všechny kolem sebe

Posted: Květen 13th, 2020 | Author: Nois84 | No Comments »

I přes to, že mám do vínku dáno malička jsem byl vychovávaný příliš tvrdě, abych byl slušný, pracovitý a pomáhal všem, kteří to potřebují. Jelikož byla tato výchova s nádechem fyzického týrání velice efektivní, tak jsem byl takový, jakého si mě „rodina“ vyřezala.
Vždy jsem byl první kdo pozdraví, ten kdo pomůže, ten na koho je spolehnutí, ten kdo nezkazí legraci a umí lidi rozveselit….
Co z toho mám nyní po letech vstřícnosti?
Pocit, že všichni lidi jsou prospěchářský zmrdi, kurvy a zasraný svině !!
Dostal jsem se do pocitů, že už na této zemi není pro mě místo. Všichni mě přehlížejí, jako bych tu ani nebyl (se 187cm výšky fakt kurva výkon)
Požádal jsem všechny koho znám, přátele, kamarády a celou rodinu, aby mi pomohli s mým největším problémem a to s tím, navázání komunikace a seznámení s novými lidmi…
A výsledek? Přátelé mě už neznají, kamarádi se mnou nekomunikují a rodina se ozve jen když něco potřebují..
Zkusil jsem tedy psycholožku – ta místo mého problému rozebírala jen mého fotra co mě jako malého třískal. Tak jsem se na ní po třech sezeních, stejných jak přes kopírák, vysral..
Jsem prostě už úplně v píči z toho, že jsem osamělý, nemůžu si k sobě najít dívku a ani nemám nikoho, kdo by se mnou zašel „na pivo“ (když neberu v potaz karanténu), kde bych třeba měl šanci potkat nějakou dívku..
Už fakt nevím co dělat krom toho, že nenávidím všechny lidi !!

«
»