Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » Téma „Uprchlíci“

Téma „Uprchlíci“

Posted: Leden 21st, 2016 | Author: Blázen | 6 Comments »

Kolik jich v čechách je? Padesát? Sto? I kdybych jich přišlo 1000 tak jich bude v ČR furt míň než prodavačů pervitinu. Nechápu proč je z toho diskuze pro úplně každýho nýmanda v týhle republice. Už i moje stará do mě kéruje, „ježíši kriste, hrnou se nám se mudláhové, co budeme dělat, všecko tu půjde kvůli islámu do kopru…“. Nepůjde. Do takový prdele, jako je naše krásná zemička se nikomu z nich stejně nechce. Je tu zima. Lidi jsou tu děsný krknounský sfině. Dře se tady. A navíc si z hodin zeměpisu ani název naší pidizemičky nikdo z nich nepamatuje, natož aby jí na mapě dokázali najít. Pokud tady někdo z nich skončí tak je to vyloženě omylem. A jestli si je dojčlanďáci natahoj dom, aby makali na jejich důchodce, tak je to jejich věc, mě je to putna (nemyslím ten Putna). Všecko mi je to ukradený. Jsou mi ukradený ti který je vítaj i ti který na ně nadávaj. Dejte mi s uprchlícama všichni pokoj. Až mi někdo příště něco řekne o uprchlíkovi, tak mu dám pěstí mezi brejle. HOWGH.

«
»


 • Sergejevicz

  Nepřipadá ti naivní myslet si, že žádný radikální vymaštěnec si nikdy v budoucnu nemůže přes svůj ajfoun najít cestu i do našeho čechozapadákova, budou-li v dojčlandu tací dobře živení a přemnoží se tam? Mně to teda ukradené není, co se děje u sousedů, je to přeci už dost blízko. Taky jsem tam chtěl někdy ještě vyrazit na výjezd, dovolenou, ovšem jestli něco neudělají s těmi, kteří se chovají jako špína, tak mi třeba překazí plány na pěknou dovolenou a to mě teda srát bude. Myslím, že není správné být k tomu lhostejný. Já jsem proti usazování se takových v Evropě, protože se dívám na delší časový horizont, poučen např. z fyziky, že procesy mívají setrvačnost, vývoj s časovou pamětí.

  • Janek Píša

   Tak frajer napise, jak ho sere tema uprchlici a prispecha prvni komentator s tematem „uprchlici“ a jak to neni jedno. 😀 achjo

   • Sergejevicz

    Jen si povzdechni :-). Mně se to zdá být totiž věcí vážnou.

    • Janek Píša

     To je autorovi i mně úplně jedno 😉

     • Sergejevicz

      Tak proč jsi povzdechnul? :-)

     • Sergejevicz

      Jo, jasně -- protože se někdo ozval přesto, že to má autor v análu. Ale tak s autorem nesouhlasím, tak to můžu dát najevo a snažit se třeba i o nějakou tu diskuzi.