Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » Lidi

Lidi

Posted: Listopad 29th, 2015 | Author: Against City | 3 Comments »

Takové univerzální pojetí pro asi tak všechno zlo na tomto světě – od osobního okruhu přes okruh naší země až po globální měřítko.

Lidi, co mají stejný nápad jako já, jenže narozdíl odemě měli prostředky ho zrealizovat první a já nyní budu vypadat jako „kopírka“.
Lidi, kteří se na sociálních sítí nějak prezentují a vy jste nejspíš jediný, kdo ví, že pravda je někde trochu jinde.
Lidi, co jsou furt napřed před váma a tak vám dávají pocit, že ať se budete snažit sebevíc, nikdy nebudete první.
Lidi, co na instagramu komentují fotky zásadně začínající # a vy jste zřejmě jediný, komu to vtipné nepřijde.
Lidi, co furt používají slovo „selfí“ a vy jste nejspíš jediný, kdo tuhle módu absolutně nechápe („selfí“ se fotila už před 10 lety,v dobách Lide.cz a Libimseti.cz, a nikdo se nad tím nepozastavoval natož, aby to ještě musel označovat jako dnes komentářem typu „….selfí….“.
Lidi, co vás nechápou.
Lidi, co jsou hluční
Lidi, co vám překáží, ať v cestě pokud potřebujete se někam rychle dostat, nebo ve výhledu na koncertě („Kdyby ten člověk nestál předemnou, tak vidím naprosto božsky!“)
Lidi, co dělají až moc velkou paniku a všechno až moc hrotí.
Lidi, co podlehnou každému nesmyslu.
Lidi, co…

….jsou úplně všude a vy byste byli nejradší autisti, abyste svět raději vůbec nevnímali.

«
»


 • Miroslav Palouček

  Jak já tě chápu. Ve všem co dělám je mrtě lidí, přes který se člověk musí prosadit, aby něčeho dosáhl.
  Nejhorší to má moje generace posthusákových dětí. Generace Husákových dětí tvrdí jak je blbé být v ní. Jo no možná…. maj problém se školkama….
  jenže generace co za těmahle ročníkama těsně následuje to vyžírá ještě hůř.
  Před deseti lety ste nesehnali bydlení, protože to husákovi děti vykoupili, byla to hrůza. Byla potíž s prací, protože jich bylo všude plno. Navíc ty hezčí holky z naší generace si postupně rozebrali starší úspěšnější klucí co se dostali do krize středního věku… v práci máte mrtě lidí, kteří jsou o pět let starší a zkušenější než vy…. už aby tahle generace vychcípala.

 • Petr

  Lidi, co to ještě stihli na zelenou a já už né
  Lidi, co zaparkovali všichni dřív než já
  Lidi, co jakože začínali od nuly (idálně přijeli do New Yorku s pěti dolary v kapse) a mnoho dokázali, než vyjde najevo, že za jejich úspěchem stojí bohatí rodiče

 • Jan Bart

  Dalsi v rade pozerskych hovad, znechucenych lidstvem, ktere nema koule na to, aby si hodilo masli a te lidske hruze ulevilo.

  Zmizni a neprekazej mi priste ve vyhledu na koncerte.