Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » Dementní policajti, co maj rádi honičky

Dementní policajti, co maj rádi honičky

Posted: Květen 17th, 2016 | Author: Petr S. | 3 Comments »

Miluju, když policajti viděj, že před nima jede kradený auto, toto auto normálně zastaví, jdou ho v klidu zkontrolovat, aby mohla začít typická scéna, kdy se najednou překvapivě kradené auto rozjede a začne ujíždět plnými ulicemi a policajti za ním, deset aut, ohroženy desítky nebo stovky řidičů a chodců. Proč ho raději v klidu nesledují a nezavolají posily? Tento postup policie by měl být zakázný. Což by jistě potvrdili pozůstalí po nepřímých obětech těchto honiček.

Viz např. tyto dvě ukázky. Nejlepší je, jak se za to ještě plácaj po ramenech na Tydenik policie. Hlavně tedy policajti u druhého videa, to je fakt extra demence. Co čekali???

https://tydenikpolicie.cz/policistum-v-praze-ujizdel-ridic-v-kradene-octavii-pote-se-pokusil-ujet-stopem/

«
»


 • Vach

  No ja nevim, ale bez znalosti problematiky bych byl opatrnej nazyvat policajty dementnima a ze maj radi honicky. :))
  Ono od pc se nam to hodnoti jedna basen.

 • petr

  Jako když jsem policajt a jede předemnou auto, který je kradený, tak pravděpobodnost, že ho řídí zloděj, kterej se pokusí, když ho půjdu zkontrolovat, mezi tím, co si nasadím čepici, ujet, je řekl bych tak 90%. Pokud toto policajtovi nedojde, tak prostě dementní je. Zbytečně pak ohrožují při honičkách ostatní účastníky silničního provozu. Stačilo by přece ho nenápadně sledovat a zavolat posily a i kdyby ho ztratili, pořád je to lepší, než aby byl kvůli tomu někdo zraněn nebo zabit na silnici.

  Extra v tomto případě (pásy s hroty), mohli nechat aspoň řidiče vystoupit z auta, když už jel tankovat…

  Na tohle fakt neni potřeba žádná zvláštní znalost problematiky.

  viz http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10318730018-polosero/214562222000009-polosero-rychle-a-zbesile/titulky

 • Karel Karel

  No…je málo hejtů se kterými jsem ochoten téměř bezezbytku souhlasit. Tohle je jeden z nich.