Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #37 ON MY HEAD

#37 ON MY HEAD

Posted: Leden 21st, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 4 komentáře »

Jojo, jistěže, retro song hate už tu byl, ale to je fuk, mě to sere teď. Předevčírem jsem to slyšela v taxíku. V taxíku, chápeš, neutečeš nikam a já neměla sílu mu říct, ať si ty Snowboarďáky OST strčí… zpátky do obalu.

Pamatujete, jak to bylo všude? No že se ptám, pokud jste neztratili paměť po nějakém ošklivém úrazu, tak si to musíte pamatovat, poňáč tohle bylo všude. Všude. Ne jako Láska v housce, která, jak se ukázalo z komentářů, někomu přece jenom unikla!

Tohle je otřesný od intra do outra. Klasickej česko-slovenskej rockovej sound (k tomu už není co dodávat) a Dan Bárta aka respektovanej umělec aka žádnej bulvár aka Karel Gott z čajovny na majku. Videoklip jako koncentrát toho senza filmu. Ten film sám o sobě je, btw, věc, ze který mi bylo trapně ještě dlouho. Vždycky mám pocit, že někdo se za takový zlo stydět musí. Když to nejsou tvůrci samotní, tak to holt udělám já, nebylo to tehdy poprvé ani naposledy.

Nyní bych vám ale měla prozradit, že vlastně soudím něco, čemu nerozumím. Pro bližší vysvětlení a pro výherce soutěže „Neznám píseň On my Head“ přikládám text:

Lead my heart in my own place,
ride up to the stars across the heaven.
Hello, you say, you will drive me lazy.
Meeting my heart, leaving the yard,
Waiting for the nights birds, never say never
We freak, we burst, blasting from all angles..

Ref:

/:When I am standing on my head,
you are crazy smiling,
now we dont have it, we are mad,
go round this speedy romancing:/

You have the time to take a break,
get up to find your lost control
Someone lost your trust, your soul,
looking for the right size and a good measure.
I am a tough guy from the sky,
my good will drives me crazy..

 

Já se dovedu ztotožnit s opravdu velkým množstvím textů. Nebo si to dokážu představit, porozumět, cítit, vnímat nebo prostě něco, proboha, ale tady jsem v koncích. Pokud máte nějakou zajímavou interpretaci, můžete mi ji nechat v komentářích, třeba se ukáže, že jsem tady jediná <joke> padlá na hlavu </joke> a že někdo umí jinak anglicky než já.

Letos v listopadu si připomene úctyhodných 7 let od premiéry Snowboarďáků. Nic proti snowboardu nebo vážkám, ale kdybych tenhle kousek dalších 7 let vůbec, ale ani takhle náhodou v taxíku nebo na podobně hudebně rizikových pracovištích, neslyšela, bylo by to spravedlivý.

Někdy pro správné řešení nemusíš chodit daleko. Jako třeba když zadáš do google pictures výraz ‚On my head‘ a to první, co se ukáže, je vlastně všeříkající.

«
»