Teambuilding

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: echt team spirit | No Comments »

Jako chápu, že všichni ti sluníčkoví lidičkové v HR musí vykazovat nějakou činnost, ale neznám sofistikovanější nástroj, jak mučit všechny introverty, asociály a sociofoby v korporacích. Vědci z univerzity v Yale totiž určitě dokázali, že přenášení vejce na lžíci výborně tmelí kolektiv a z páně ředitele Vopajšlíka je rázem tyvole Láďa, co neumí běhat a udržet u toho vejce, úkol splněn. Nic totiž nestmelí tým tak, že 2-3 dny koukáte na xichty, který vídáte každej den pomalu dýl než svojí rodinu a ještě se před nima musíte ztrapňovat pod dohledem animátorů, co sotva vylezli ze střední.
Samostatnou kapitolou je taky večerní ožíračka: když se proflákne, že i chlast platí firma, všichni můžou odhodit blazeovaný úsměv č.3, kterej celej den tak pracně drželi a za a) ojedou tu kočku z marketingu, za b) začnou trpět nutkavou potřebou pravdomluvnosti c) vytuhnou. Pravé peklo abstinentů.
Takže jestli mi příště někde budou cpát tuhle zbytečnou díru na peníze jako BENEFIT (!!!), řeknu, že doma jednoho chlapa nasáčkovanýho díky teambuildingu a přemíře alkoholu mám a další nepotřebuju, tak!

«
»