#1001 KDYŽ MÁM RÝMU A TEČE MI KREV Z NOSU

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: TheNecumson | 2 Comments »

Každého chlapa (možná i ženu, to však není potvrzeno) jednou za čas dostihne zlo jménem rýmička. Co si budeme, nejedná o žádnou slast srovnatelnou s lahváčem v 10 ráno, nýbrž o kompletní paralyzaci organismu. To ještě beru viď, jednou za čas je normální, že tělo si dá pauzu a my s ním. Problém ale nastává při pravidelném a usilovném vyprazdňování nosní dutiny. Jelikož jsem muž činu a dělám věci naplno (nebo vůbec), při rýmičce pořádně zaberu žejo, aby ani jeden smrk do šnuptichlu nepřišel vniveč, jak se říká. No jo, jenomže pak se často dostaví rudej protivník, který zaneřádí celej kapesník a obvykle i půlku ruky.

To ale pořád není to nejhorší. Totální marast je ta bezmoc, když kašleš jak když máš tuberu a prostě nemůžeš pořádně vyprázdnit svůj frňák, jinak bys zase spustil tu červenou show.

A to je to, co mě sere na rýmičce ze všeho s velkym přehledem nejvíc. A jo, právě teď procházím tím oblíbeným podzimním obdobím, kdy se můžu doma se zakloněnou hlavou koukat do stropu a nebo si číst dekadentní poezii.

«
»