Apple Mail

Posted: Prosinec 8th, 2015 | Author: Petr | No Comments »

Aplikace Apple Mail je krásná, čistá, jednoduchá, stylová. Co ale nepochopím, proč doteď nebyli v Applu schopní zařídit, aby normálně fungovalo posílání příloh? Obrázek se vloží do těla mailu a většina příjemců s Windows ho není schopná nějak uložit, nebo ho ani nevidí, případně se některý vůbec nezobrazí.

Několik let to řešila aplikace Attachment Tammer. Bohužel autora aplikace už nebavilo reagovat na updaty Mac OS a tak se na to už vysral. Což mě opravdu mrzí, protože teď nemůžu normálně klientům posílat obrázky, neboť většinou dostanu odpověď „prosím pošlete mi to jako přílohu“ nebo „asi jste zapoměl na přílohu“…

Hlavně, že v teď má nejnovější systém Captain vychytávku, že když rychle pohnu myší, zvětší se na chvilku kurzor. To jsou opravdu inovace, bez kterých bychom se neobešli.

A to nemluvím o novém idiotském obarvování souborů, které je úplně na hovno a taky o tom, že doteď nenapadlo nikoho udělat, aby ve Finderu se automaticky šířka sloupců přizpůsobovala šířce názvu souboru. Ano, byla na to aplikace xTra Finder, ale hádejte co? V novém systému nefunguje.

«
»