Ty krávy od koní

Posted: Leden 15th, 2016 | Author: Sateda | 1 Comment »

Ne, nejedná se o čtyřnová zvířata dělající bů, i když sračky který vypouštěj z huby si jsou s kravským exkrementem podobné jak vejce vejci.
Vysoké hubené, štíhlé, zkrátka dokonalé slečinky od koní, které měly to štěstí být krásné a IN ve velkých jízdárnách natolik, že je jejich starší kopie přijali za své, a ty menší, trochu kulatější a ne tak dokonalé, šikanovaly do takové míry, až to, jako třeba u mě, skončilo přestřihnutým zámkem od skříňky, rozkradením jezdeckých bot, čištění na koně, rozdupáním jezdecké přilby a zbytku věcí roztahaných po bahnité zemině areálu a zaházené ve hnoji. No a v případě, že to jdete nahlásit majiteli stáje, tak vás chytnou, zatáhnou do prázdného boxu, zavřou, a tam vás ty největší mlátičky zmlátěj, dokud vám neteče krev z nosu.
Rodiče to sice řešili, ale všechny holky zatloukaly, a nemělo to žádné řešení, majitel nechtěl vyhodit tolik dívek, dkyž nebyly žádné důkazy o vině, a tak to skončilo tak, jak to skončilo, zaplatila se náhrada za přilbu a boty, a já už do stáje nidky nepáchla.

Sere mě, že proti skupině 5 a více holek nemáte šanci, sere mě, že jsem na takovouto bandu narazila ještě jednou a sere mě, že tentokrát, když jim majitel vynadal za to jaks e ke mě chovají se rozhodly mě málem zabít tím, že během lonžování splašili koně na kterém jsem seděla, schválně pustily lonž a během jejich smíchu podemnou kůň vyhazoval a tryskal jízdárnou, než mi konečně vypadly zaseklé třmeny a já skončila na zemi se zlomeným žebrem, kotníkem, otřesem mozku a strachem z ježdění. Holkám se nestalo nic, však se kůň splašil, a malé holce, která řekne co se stalo nikdo nevěří, však je to přitažené za vlasy.

Ano, je to dost přitažené, o to víc je děsivé, že takoví lidé existují, a existují u tak nádherných stvoření jako jsou koně. Já

«
»