejlisty komerčních rádií nepouštěj už rok a půl v podstatě nic jinýho a když jdete mezi lidi někam, kde se očekává reprodukovaná produkce nějakejch těch mainstreamovejch fláků, máte jistotu, že během večera tenhle kousek zazní. Kdybych si dělat čárky, kolikrát jsem ji za těch rok a půl slyšel, tak nevim, k čemu by mi to bylo.

Takže Billie Jean mě sere, s tim už asi nic nenadělam, a vy, vole, DJs celého světa, se už kurva vzpamatujte se a pouštějte taky něco jinýho, Majkl je mrtvej, nenaděláš nic.

Billie Jean is NOT MY lover!

«
»