Ondreje

Posted: Říjen 12th, 2016 | Author: Clint | No Comments »

Milý Ondreji.

Předem mého dopisu Tě zdravím a doufám, že Tě to sere ještě teď. Protože jsem nemohl (a stále bez úspěchu) najít song, kterej hráli v rádiu počas mého řízení auta na dálnici, hejtoval jsem to na tomhle dobrým hejtwebu – http://www.1000vecicomeserou.cz/hejt-1000/ze-nemuzu-najit-song-a-kapelu/
Ovšem, netušil jsem, že můj žblept někoho nasere tak moc, že ač bez konstruktivní rady, nebo pomoci, se v komentech vzmůže jen na urážky.

Pro Tvoji informaci; i za jízdy, s vědomím že mě benga můžou napařit trestňáky, jsem Tebou zmiňovaný Shazam vyzkoušel. Mobil mi ale jen zavrněl a srdceryvně zalitoval, že nemůže nic najít. Takže ano, song jsem hledal i touhle apkou, což jsem v hejtu shrnul ve větě, že „ani internet nezná“.

A pokud jsem Tě tím hejtem otrávil natolik, že jsi kvůli tomu musel nenávratně ztratit 5 minut svého života a tvořit účet a registraci na něco, co Tě sere, budiž Ti to ponaučením. Je to znamení, že bys měl být více pozitivní a zamyslet se nad sebou.

Na závěr dopisu přijmi ode mě přání na spokojený život. Pozdravuje Tě babička, že jsi se dlouho nestavil. Naprav to prosím. Máma Ti vzkazuje, že jestli máš Tourettův syndrom, máš si s tím zajít, neodkládej to. Měj se hezky a někdy zase napiš.

S pozdravem Clint

«
»