ŽENSKÝ

Posted: Leden 20th, 2016 | Author: Adél | 7 Comments »

Ženský jsou svině. A nemyslím si to proto, že bych byla závistivá stará panna. Naopak. Z hůry mi naštěstí bylo dáno dost na to, abych se nemusela nabízet na Tinderu nebo hejtovat všechny hezký holky.Jenže ne každá má to štěstí. Holka může být sebehezčí nebo vyhrávat medaile, ale když je to z nějakýho důvodu zakomplexovaná kráva, je to větší katastrofa než výsledek přímý volby prezidenta.

Takovýhle zamindrákovaný mařeny to holce, u který maj vzdálenej pocit, že maj krapet nad ní, daj normálně sežrat. A pořádně. Poprvý jsou to královny. Kompenzujou si vtíravou myšlenku, že by chlap radši pozval na panáka vás nebo že můžete za jejich velkej zadek. Chtějí vám dát lekci, že ne vždycky to budeš mít v životě jednoduchý, děvenko.

Ať se jsou vysrat. Všechny učitelky, který vás drtí, protože jejich loď už dávno odplula, všechny šéfový, co mladý holce závidí hlavně rok narození, recepční, prodavačky v obchodě („Máte čtyři kusy, do kabinky můžete jen se třemi“), krávy v bance, šedý myši v knihovně, co neodpustěj jedinou upomínku posraný knížky, co jste k diplomce ani neotevřeli, tlustý paní v MHD, co se bodře ptaj: „Slečno, nemůžete si dát ty nohy někam jinam?“ Nemůžu, vole! Mám 180 centimetrů a dlouhý nohy. Kvůli vám, paninko, si je neuříznu. Jo a nehraju basketbal. Díky za optání.

Chlapi tohle prostě nikdy neudělaj. Mezi sebou jsou si rovný. Nepomlouvaj se. Nezávidí si. Kdyžtak si daj do držky a je to. Holce vždycky vyjdou vstříc. Jasně, cejtí tam šanci potenciálního šuku, ale proč ne? Vždyť všichni hrajeme tuhle hru.

A právě ženský, co tenhle okamžitej chtíč v chlapech vzbudit nedokážou, nejsou spokojený se sebou ani svým životem, vás pak mají chuť pokořit. Zadupat. Zničit. Pro ně mám jen jediný vzkaz: Běžte k čertu a tam si zašukejte. Bude vám líp. A světu taky.

«
»