Lidi, co stojej na eskalátorech vlevo

Posted: Říjen 8th, 2015 | Author: Nimbo | 3 Comments »

Vlevo se běží, vpravo se stojí, to je základ. Cuchty a blbečci co se zaseknou na levý straně a pak otráveně uhejbaj jsou prostě nevychovaný dementi. Je mi jasný, že v jejich nuzný, nezajímavý práci na ně nikdo neni zvědavej a doma je čeká leda tak AZ kvíz, a timhle se mstěj zajímavějšim lidem co jsou v práci třeba na píchačky a každá minuta se počítá, páč odpoledne by rádi stihli rande v kině, pak zašli na skok na vernisáž a pak na něčí narozeniny a po pár pivech s větší kuráží doma konečně sejmuli toho zasranýho bosse v Bloodborne a zakončili to kvalitnim sexem.
Epický jsou taky lidi co si na levou stranu troufnou, nejčasněji distingované dámy s nechutnou voňafkou na pidi podpatkách co nakračujou jak kdyby měli půlmetrový jehly a pod jejich vlivem se celá levá strana se skřípajícím zubem sune šnečí rychlostí, protože ten srab za tou bábou jí neumí říct ,,zdovolenim“!!! A kryplové co na konci eskalátoru usouděj, že jejich metro ještě nepřijelo, tak zastavěj a tim i celou tu frontu za nima, tak ty bych rovnou zapálila. Mimochodem když nespěchám, tak taky běžim, protože prostě nejsem líná veš co se musí vézt z kopce, špekouni!

«
»


 • Miroslav Palouček

  Tenhle hejt mě pobavil. :-) Já bych totiž zase napsal hejt naopak o běhačích po eskalátorech.
  Díky nim totiž nemůžou lidi stát vedle sebe, tím se sníží kapacita schodů na polovinu, takže se dole začne tvořit fronta, a navíc když jedete s ženskou nemůžete stát vedle ní a držet jí za ruku, buďto jí čumíte na zadek, nebo na kozy ….
  A vůbec je tohle běhání nesmysl, to že všichni stojí automaticky vpravo, jak vy běhači potřebujete, ty schody nadměrně zatěžuje a opotřebovává výrazně více na jednu stranu, takže se jim podstatně snižuje životnost. Navíc si ani nejsem jistý jestli je to vaše běhání po eskalátorech vůbec dovoleno… mám za to že podle pokynů dopravního podniku se na nich má stát. A za poslední je to nepříjemné, pokud stojíte a nějaký borec s báglem letí na poslední chvíli kamsi (jako by nemohl proboha ráno vstávat o pět minut dřív?) a na eskalátorech svým báglíkem postupně pomlátí všechny lidi co mine.

  Takže jak říkám. Váš hejt je dost jednostranej. :-)
  Ale chápu, že pro kancelářský lidi má to běhání na eskalátorech jednu velkou výhodu, spálí i nějaké kalorie, jinak totiž jenom sedí a sedí…. u snídaně,v autobuse/tramvaji/metru/v práci/na obědě/z práce/večer u televize. Je to běs tohle sezení, takže se nenechte odradit a alespoň na ty Eskalátory si choďte zaběhat, prospěje to vašemu srdci. :-)

  • bliblobleeb

   Tento příspěvek mě pobavil :-) Samozřejmě, že za sníženou kapacitu eskalátorů můžete vy, vpravostojani, jelikož každý malý dítě ví, že největší kapacitu by schody měly, kdyby se běželo v obou pruzích!

   Je to jako na dálnici -- vy jste ty „stojící“ kamiony v pravém pruhu, bez vás by bylo byl provoz rychlejší a plynulejší. A mimochodem, když už člověk někam jde, tak má koukat aby šel a ne aby nešel. Stát, když se chci někam dostat, je nonsens.

   • Miroslav Palouček

    No dobře něco na tom je. :-) Ale zase, vy běhači, víte jak báječně byste si zasportovali, kdybyste to běhali protisměrem? No to byste teprv udělali něco pro zdravíčko. a ještě byste se u toho mohli protijedoucím dívat do očí a ne se jim plížit zpoza zad. :-)