České sebemrskačství

Posted: Říjen 8th, 2015 | Author: Hrdobec | 2 Comments »

Serou mě lidi, kteří mají pocit, že naše kotlina je prdel světa, s každou kravinou, kterou tady někdo spunktuje, se nám směje celý svět a vůbec je to tu takový vidlákov, malá bezvýznamná zemička plná xenofobních rasistů a socek (s výjimkou autora tvrzení, ten má nadhled) s ponožkama v sandálech co večer vyžahnou svůj metr piv a nad ledničkou mají obrázek Zemana (pražská kavárno, o tobě mluvím!). Typického Čecha bůčkaře zná každý, ale nikdo ho nikdy neviděl.

Ani hovno. Co se tady kde šustne je světu upřímně u prdele (no vážně, máte pocit, že se u nás mluví o průserech třeba rakouských poslanců?). Nejsme do háje žádná malá bezvýznamná zemička. Jsme cca 14. nejlidnatější stát v Evropě ze 44 (nebo 50, jak to kdo bere), za náma je třeba Rakousko, celá Sknadinávie, Švýcarsko a hromada dalších států. Jsme nejtolerantnější země na světě. Hodně věcí u nás funguje mnohem líp, než kdekoliv jinde. A sere mě, že lidi to tak nevnímaj a sami sebe shazujou!

Češi mají v zahraničí dobrou pověst! Jsme sakra dobře známí jako tvrdí pracanti a kumštýři, jako lidi, kteří si na nic nestěžujou a jsou samostatní. V módě na tom nejsme nijak hrozně, ponožkama v sandálech jsou všude po světě známí Němci a ohledně chování lidí se v cizozemských krajinách povídají horší věci o národech sídlících spíš na západ od Aše.

Ó, jak já si přeju, aby bylo normální říct „jsme hrdí, suverénní, a s tímhle, s tímhle jděte třeba do prdele“. Místo toho se tu razí spíš „u nás to stojí za hovno, kdyby to tu bylo jak (doplňte si), tam tomu všemu rozumí“. A to mě sere!

«
»