Že je tak zoufale málo samoobslužných pokladen

Posted: Říjen 7th, 2015 | Author: FUBAR | 3 Comments »

V Čecháh prostě existuje jen jeden řetězec supermarketů, který zavedl samoobslužné pokladny. Všichni víme který to je. Osobně se do něj snažím chodit naprosto minimálně, protože je mi nesympatický jak sortimentem, tak cenami a v neposlední řadě faktem, že se z této společnosti stává pomalu Weyland-Yutani, která už neprodává jenom rohlíky a mlíko ale také poskytuje finanční služby, mobilního operátora, čerpací stanice a je jen otázkou času, kdy začne dobývat vesmír.

Nicméně má jednu obrovskou přednost, kvůli které mne k nápuku vždy znovu přiměje…a to samoobslužná pokladna, která vám prostě při nákupu 1-5 položek (víc věcí jako muž nenakupuji) ušetří 10 minut čekání ve frontě na pokladnu, kde si před vámi jedna paní špatně převážila jabka a místo Jonagoldů tam namačkala Goldeny a to je dámy a pánové velkej průser, protože je tam rozdíl 50 haleřů za kilo a takový zloděje tady v Čechách nebudeme trpět. Nebo Asijský starousedlický pár, který nepochopil, že si nemůže vzít víc jak 2 kartóny Frisca na osobu…i když to tam bylo podle paní pokladní „JASNĚ ČESKY napsaný!“ Copak vy neumíte česky ?!!
Ale vůbec nejlepší je nový brigádník co se zaučuje (jakoby nevěděl, že se na to za 2 tejdny vysere) a tak těsně před tím než máte přijít na řadu musí poprosit o storno vedoucí, která si ale zrovna dává za prodejnou cigáro, takže z 10 minut bude v lepším případě jenom 15.

Prostě chápete, takový ty paradoxy, protože jste si samozřejmě vybrali tu nejkratší frontu a lidi co stáli vedle v nejdelší už mezitím dávno odjeli z parkoviště. Já opravdu nerozumím tomu, proč se všechny ostatní řetezce ještě nerozhodli vyházet půlku zaměstnanců a nahradit je těma úžasnejma strojema, který by se prostě JÓÓÓ vyplatili, než shánět každej tejden 10 brigádníků. SERE mě to jako svině, ale stejně ja

«
»