Strach – Epizoda VI

Posted: Říjen 21st, 2015 | Author: Tweek | 2 Comments »

Nebo mi chcete říct, že to, že dělaj všude bordel, je jako důvod jim nepodat pomocnou ruku? Pro mě zaprvý ne a za druhý kdyby tenhle stát fungoval, tak na ně uplatňuje zákony stejně jako na ostatní a přestupky a zločiny postihuje v takový míře, že se to ty lidi prostě časem odnaučej.

Jestli snad máte strach, že zničej naší kulturu, ať už tím máte na mysli cokoliv, tak jste podle mě taky vedle. V Čechách je tušim (jsem teď fakt línej to googlit) nějakejch 100k cikánů, 70k Vietnamců a já teda neznám nikoho ani jsem neslyšel o nikom, kdo by si za ty léta, co tady tyhle dvě menšiny fungujou, osvojil jejich tradice. Za to jsem si stihnul všimnout, že se mi FB plní eventama plnejch Santů, Svatejch Patriků, Halowennů a dalších. A nositelů těhlech zvyklostí, tady fakt moc není.

Z toho všeho mi přijde, že tyhle hodně častý argumenty proti přijímání uprchlíků nedávaj při cca pěti minutovym zamyšlení vůbec žádnej smysl. A myslim si, že i když týhle problematice všichni ty hejteři věnujou fakt hodně energie, mnohem víc než já (jo, btw, jako vytváření seznamů lidí a shromažďování informací o jejich osobách – to už je jako mega hustej úlet), nepřemejšlej o tom dobře, protože jim strach zatemnil rozum a přestali bejt Anakinama Skywalkerama a stali se z nich regulérní Vejdři.

Kvůli tomu posranýmu strachu, kterej nás všechny jednou dostane do hodně hlubokýho shitu.

«
»