Savopiči

Posted: Říjen 22nd, 2015 | Author: ClO2 | 2 Comments »

Nevím, jak moc sjíždíte internet, ale jestli u PC trávíte nezdravě moc času, jistě jste je už potkali. Někde v hlubinách sítě totiž existuje skupina tisíců Čechů, kteří už nevěří na Ježíška, ale na něco daleko, daleko lepšího. OXID CHLORIČITÝ, jméno jeho jest – prý léčí vše od AIDS přes rakovinu, syfilis, žloutenku, autismus až po rýmičku; no uznejte, že Ježíšek je proti tomu čajíček a největší břídil. Ti nejvěrnější se nestydí v rámci „detoxikace“ fotit produkty svého ranního snažení, čímsi je rozrejpat a žádat virtuální plénum o vyjádření, jestli to žlutý na fotce je motolice nebo kus kukuřice (jasně, že to je vždycky motolice, jen pěkně pij MMS Mařenko, zdvojnásob dávku!)

Pro mě za mě, ať se lidi klidně ládujou homeopatikama, pijou živou vodu, tančej tanec svatýho Víta nebo zaříkávaj, ale proboha, mazat devítiměsíčnímu miminu na mokvající kůži zředěnej chloritan sodnej, to jako vážně? Všichni jinak doma zdraví? MMS evidentně vyléčí samodiagnostikovanou (!) malárii, ale mozek ani náhodou.

Největší nářez je, když se savopičem stane někdo ve vašem okolí. Máte rýmu, cukrovku nebo nedej bože rakovinu? Vyhýbejte se dotyčnému za každou cenu. Protože „zkus to, vyléčí tě to“, „legální lék to není jen díky farmalobby“ a „piju to už tři roky a je mi skvěle“ zrovna nejsou věty, který byste chtěli slyšet při glykemickym šoku. Savopiči naštěstí přípomínaj holky s koňma nebo vegany – sami vám o svojí úchylce řeknou (a další hodinu ji barvitě popisují), takže není problém je poznat a vzít nohy na ramena, než vám s tím začnou smrdět pod nosem a tvrdit, že ten průjem a prudký zvracení je jen důsledek detoxikace organismu a že je to vlastně fajn. Ehm.

«
»