Lidi, co se pořád rozchází a zase schází

Posted: Říjen 26th, 2015 | Author: ňuňu | 2 Comments »

To je prostě tak: dva lidi spolu maj nějakou dobu nějakej vztah. Všechno je v pohodě, ťuťánky a ňuňánky, společný selfíčka, milostný vzkazíky a zprávičky, společný akcičky, hromady kjůt dárečků a jiný supr dupr věcičky. Hlavně všechno na efbíčku, aby o tom každej věděl, že se teda jako joo milánkujeme a mucinkáme.

A pak se něco stane – hádka, neshoda, nelajknul mi selfíčko na efbíčku, lajknul fotku jiný fuchtli na efbíčku, bla bla bla, jánevimco.

A hned je z toho ultra mega strašně moc vážnej rozchod.
Společný selfíčko z profilovky mizí, no strašný, co ti budu povídat, už ho nikdy nechci vidět, přijela jsem si pro všechny dárečky, já jsem se s nima tak patlala a on udělá tohle, achbožíčkunanebíčku. O „rozchodu“ samozřejmě musí vědět všichni v okolí včetně tetičky z osmadvacátýho kolene z Lomnice nad Popelkou.

A po týdnu plakánků a fňukánků se najednou společný selfíčko na profilovku vrací, v ráji je zase všechno v pořádku, a už se zase mucinkáme, ještě víc než předtím!!! Ať to všichni vědí, jsme tak moc ŇUŇU!!!

Ne, nikoho to fakt nezajímá, strčte si to někam a řešte si svoje osobní problémy mezi sebou jako dva dospělí lidi. Díky, čau.

«
»