Kluci co nevědej co chtěj

Posted: Říjen 22nd, 2015 | Author: K | 4 Comments »

Sere mě, že dneska většina kluků absolutně neví co chce. Sere mě, že ste schopný dva měsíce neodbytně holku zvát na kafe, ještě neodbytněji další dva měsíce bez mrknutí oka bejt romantický, zábavný, kreativní, ale když dojde na lámání chleba, tak zjistíte, že my sme fakt „v pohodě“, strašně hodný, ALE, vždycky tam nějaký to ale, přes který se vy fakt nemůžete přenýst je. Hlavně si proboha nemysleme, že je to v nás, vy máte prostě nějakej psychickej blok se zamilovat, ono to vlastně není v nás, my si vás přece ani nakonec nezasloužíme, bez vás nám přece bude líp… Takže rada pro příště, buďto si ho radši vyhoňte, nebo si pořádně rozmyslete, co vlastně chcete!!

«
»


 • Miroslav Palouček

  Jo aha. A ženský to dělaj jinak, že jo? Taky nevíte co chcete. Pálím za ženskou, ona občas jo a občas zase ne…. a pak když už to vzdám, pač mě nebaví někoho uhánět víc než měsíc, tak ona najednou, jakože cože já dělám, že nic nedělám? Ptá se co se stalo, že se nic nestalo? Nebo mi po romantických dvou měsících a báječnejch nocech oznámí, že budeme kámoši…… Nepochopím. Myslím si, že si navzájem absolutně nemáme co vyčítat. :-)
  Ale tak alespoň je (byla) sranda.

  • FUBAR

   Přesně! Není to ani tak o mužích nebo o ženách jako spíš o LIDECH co nevědej co chtěj.

  • Dagmar Hraničková

   Já teda nevím, ale já to většinou poznám po prvním rande, jestli jo, nebo ne, je sice fajn mít pocit, že se o mě někdo tak hrozně snaží, ale přece nebudu někoho tahat za nos. Jestli se nějaká pipka nechá obletovávat měsíc a pak tě stejně pošle do háje, tak to za tu námahu ani nestojí.

 • Wertical

  ono nejde o to, jestli je člověk holka, kluk, nebo hermafrodit -- je to fakin člověk a lidi jsou holt takový