LoliRock

Posted: Říjen 13th, 2015 | Author: Lenacia | No Comments »

Disney Channel mám celkem ráda. Když pominu ranní vysílání v podání Medvídka Mouka, Středo jungle, Animovanou Sabrinou mladou čarodějnici a Sofii I., což jsou pořady, které by bylo třeba shromáždit na jednu velkou hromadu, a když už se s tím začalo, tak toho využít a přihodit tam i všechny díly Violetty a Binny a duchové, celou tu hordu podpálit a přivolat pro jistotu ještě vymítače ďábla. Tak zbývají docela zajímavé seriály, Městečko Záhad (Gravity Falls), třetí série Wolf Blood, laboratorní krysy.
No a pak je tu je nový animáč LoliRock.
LoliRock je pohádka pro náctileté slečny, vyprávějící o třech vílách z jakési Famfárie, co žijou v lidském světě, kde maj svou kapelu a zpívaj, a mezitím svádí boj proti zlému čaroději a jeho dvoum poskokům, který chce ovládnout svět. Přitom jedna víla byla jako malá poslána do lidského světa, a nemá o svém vílím původu ani ponětí.
Povědomé? Nedivím se. To je právě to, co mě na tom všem sere. Je to jen další animovaná šlichta po vzoru WITCH, Winx a dalších seriálů, které se do ČR ani nedostaly.
Všechny tyto dívčí seriály jsou slavné hlavně tím, že se tam dívky mění. Za pomoci symbolickcýh serepetiček se v několikaminutovém klipu přemění z běžně vypadajících dívek na princezny s magickou mocí.
Já už jen čekám, kdy tyhle Lolity, co zpívaj live rock na autotune, zaplní hračkářství a budou na mě civět na přebalech sešitů, stejně jako na mě kdysi civěla Violetta, když jsem zoufale potřebovala nový popisovací blok a žádný jiný nebyl k mání, budou mít vlastní časopis a knihy a sběratelské kartičky…
A tak teď na Dysney Channelu vysílají bezduchý seriál, po kterém budou všechny dívky chtít být tak dokonalé jako jsou LoliRock, které si hrají na very much a mega manga postavičky, se sexy očima.
Nope, to už těm dětem raději pusťte Horseland.

«
»