Zadní mlhová světla

Posted: Prosinec 26th, 2015 | Author: Krtek | 3 Comments »

Toto ušlechtilé zařízení má zajisté svůj význam a pokud se používá tak jak má a se zdravým rozumem, tak je vše v pořádku. Většina populace to neumí. Rozsvěcuje tato světla za tmy, při lehkém ranním oparu, při prvních padajících vločkách sněhu. A řidí se podle toho, no alespoň jsem víc vidět…sice ten řidič co jede už 5km deset metrů za váma má z těch vašich mlhovek vypálenou díru do hlavy, ale to už mlhovkáře nezajímá. Protože, mlhová světla jsou mlhová od toho, aby se s nimi svítilo pořád. Kdo najede přes vic jak stotisíc za rok tak mi dá za pravdu. Je super zážitek, když dojedete někoho takového a nemůžete ho předjet. Nepochopí probliknutí dálkovými světly nic. A čím víc ty zadní mlhovky autu před vámi svítí, tak o to větší dement to auto řidí. Ideální na naprosté zešílení je když dojete kolonu aut na blbý Řepy a každej druhej vás smaží mlhovkama.

Podobobně nasírací jsou hovada co si nevypnou světla na přejezdu a svítí Vám do zrcátek, případně rovnou do ksichtu. Nebo jsou před vámi a stojí brzdě, dokud se šraňky nezvednou. A zase platí, že čím déle smrdíte na přejezdu, tak tim je podobnej hovad okolo vás víc.

Pokutoval bych tyhle polozmrdy stejně intensivně jako rychlost ve vsích.

«
»


 • insaina

  ono mlhovky ve městě jsou obecně na samostatnej hejt… pak taky všichni ti, co maj blinkry za příplatek… a spousta dalších
  mě třeba jako chodce serou agresivní pouštěči na přechodu -- když stojím tři metry od přechodu a ještě se k němu otočím bokem, tak tím asi naznačuju, že se teď vážně nechystám přecházet a ani desatero zatroubení a sprostý posunky řidiče na tom fakt nic nezmění -- ale když stojíš špičkama skoro v cestě a jen se tam neodvažuješ vlézt, aby tě někdo nepřejel, tak tě nepustí nikdo -- nebo tě pustí na jedné straně, ale na druhé ani nenaznačí, že bude brzdit, tak tam radši nevlezeš, čímž si od toho samaritána, co on jeden z dvaceti aut na tebe se řítících tě přece pouští a seš debil, že nejdeš, vysloužíš akorát novou dávku troubení a sprostejch posunků že krávo blbá už jdi neasi

 • petr

  Jo ty patříš k těm, co začnou blikat hned jak někdo pět metrů za koncem mlhy mlhovky hned nevypne, viď? A ještě by ti měl zablikat, jakože sorry, že tě to těch 5 metrů oslňovalo…

  No nevím, já jsem toho najezdil už opravdu hodně a že by mě někdy osnovaly něčí mlhovky, to se mi tedy fakt ještě nestalo. Ale někteří na to vyloženě čekají, aby se mohli realizovat jako silniční vychovávači a blikáním a troubením na ten hroznej (já vím, že to podle vyhlášky je) přestupek.

 • Karel

  Souhlas s Petrem, taky tyhle všeznalý a dokonale vyježděný „vychovávače“ nemám rád.

  Jako netvrdím, že mlhovky se mají používat i když nejsou potřeba, ale lidoví šerifové mi přijdou mnohem horší. Jednou jedu po dálnici za deště a nějakej podobnej idiot mě začne, poté co ho předjedu, jako šílenej problikávat. No zastavovat na dálnici se mi nechce, zpomalovat na jeho 110 taky ne, tak za chvíli sjedu a pak deset minut moknu při zkoumání, co mám kde na autě ulomenýho. Teprve pak mi došlo, že mu nejspíš šlo o moje mlhovky, který jsem zapnutý měl (stejně jako polovina ostatních). Musel se kretén asi ublikat k smrti. Fakt díky za pomoc.

  Ostatně z vlastní zkušenosti jsem vždycky radši když má někdo omylem zaplý mlhovky, než když jede v nízký viditelnosti v nějaký tý zezadu zakouřený prastarý plečce, která i se zapnutými světly skoro není vidět. Začínám konečně chápat i ten argument se „smažením“ mlhovkama, akorát to neskončilo u očí co?

  Nehodlám se nijak zastávat policajtů, ale je jedině dobře, že se drží pokutování rychlosti a do mlhovek se zatím srát nezačali. Až mi to nejde přes klávesnici, ale přijde mi to výrazně rozumnější, než chování podobných ichtilů, vychovávající ostatní účastníky provozu -- protože přece nejlíp vědí, co ty děláš špatně.