Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » „Cena dohodou“

„Cena dohodou“

Posted: Listopad 18th, 2015 | Author: Opsha | 2 Comments »

Bohajeho, to je polovina lidí, která něco prodává na netu, tak líná googlovat a proklepnout si ceny na bazarech?
Když nakupuju, chci vědět za kolik. A to ve zlatnictví, na blechmárktu i na netu. Jenomže tak jak jégrovky drtí milostné vášně, tak nápis „cena dohodou“ demoluje moji chuť si něco nakoupit.
V 99,9% totiž znamená „řekni cenu a já ti povím, že chci víc, jen to do inzerátu nenapíšu, bo by nikdo nenapsal a všichni mě seřvali, že chci majlant“. Proč se takové inzeráty rovnou nemažou? Navíc i kurví vyhledávání podle ceny… Nebo „jsem troglodyt, nevím co prodávám, ale čekám na nejvyšší nabídku“ No tak to kuwa hoď do aukce a ne do bazaru.
Na netu fakt nejsem v Sapě, abych s někým smlouval. Chceš prodat, dej cenu. Nechceš prodat, tak si hrej na pana Tajemného.
Příště to zkus třeba opačně, dej cenu, ale co prodáváš, to bude dohodou. Prodáš ale ještě větší kulový.

«
»


  • Martina Cenkerová

    Řekla bych, že se to dělá hlavně proto, aby se pak takový inzerát při výběru podle ceny od nejnižší po nejvyšší zobrazil na prvních místech, tedy jako nejnižší cena. U spousty bazarních serverů to tak funguje.

  • Marek Pekárek

    píše se kurva, kuwa je píčovina