Bio mámy a vůbec pralesoví lidé

Posted: Říjen 13th, 2015 | Author: Sateda | 5 Comments »

Ano, přesně to mě sere. Ty bio mámy, který spolkly moudrost světa a věří všem těm konspiračním kecům o zlejch iluminátech a bratrstvu temna. Jo, určitě je znáte! Takové ty lidi co kombinujou arabské, asijské a jihoamerické kultury dohromady.
Holky, které maj strach z doktorů, porodí doma a pak navíc ještě odmítnou dítě očkovat. Jo, a pojmenujou ho nějak idiotsky, jen aby měly pocit, že jsou IN a výstřední a ať se společnost z toho posere.
Načež vám budou dělat proslovy o nezávislosti, a o tom, jak je důležité v patnácti vypadnout od rodičů a žít o chlebu a vodě, protože lidi, kteří studují za podpory jejich milující rodiny, si toho vlastně nevážej a nedokážou být tak samostatní jako oni.
Co na tom, že holka naivně očekává, že ji někdo zaměstná v několikátém měsíci jen pro to, aby dostala vyšší příspěvky na dítě a rodičovskou… co na tom, že se zadlužili a nemají peníze… hlavní přece je, že žijí svůj bio život a ten jediný je správný. Jen doufat, že to dítě nebude mít navíc k šikaně kvůli svému jménu ještě potíže zdravotní kvůli zanedbání zdravotní péče z důvodu toho, že lékaři jsou zlí ilumináti.

«
»