Kdyz vystupuju z MHD a nekdo z venku macka tlacitko na otevirani dveri

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: Kocour v botach | 3 Comments »

Mam rad moderni veci a nove technologie, ktere ulehcuji lidem zivot. Nekdy vsak premyslim, zda mezi takove veci patri elektronicke otevirani dveri. Nesnasim totiz, kdyz vystupuji z metra, busu, vlaku apod. na frekventovane stanici, kde kazdemu, kdo se chysta nastoupit a ma IQ vyssi nez Forrest Gump, musi byt jasne, ze nekdo bude take vystupovat a nejaky imbecil macka na tlacitko na dverich. Prijizdim si na Andel, tlacitko mackam dobrych par sekund pred zastavenim, ale idioti na peronu tlaci zbesile na dvere. Vy idioti! Vy si myslite, ze my uvnitr tlacitko nezmackli jiz pred vama a budeme vam jeste vdecni, ze jste nam otevreli?

O tech, co jsou s vami ve vagonu a zopakuji macknuti po vas, protoze diky casove prodleve se dvere stale neotviraji, o tech psat nebudu. Ty si ani tech par radek nezaslouzi. Kreteni!

«
»


 • Ferel S

  Ano, to je přesné. Ještě bych přidal jednu alternativu -- mačkání tlačítka na semaforu u přechodu, na němž už nějakou dobu stojím já, případně další lidé.

  • insaina

   jak toto, tak problém z článku dost souvisí s typem tlačítka -- pokud se po zmáčknutí rozsvítí (což je většinou), jsou lidi opravdu blbci, když mačkají znovu… ale sem tam se najde hloupé tlačítko, na kterém fakt nepoznáš, jestli už ho někdo zmáčkl -- no a spolíhat se na to, že někdo přede mnou není blbec, je…. no víme -- to je jak na veřejných záchodech třeba v divadle -- fronta jako hrom a ukáže se, že půlka záchodů je volných, jen nikdo nechtěl klepat, aby nevypadal, že nedůvěřuje těm, kdo přišli dřív

 • David Woodstock

  Anebo ti, kteří mačkají tlačítko před velmi rušnou zastávkou, která opravdu, ale opravdu není „na znamení“…..