#465 MENSTRUACE

Posted: Listopad 8th, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 6 Comments »

Na 1000 věcí, co mě serou v současnosti přispívají dva pánové a jedna dáma. Cejtíte ten nepoměr? Smrdí vám to gender otázkou? Myslíte, že je to z hlediska ožehavého tématu o rovnoprávném zastoupení žen a mužů v nepořádku?

Já ne. Je mi to jedno. Militantních feministek se bojim a ještě navíc svůj volný čas dobrovolně trávím v kuchyni. Já jsem ráda, že to je tak, jak to je, žádnej další smysl a vyšší princip bych v tom rozhodně nehledala. Ale uznávám – je třeba vzít v potaz, že já vám těžko můžu popsat jaké to je chcát do ovoce v pisoárech. Nemám dívčí knír, takže bych vám tu sotva kdy popsala, jaký to je, když vás serou vlastní fousy.  Na druhou stranu jsou tu témata, o kterých mají Attila s Curvekillerem zhruba stejnou představu jako já o tom, jaký je to dostat při fotbale do koulí...

Koule nemám, fotbal nehraju. Zato mám jednou za měsíc tzv. měsíčky a při těch si užiju až až. Serou mě holky, co tuto bolest a utrpení vítají slovy „jsem ráda, že jsem zdravá a v pořádku“. NE. Ne… Respektive jo, je to senzace, ale to se to kurva nemůže dávat najevo nějak jinak? Opravdu je nutný mít každej měsíc minimálně 3 dny, ve kterých se střídá potřeba zvracet s pocitem, že vás někdo kope do břicha? Vážně se to nemohlo obejít bez premenstruačního syndromu, ve kterém se ze mě stává něco mezi nehoráznou megerou a senzitivní chudinkou, co se rozbrečí nad videem ve stylu „labradorka se postarala o čtyři opuštěné tygříky, které jejich matka odvrhla.“ * ? Nešlo to zařídit tak, aby tahle „true blood“ trvala třeba hodinu nebo dvě?

No asi nešlo, svět je nespravedlivej. Ale jak tvrdí můj nejmladší bratr, svět je nespravedlivej úplně ke všem. Nejen k holkám, že musej tento nepříjemnej, protivnej, strašlivej a ještě navíc přírodní proces pravidelně snášet skoro celej  život. Ale i ke klukům, jejichž holky to zrovna dostaly a nasraně vaří omáčku v deseti hrncích PROTOŽE PROTO!!!

Ostatně i muži mají své dny…

* (c) Kryštof P.

«
»