Facebook v hospodě

Posted: Srpen 29th, 2016 | Author: Zuckerberg | 1 Comment »

Čím dál tím víc mě sere, že lidi čumí na facebook i tam, kde je to uplně k hovnu – v hospodě, na hokeji, při kempování, na koncertech, na výletech…no prostě všude…moh by mi někdo vysvětlit, proč kurva do tý hospody jdou, když se stejně do pokecu nezapojí? Aby si tam prohlídli příspěvky svých stejně dementních kámošů sedících v jiný knajpě, který se předháněj, kdo vymyslí víc #? To je fakt zajímavější, to co měl Tonda Tepláků se svojí bitch k večeři, před tim, než si to parádně rozdali víc jak hokej? Ano? No tak ty vole…proč na ten hokej jdou?

I když je na FB 90 % příspěvků sraček, který ještě před 10 lety byly všem ukradený – fotky toho co budu jíst (oo můj bože snad časem nepřijde móda fotit to i jak to vychází z těla), kdo se co musí učit, nebo co musí jít udělat nebo fotky nohou, fotky „já s mořem 1, já s mořem 2“, vylejvání srdíčka ve statusech, crazy selfíčka jak jsme všichni happy a free #ahlavnenezapomenoutnadlouhyhastagbezmezer – tak chápu, že když si lidi chtějí zkrátit dlouhou chvíli, tak se rádi kouknou i na tohle, proto mi nevadí, když to sledují v MHD, vlaku nebo při čekání u doktora. Ale když už tyhle sračky musíte sjíždět tak zůstaňte doma! Věřte, bude to lepší pro nás pro všechny – jak pro ty v hospodě, tak pro maniaky u FB.

Vlastně tak trochu přemýšlím, jak jsme mohli žít, když jsme si nemohli hromadně postěžovat všem přátelům, že nás něco bolí? Mimochodem to je další věc co mě sere – ufňukaný lidi. Tím statůskem se ta bolest jistě zmenší. Jak jsme mohli žít, bez toho abysme věděli, že Růžena z prasečáku měla dneska k obědu bio, fair trade a vegan těstoviny s chřestem a rukolou v hipsterský restauračce?

Vlastně proč dělat hromadný akce, když si můžeme všichni psát přes net? Děsim se dne, kdy se bude i šukat s telefonem v ruce. Lidi, serte na to a kece

«
»