Bio mámy a vůbec pralesoví lidé

Posted: Říjen 13th, 2015 | Author: Sateda | 5 Comments »

Ano, přesně to mě sere. Ty bio mámy, který spolkly moudrost světa a věří všem těm konspiračním kecům o zlejch iluminátech a bratrstvu temna. Jo, určitě je znáte! Takové ty lidi co kombinujou arabské, asijské a jihoamerické kultury dohromady.
Holky, které maj strach z doktorů, porodí doma a pak navíc ještě odmítnou dítě očkovat. Jo, a pojmenujou ho nějak idiotsky, jen aby měly pocit, že jsou IN a výstřední a ať se společnost z toho posere.
Načež vám budou dělat proslovy o nezávislosti, a o tom, jak je důležité v patnácti vypadnout od rodičů a žít o chlebu a vodě, protože lidi, kteří studují za podpory jejich milující rodiny, si toho vlastně nevážej a nedokážou být tak samostatní jako oni.
Co na tom, že holka naivně očekává, že ji někdo zaměstná v několikátém měsíci jen pro to, aby dostala vyšší příspěvky na dítě a rodičovskou… co na tom, že se zadlužili a nemají peníze… hlavní přece je, že žijí svůj bio život a ten jediný je správný. Jen doufat, že to dítě nebude mít navíc k šikaně kvůli svému jménu ještě potíže zdravotní kvůli zanedbání zdravotní péče z důvodu toho, že lékaři jsou zlí ilumináti.

«
»


 • RageMach1ne

  Pozor na reptiliány, s tím už jsem se také setkal. Kdysi kdosi někde v diskuzi napsal, že v některých případech, které lze vidět nejen na internetu, ale i v reálném světě, by jaderná válka nebyla vůbec od věci.

 • Pobre Miguel

  Přesně s takovými lidmi jsem se také setkal. Typicky to bývá vegetarián (nebo spíše nějaké jiné módní slovo pro člověka, co jí jen něco jako tzv. raw stravu), se zájmem o východní náboženství (v okně vlajka Tibetu, vzor: Dalajláma), Toltékové, čínský horoskop, dítě se s staročeským jménem, které se už tisíc let nepoužilo, po porodu sní placentu, umění je jediné pravé to superextra abstraktní moderní, bez televize, bez kočárku (dítě se nosí zásadně v pytli na břiše), musí mít brýle, musí chodit s knihou, atd…

  • Lenka Sileth Smetanová

   do hajzlu! Jakoby té zdejší rodince z oka vypadli dle vašeho popisu… až mě přímo děsí představa, že bychom opravdu mluvili oba dva o jedné a té samé rodině.

   • Pobre Miguel

    Vyloučit se to nedá, ale nepochybuju o tom, že takových je víc, jen žijou podle stejné šablony. Tipuji, že to jsou většinou lidé s humanitním vzděláním a nedostatkem chápání matematických věd (psychologové, sociologové a pak takové ty zbytečné profese jako etnonologové, apod.)

    • Lenka Sileth Smetanová

     jejich revírem je čajovna jejich názory jsou vražedné, jejich nepřátele jsou banky, doktoři a stát, fanatici čtyřiadvacet hodin denně, Pralesoví Lidé- jejich život je ‚lepší‘ než ten náš