Student Agency

Posted: Říjen 16th, 2015 | Author: @murielbink | 1 Comment »

Příjemná společnost, ta nemůže nikoho srát, řeknete si. Ale kopat do mrzáků umí každej, na Olgu Lounovou už bylo sepsáno tolik hejtu, že věřím, že i Ovčáček najde text od Peroutky „Olga je kráva“, takže proč nevohřát trochu vody i na polosvini.

Začněme faktem, že společnost s názvem STUDENT Agency (dále jen SA, podoba se Sturmabteilung je čistě náhodná) neposkytuje studentům v podstatě žádnou slevu a s ISIC kartičkou můžete maximálně doufat, že si Islámský stát změní jedno písmenko v názvu.

Z pohledu zaměstnanců je situace ještě horší. Maximum práce za minimální plat. Doteď se divím, že některý z řidičů nezahájil na Vysočině klesání směrem do stromu a stewardka se nepokusila upálit pomocí „horkého nápoje zdarma“.

Online rezervace místa nebezpečně připomíná plátno rulety. S jediným rozdílem, že si nemůžete vsadit na nulu, kterou však zdatně zastupuje řidič. Nevím jak vy, ale já ať zapíchnu pomyslný prst kamkoli, tak většinou vedle sebe vyfasuju bodrou tetu plných tvarů, která většinu cesty na tajňačku konzumuje řízky a chleba se sekanou, které zvláště v letních měsících navodí tu správnou atmosféru výletu do Bibione v roce 1994.

Tortura začíná už po pár vteřinách cesty. Slyšet 50x po sobě větu „připoutejte se prosím“, musí nutně poznamenat i ty nejsilnější jedince, takže i u známé talk show Jana Krause potom člověk sahá po Kinedrilu. Obdobné je to s nabídkou časopisů a jiných tiskovin. Je zvláštní, že si člověk může vybudovat vřelý vztah k Antonínu Koniášovi jen po pár jízdách se SA.

A tím se plynule dostáváme k martyriu nazvanému Fun&Relax, které toho má se zábavou a odpočinkem společného asi tolik, jako deník Anny Frankové a Honzíkova cesta.
Další milou kratochvíli většiny spolucestujících v SA je potřeba zavolat ke konci jízdy minimálně třem rodi

«
»