Chození po návštěvách

Posted: Říjen 17th, 2015 | Author: pek | 4 Comments »

Tak na tohle hobby, chodit po návštěvách, jsem vysazený snad ještě víc, než na sdílení kdejaké šlichty z nekonečné série Miláček vařil.

Proč tam musím, když mě nezajímá, co Majka v práci a jestli to s Milanem vydrží a jestli jejich půlroční děcko už má nevěstu/ženicha.
Proč budu muset zas a znova vysvětlovat, že si nedám ani domácí, ani kupovanou, ani červené, ani bílé, ani tak aspoň pivo, proč černý čaj s medem a mlíkem, když všichni kafe, a bez mlíka, proč nic neříkám, kdy se vrátím z Islandu, co se mi tam proboha líbí, když oni by tam nevydrželi, páč oni by nevydrželi nikde bez rohlíků, bez NAŠEHO chleba, bez NAŠEHO piva, bez knedlí, bez blesku, bez novy a bez televize už vůbec néé a máš tam aspoň někoho ? Nějakou kamarádku ? hahaha. A na diskotéky tam chodíš ? Jo aha, ty na diskotéky furt ještě nechodíš. Hmm… A na co se díváš v televizi ? Ty NEMÁŠ televizi ?

A co tam teda děláš ???

Za co proboha živého… Proč… Co jsem komu udělal… To je ten pověstný očistec ?

A pak to nastane. Dlouhé táhlé nádechy a výdechy, pauzy trapného ticha, páč dva zabité „vtipy“ dívky blesku ztrapnily nejen vypravěče, situace vypadá nadějně, že si po dvou hodinách tortury konečně všichni postěžovali na všechno a Tak my už teda asi pudem..

Ále kam byste chodili, jenom ještě poseďte, Milan přidělal poličku, Milane, jdi se mu pochlubit.
A já mám sto chutí vraždit.

Znám spoustu lidí, kteří jsou schopní strávit celý víkend chozením po návštěvách a párováním půlročních mimin.
Sorry pozitivní sluníčka, ale tuny fotek Vašich robat, zasraných špenátem/jogurtem/nutelou od hlavy k patě ve 400 polohách, ani Milanova polička z Ikea, ani vaše dvojková oktávka, ani kdo vyhraje ligu a kde kupujete levné lahváče, mě opravdu netankuje.
Nemám ani děcka, ani domácí, ani kupovanou, ani červené, a

«
»