Hejty na revizory

Posted: Říjen 13th, 2015 | Author: Cestující | 3 Comments »

Nikdy jsem nechápal otevřenou nenávist vůči revizorům. Jsou to taky lidi, a na rozdíl od mnoha jiných je jejich povolání celkem smysluplné, i když není z nejprestižnějších.
Moje setkání s revizorek probíhalo vždy nějak takto: „Dobrý den, kontrola jízdenek“ „Tady(…předložím jízdenku…)“ „Děkuji“.
A že jsou občas nevrlý na turisty? Jak řekl blahého času jeden strážník co jim musí asistovat „Když vás chytnou bez lístku v zahraničí, vůbec se s váma nebavěj“
Ne, nejsem revizor, strážník, ani nikoho z nich nemám v příbuzenstvu, ale většina těch historek jak na někoho byl revizor zlej mi přijdou jako pěkný kydy, kde často autor historky zatajil něco dost podstatnýho.

«
»


 • Pobre Miguel

  Zrovna dneska jsem viděl chlápka, co utíkal revizorům a když ho chytli, tak se jim smál a nahlas říkal, jak nemají žádné právo na něj sahat. Neviděl jsem další průběh, ale asi za 20 vteřin pán vyšel s úsměvem z metra, takže z toho asi nic nebylo. A takových případů už jsem viděl spoustu. Asi nejvýraznější s nějakou slečnou v růžovém, které měla podle svého oblečení a kabelky peněz víc než nadbytek. Revizorům jen chladně řekla, že si lístek nikdy nekupuje, že jsou nuly a jí nic nemůžou udělat. Nereagovala na nic z toho, co řekli, jen vystoupila a ukazovala na ně urážlivá gesta. Ovšem pokud je to kamarádka nějakého lobbisty, tak stejně stačí zavolat na správné místo a pokuta neexistuje.

 • Rubique Maso

  http://m.novinky.cz/articleDetails?sznu=FWSu3mkNrSojsyyQ&sId=1&aId=321364
  co tohle? je to „jen“ perlicka, nebo bezna praxe? za dobu, kdy jsem tento pripad resil, jsem se setkal s desitkami lidi, kteri podobne chovani revizoru zazili na vlastni kuzi (a penezenku), pouze nemaji alibi, jako jsem mel v tomto pripade (shodou nahod) ja. hezky den.

  • Kolemjdoucí

   Tak s kokoty se člověk setká v úplně všech povoláních…