Vít Gender Klusák

Posted: Únor 13th, 2017 | Author: Hrůza | No Comments »

Je mi docela jedno, co si kdo myslí a co kdo říká. Poslední dobou mě ale nasral Vít Klusák. Osobně ho neznám, jeho nedávný „kecy“ ale jo. Bohužel, donesly se ke mně. Jeho kritika básničky Jiřího Žáčka, kterýho osobně taky neznám, mě donutila se trochu zamyslet.

Tyvole co to jako je? Myslel to Klusák fakt vážně? On vážně řeší to, že v dětský říkance je holka prezentovaná jako budoucí matka? Fakt to řeší zrovna člověk, kterej natočil film Český sen (mě se to mimochodem líbilo), jenž napálil přes 3000 lidí nabídkou na falešnej obchod? Kdyby to řešila nějaká feministka, tak bych tomu rozuměl.

To už je naše společnost tak v prdeli, že se najdou jedinci, kteří mají čas a nápady řešit, že je špatně, když jsou holky v básničce ve Slabikáři prezentovaný jako budoucí matky? Lidi, potažmo společnost, se evidentně nudí. Asi fakt už začnu věřit tomu, že nějaká válka v Evropě bude. Ne proto, že nám sem vpadnou hordy nepřátel, ale protože jako evropská společnost degenerujeme. Nudíme se. Máme všeho nadbytek, žádný starosti a tak mají lidi čas vymýšlet a řešit píčoviny. Píčoviny, který nás jako společnost nikam neposouvaj, slouží pro zviditelnění marginální části obyvatel, ale společnost, jako celek, to v podstatě štěpí a degraduje. Bude se to stupňovat, až se to jednou zvrhne. Klusák je zářnej příklad. V zájmu jakési genderový pseudovyváženosti se dobrovolně vzdává tradičních hodnot.

I kdyby se Klusák sebevíc snažil o bezpohlavnost vyjadřování a boření zažitejch názorů na odvěkou úlohy žen, stejně ta holčička ze Slabikáře v budoucnu skončí na gynekologii a na androligii ji nevezmou. Přírodu a evoluci neochčije ani Klusák, i když to bude nazývat jakkoli.

«
»