Zpravodajství ČT – část 2.

Posted: Leden 19th, 2016 | Author: Alík | No Comments »

V rozhovorech s politiky se vyžívá, vidíme ponižování v přímém přenosu. Super. Jasně, politici jsou svině, zloději a tak se s nima má jednat. No, nevim. S tím jeho namyšlenym xichtem je zástupcem lidu, protože se obouvá do politiků? Nejsem součástí lidu. A přibližovat se lidem tím, že místo slova „obchod“ použije „krám“, to už trošku vykrádáme slovník TV Noha.
Počasí. „Podíváme se, jaká fotka na facebooku dostala nejvíc lajků.“ Prosím? Co? Vážně? Potom se dozvíme, že díky zeslabení Walkerovy cirkulace došlo k termické anticyklogenezi, kterou ovlivnila ionosférická bouře, takže zítra bude obloha plná cumulimbusů o 5 Obuchovových délkách. A někde u Polska bude doporučeno nevětrat. Takže za 5 minut absolutně zbytečnýho povídání se dozvim, že zítra bude asi stejně hnusně, jako dneska. A jak bude pozítří je mi zrovínka celkem jedno, páč se na to stejně podívám i zítra. Nejsem debil, takže fotky na facebooku jsou mi šumák a místo meteorologie jsem studoval ekonomii, omlouvám se ČT, že tomu nerozumím.
Takže ve sportu nejde vlastně nic zkazit. Hovno! Průsery začaly tím, když Kvitová vyhrála Wimbledon. Od tý doby, když něco prohrála, tak Bernatský začne: „Petra Kvitová, vítězka Wimbledónu..“ Co čert nechtěl, Petře gratuluju, posloucháme „Petra Kvitová, dvojnásobná vítězka…“ dál to znáte. Fotbal? Petr Čech a jeho vychytaný nuly. Hokej? Jaromír Jágr a počet bodů v NHL. Schválně, zapněte si sport a něco z těch tří věcí se dozvíte. Chudák Sáblíková, ta je vždycky jenom rychlobruslařka. Branky, body, vteřiny, statistiky. Dost se bojím toho, co se za pojmenování chystá pro Soukalovou. Mohli by nás po každým závodu informovat, jestli si na ležce zapomněla hůlky nebo ne.
Protože se snažím být optimistickým člověkem, tak opravdu děkuji ČT za Daniela Stacha, protože on se fakt n

«
»