poslední kapka

Posted: Říjen 22nd, 2015 | Author: Drago | 3 Comments »

Dnes se mnou opět bude soucítit jen část z Vás. Konkrétně se bude jednat o muže, chlapce, chalany, borce, chlapáky a klacky. Každej zná ten pocit, když jde tam, kam i císařpán chodí sám a jde takzvaně jen na malou. Postup bývá vždy strojově podobný pokud je člověk střízliv. Postoj se stabilně rozkročenýma nohama, soustředěný pohled na cíl Vašeho proudu a citlivý ale přesto pevný úchop.

Kde je problém ? Ten nastává poté co proud močovinu ztratí na intenzitě a je vypuštěna nádrž. Ti šikovní z Nás dokonce dokážou mířit tak dobře, že ani prkýnko jedinou kapičkou nepokřtí. Ovšem neznám močitele, který by dosáhl stupně mistrovství tak aby poslední kapka neskončila jak flíček na trenkách. No vážně, můžete oklepávat rychle, pomalu, velkými tahy, malými tahy, dlouho, krátce, můžete makat daleko víc než při onanii, můžete mít pocit že se ve vašem močovém potrubí nenalézá zhola nic.

Opak je pravdou kamarádi. Vždy po pohodlném uskladnění inštrumentu do trenkového futrálu ucítíe drobné polechtání na žaludu a cítíte jak se malinká kapička vpíjí do příjemné látky vašeho spodního prádla. Vždy ta kapička bude mít poslední slovo. Až někdo vymyslí jak něčemu podobnému zabránit nechť mne kontaktuje a má u mě pivo a návrh na nobelovku…

«
»