Zpravodajství ČT – část 1.

Posted: Leden 19th, 2016 | Author: Alík | No Comments »

Lidi degradujou. S tím jsem se už smířil. Co jsme si museli dřív pamatovat,máme v telefonu. Co jsme si museli opsat, to si dneska vytiskneme. Fajn. Jedním z posledních ostrovů normálního světa pro mě byla česká televize. A její zpravodajství.
Nebudu se pouštět do rozprav, jestli ČT směřuje na východ nebo na západ. Je mi to fuk, rozborka plná konspiračních teorií by zabrala tolik času, že bych už neměl čas nahánět děfčata. Prostě mám někdy chuť si zapnout televizi a naprosto pasivně sledovat, co se stalo ve světě. Jelikož nemám zájem sledovat, jak v zimě mrzne voda, kdo postoupil do finále Superstar, o kolik zrovna zdražilo zelí, kolikátý díl Ordinace z Počátků, Bezdružic máme to štěstí sledovat, tak TV Noha absolutně nepřipadá okolo sedmé hodiny večer v úvahu. Vlastně ani v jinej čas. A jelikož vím, jak funguje youtube, tak zapínat Prímu taky nemá moc smysl. Zkompletovat Neváhej a toč,Babicu, Riskuj a říkat tomu zprávy, to je na malinu. Na celej lán malin.
Takže mi zbyla provýchodní imperialistická ČT. A člověk by doufal, že od veřejnoprávní televize dostane informace, který dostat má. Ne ty, který dostat chce. Svět jde do sraček od tý doby, co někoho napadlo dávat lidem to, co chtějí. Protože já to nechci. Já potřebuju informace ke klidnýmu spaní. Prostě potřebuju. A začínají zprávy..
Hned první přehled zpráv rozhodne o tom, jakých těch +- 43 minut bude. A většinou je to hned v prdeli, protože Železný. Já toho člověka nemám rád. Trpím předpojatostí lvl. 70, já vim, můj problém. Ale arogantnějšího člověka tam dát nemohli? Tatínkovo mamánek, co sežral všechnu moudrost světa, stíhá do toho studovat miliardu vysokých škol a ovládá o jeden cizí jazyk méně. Gratulujeme!

«
»