Dratovany zidky

Posted: Říjen 12th, 2015 | Author: FRANK | 5 Comments »

Znate to, jedete takhle na prochazku v rade novostaveb, nebo treba kampusem Masarny v Brne Bohunicich a uzivate podzimni idylku. Zdalky vidite mohutnou kamenou zed! Chyba lavky.. To je totiz variance na kamennou zidku v novodobem havu. Nejakyho lumena totiz napadlo, ze vezme dratenou krabici a do ni nasklada kameni a tim to bude urco svetovy. Neni a nebude. Vsem stavebnikum a stavebnicim – kdyby velka cinska zed byla postavena stejnym technologickym postupem, stacily by mongolskym najezdnikum jen decentni nuzky na drat z OBI. A hlavne me sere to, ze sem nemuzu DAT fotku moji roztrzene bundy, proc kurva ty draty aspon nezahnou dovnitr… Fuck.

«
»


 • Pobre Miguel

  To se mi taky hrozně hnusí. Vždycky se ptám, kdo uvěznil ty kameny? Snad tyhle multimilionáře, co si to nechávají dělat, nenapadne udělat si v podobném stylu celý dům, všechno pěkně v kleci.

 • Potrhlej

  Gabiony se to jmenuje, milé děti :-)

  • Eva Budínová

   A pokud se někomu nelíbí název gabiony, tak ještě drátokoše s kamenivem.

 • Miroslav Palouček

  No dobře, jenže borec mluví a hejtuje i ty povedený „gabiony“, či jak se tomu správně říká, ale nám v Práglu revitalizovali sídliště a udělali nám tam tyhle věci taky, jenže to ještě ke všemu zfušovali. Dole dráty a kamení a nahoře prázdná zprohýbaná klec plná plevele. Měsíc po revitalizaci a vypadá to snad ještě hnusněji než ta původní betonová posprejovaná zeď…. hnus fialovej. Až do toho ještě děcka naházej vajgly a odpadky, tak to bude jako skanzen Ďáblický skládky.

  • Frank Novak

   Presne… Diky za koment, dnes jsem to videl i v anglii. Na to musi byt snad I nejaky eurodotace jinak si ty setrepany klece na varany nedokazu predstavit…