Chození po návštěvách

Posted: Říjen 17th, 2015 | Author: pek | 4 Comments »

Tak na tohle hobby, chodit po návštěvách, jsem vysazený snad ještě víc, než na sdílení kdejaké šlichty z nekonečné série Miláček vařil.

Proč tam musím, když mě nezajímá, co Majka v práci a jestli to s Milanem vydrží a jestli jejich půlroční děcko už má nevěstu/ženicha.
Proč budu muset zas a znova vysvětlovat, že si nedám ani domácí, ani kupovanou, ani červené, ani bílé, ani tak aspoň pivo, proč černý čaj s medem a mlíkem, když všichni kafe, a bez mlíka, proč nic neříkám, kdy se vrátím z Islandu, co se mi tam proboha líbí, když oni by tam nevydrželi, páč oni by nevydrželi nikde bez rohlíků, bez NAŠEHO chleba, bez NAŠEHO piva, bez knedlí, bez blesku, bez novy a bez televize už vůbec néé a máš tam aspoň někoho ? Nějakou kamarádku ? hahaha. A na diskotéky tam chodíš ? Jo aha, ty na diskotéky furt ještě nechodíš. Hmm… A na co se díváš v televizi ? Ty NEMÁŠ televizi ?

A co tam teda děláš ???

Za co proboha živého… Proč… Co jsem komu udělal… To je ten pověstný očistec ?

A pak to nastane. Dlouhé táhlé nádechy a výdechy, pauzy trapného ticha, páč dva zabité „vtipy“ dívky blesku ztrapnily nejen vypravěče, situace vypadá nadějně, že si po dvou hodinách tortury konečně všichni postěžovali na všechno a Tak my už teda asi pudem..

Ále kam byste chodili, jenom ještě poseďte, Milan přidělal poličku, Milane, jdi se mu pochlubit.
A já mám sto chutí vraždit.

Znám spoustu lidí, kteří jsou schopní strávit celý víkend chozením po návštěvách a párováním půlročních mimin.
Sorry pozitivní sluníčka, ale tuny fotek Vašich robat, zasraných špenátem/jogurtem/nutelou od hlavy k patě ve 400 polohách, ani Milanova polička z Ikea, ani vaše dvojková oktávka, ani kdo vyhraje ligu a kde kupujete levné lahváče, mě opravdu netankuje.
Nemám ani děcka, ani domácí, ani kupovanou, ani červené, a

«
»


 • Marek Pekárek

  Nemám ani děcka, ani domácí, ani kupovanou, ani červené, ani bílé, ani aspoň to pivo.

  Jsem na Islandu a mám svatý klid, páč mám jistotu, že kvůli zimě a Víš, my máme malé, to není jen tak, sem nikdo nepřijede.

  Bless

 • Michal Fenkl

  Přesně! 100% shoda.. Až na ten Island vlastně, takže 98 % může bejt? 😀

 • Pavel Adamek

  Dááávno jsem zjistil, že jisté typy lidí potřebují potvrzení správnosti svých rozhodnutí, takže se za tímto účelem druží. Aby jim návštěvy mazaly med kolem huby stylem „no, to máš vlastně pravdu“, „však víš, jak to chodí“ atd. A když už jsou v tom, musejí se nějak vymezit, asi proto, aby si mohli říct, že jsou na tom vlasně ještě dobře a že jejich -- v nějakém konkrétním ohledu -- posranej život je vlastně ještě OK a mohlo by být hůř.

 • Marek Pekárek

  a sere mě nemožnost editace, páč přesnější název hejtu by měl znít Nucení k vykonávání návštěv (za pomocí slibů, podmínek a výhrůžek hraničící s fyzickou likvidací)