Samoobslužný pokladny

Posted: Duben 16th, 2016 | Author: Bubák | No Comments »

Samoobslužný pokladny jsem považoval za spásnej vynález, díky kterýmu nemusim s půlkou chleba stát frontu za Boženou a Mařenou s týdenníma nákupama. Tenhle blaženej stav ovšem trval jenom do doby, než tenhle zázrak moderní techniky objevila i Božena. Spolu s babkou Kropáčkovou, která vubec neví vo co gou a půlku nákupu jí musí namarkovat chudák holka, která má sama jediná na starost těchhle pokladen 20 nebo kolik.
Odvyknul jsem si kupovat u samoobslužek pivo, protože kvůli těmhle exemplářum mi holčina nestihne potvrdit věk dřív, než za dvě doby ledový. Oukej, s birellem se dá taky žít, ale absolutně nechápu, že na lahváče mi 18 bejt nemusí, kdežto na plechovkovej jo. A podruhý zas obráceně. Těšim se, že skrz pokladny profrčim jak Schumi, na lahvoně jsem přece občanku posledně nepotřeboval, a píp, vyčkejte příchodu obsluhy. By mi prask u samotnýho kořene, fakt že jo.
Milý Tesco, k Vánocum bych prosil před samoobslužky bouchače s cedulí 10 položek max a udělej si pořádek v tom nealko bordelu. Tvuj Bubák.

«
»