Že jsem zhubnul

Posted: Červen 1st, 2016 | Author: Clint | 1 Comment »

Začátkem ledna tohoto roku jsem začal hubnout. Nebyl jsem extra tlustej – 187 cm / 96 kg. Tak jo, břicho jsem trochu měl, ale nic výraznýho. Začátek hubnutí neměl nějaký vážný důvod. Jen jsem si bez příčiny někdy 5-6 ledna řekl, že by se to dalo dokázat trochu se zlepšit. Jako první krok jsem ten den vysadil sladký věci – sladký pití, buchty atd. prostě všechno, do čeho se dává přímo cukr a do dneška nic takovýho nesnědl. Druhou věcí bylo snídání zrní. Z mixitu si objednávám různý směsi na snídani, jinak se neomezuju. K obědu řízek, ke svačině klidně paštiku atd. A tyhle dvě věci zapříčinili, že jsem ztratil chuť ládovat se nad rámec jídel během dne a na noc. Normálně mi stačí snídaně, svačiny a oběd. Jinak občas se jdu proběhnout a výsledkem je 14 kg dole za 5 měsíců. A teď mě to sere. Dál hubnout už mi smysl nedává, žádnej cíl jsem neměl, na sladký chuť nemám, ale cejtím že jsem dosáhnul nějaký normy. Udržení váhy? .. slabej cíl.

Při hubnutí byl aspoň vidět pokrok, fyzička se zlepšovala, ale co teď? Navíc mi je všechno oblečení volný, kalhoty starý 2 měsíce sice stáhnu páskem, ale je vidět, že jsou velký. Trika a košile na mě visí jako pytel. Morál na to, abych vědomě přibral a dal si to do konce roku ještě jednou nemám.

Rozumím, že někdo má fakt vážný problémy. Taková depka nebo starosti s prací jsou horší, to beru. Přesto mě ale to zhubnutí sere. No nic, končím, jdu si zaběhat.

«
»