Strach – Epizoda V

Posted: Říjen 21st, 2015 | Author: Tweek | No Comments »

Strach o bezpečí sebe, svejch blízkejch i svojí kultury.
Z mýho pohledu se jedná o nedostatečnou znalost jednoho z největších řezníku ever a tím není nikdo jinej, než legenda mezi legendami, nedostižnej morální vzor a krutopřísnej bijec – Mistr Yoda.

“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.”

Kua vždyť to je naprosto přesný. Ty strašný komenty, co se objevujou napříč celym internetem, přece nemůže nikdo, kdo o tom fakt reálně přemejšlí a je schopnej oprostit se od svejch předsudků a emocí, myslet vážně (Jako bylo by fajn, kdyby to všechno byli jenom trollové).

Co si myslíte, že se stane, když se na ty lidi, který se snažej najít ten kousek štěstí pro sebe a svoje blízký, prachsprostě vyserem, zamkneme je do detenčních táborů, popřípadě pošleme někam do hajzlu a necháme je navždycky bloudit Evropou?
Jestli je podle vás vopravdu každej muslim magor s bombou pod kabátem, co je celej říčnej šířit Alláhovu slávu hlava nehlava, tak si uvědomte, že jich je něco přes miliardu, tušim. A kdyby to tak fakt bylo, tak bychom o nějakym průseru jenom věčně nediskutovali, ale byli bychom v něm až po uši.

Co si myslíte, že tyhle zoufalí lidi udělaj, když jim poděkujem za zájem a zdvořile pošleme do pryč? Jako já nechci bejt prorokem špatnejch zpráv, ale přijde mi celkem logický, že když se v tuhle chvíli objeví nabídka IS na věčnej blahobyt a kurvy pro všechny zadarmo, tak po tom ty lidi šáhnou. A nebudou mít nejmenší výčitky začít tu Evropu, která se k nim zachovala jak k onucím, začít reálně ohrožovat.

«
»