ŽENSKÝ

Posted: Leden 20th, 2016 | Author: Adél | 7 Comments »

Ženský jsou svině. A nemyslím si to proto, že bych byla závistivá stará panna. Naopak. Z hůry mi naštěstí bylo dáno dost na to, abych se nemusela nabízet na Tinderu nebo hejtovat všechny hezký holky.Jenže ne každá má to štěstí. Holka může být sebehezčí nebo vyhrávat medaile, ale když je to z nějakýho důvodu zakomplexovaná kráva, je to větší katastrofa než výsledek přímý volby prezidenta.

Takovýhle zamindrákovaný mařeny to holce, u který maj vzdálenej pocit, že maj krapet nad ní, daj normálně sežrat. A pořádně. Poprvý jsou to královny. Kompenzujou si vtíravou myšlenku, že by chlap radši pozval na panáka vás nebo že můžete za jejich velkej zadek. Chtějí vám dát lekci, že ne vždycky to budeš mít v životě jednoduchý, děvenko.

Ať se jsou vysrat. Všechny učitelky, který vás drtí, protože jejich loď už dávno odplula, všechny šéfový, co mladý holce závidí hlavně rok narození, recepční, prodavačky v obchodě („Máte čtyři kusy, do kabinky můžete jen se třemi“), krávy v bance, šedý myši v knihovně, co neodpustěj jedinou upomínku posraný knížky, co jste k diplomce ani neotevřeli, tlustý paní v MHD, co se bodře ptaj: „Slečno, nemůžete si dát ty nohy někam jinam?“ Nemůžu, vole! Mám 180 centimetrů a dlouhý nohy. Kvůli vám, paninko, si je neuříznu. Jo a nehraju basketbal. Díky za optání.

Chlapi tohle prostě nikdy neudělaj. Mezi sebou jsou si rovný. Nepomlouvaj se. Nezávidí si. Kdyžtak si daj do držky a je to. Holce vždycky vyjdou vstříc. Jasně, cejtí tam šanci potenciálního šuku, ale proč ne? Vždyť všichni hrajeme tuhle hru.

A právě ženský, co tenhle okamžitej chtíč v chlapech vzbudit nedokážou, nejsou spokojený se sebou ani svým životem, vás pak mají chuť pokořit. Zadupat. Zničit. Pro ně mám jen jediný vzkaz: Běžte k čertu a tam si zašukejte. Bude vám líp. A světu taky.

«
»


 • Miroslav Palouček

  Hustá holka…..
  Ale ber to z jejich pohledu. Když je jeden zakomplexovaná hnusná slepice a navíc protivná, tak prostě ty šance nemá. A odrovnávat konkurenci podpásovkama, je pak jejich jediná šance. 😀
  Ale to chce klid. Hezká vysoká nasportovaná holka to má dycky lehčí než ošklivá prťavá kulička. Ta se musí teprve otáčet.

  • Zuzka Vyk

   Nevím, co je na tom hustýho… spíš bych řekla, že se bude jednat o víceméně arogantní pipku, která si myslí, jak je hrozně „jiná“ a cool.

   • Jan Legát

    Taky mam ten dojem.

 • Zuzka Vyk

  Tohle je fakt divnej názor… a bohužel mezi ženskýma poměrně rozšířenej. Copak si neuvědomují, že shazují jedině samy sebe?

  Pokud na tebe takhle většina ženských reaguje, tak možná proto, že vysíláš do okolí auru jakýsi nadřazenosti a arogance. Podle mých zkušeností je podíl idiotů napříč populací zhruba rovnoměrnej, ať už jde o věk, pohlaví či místo pobytu
  .

 • Markéta Šebková

  😀 pane bože, třeba je prostě jenom sereš, bez ohledu na to, jestli máš dlouhý nohy nebo vlasy nebo co.. vždycky je dobrý nejdřív kritizovat sám sebe a až pak hejtovat všechny okolo, ono to pak totiž zavání tim, že máš problém ty a ne všichni okolo. jo a jinak mám pocit, že stačí, když člověk neni přednasranej na celej svět, když se na lidi sem tam třeba i usměje, popřeje jim hezkej den -- a je to. a uvidíš, že je úplně jedno, jestli seš krásná kozatá blondýna nebo tlustá křivozubá holka.

 • MayBPhoenix

  Ale je fakt, že když se zamyslím nad všema mizernýma zkušenostma z různých obchodů, pošt, obecně úřadů a vlastně odkudkoli, kde mě někdo stojící za kasou nebo sedící za stolkem nasral, tak to vždycky byly ženský, respektive v daný moment krávy, svině a nepříjemný baby. A ne, není to mnou, nejsem nepříjemnej člověk, jsem spíš ustrašenec než někdo, kdo by působil jakkoli arogantně, při styku s takovýma lidma můžu být úslužná nebo normální, asertivní a pozitivní i jim dávat najevo, jak jsem bez nich ztracená, je to jedno, stejně nemine den, abych na nějakou takovou megeru nenarazila, a s chlapama to tak prostě neni. A není to jenom flirtováním a záviděním. Ani chlapi na jiný mnohem hezčí chlapy nejsou tak nerudný jako jsou tyhle baby na všechny bez rozdílu a chlap na mě ještě nikdy tak neštěkal. A vůbec nejvíc si tohohle chování všímám, když zrovna přijedu do Čech zpátky ze zahraničí, kde je něco takovýho totálně nemyslitelný. Tam si se mnou příjemně pokecaj, poraděj a pomůžou, ať vlezu, kam vlezu, a ať jsou moje dotazy sebedebilnější.

 • Lenka Červená

  Vytisknout, nalepit na zrcadlo a povinně číst každej den před odchodem mezi ně 😀