#431 DOSTAT PŘI FOTBALE DO KOULÍ

Posted: Září 10th, 2012 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 2 Comments »

Dnešní hejt bude genderově nespravedlivej, protože co si budeme povídat, holky nemaj ponětí. Nic proti vám, holky, předpokládám, že vaše ňadra dmoucí budou nejspíš taky dost citlivá část těla, ale myslim si, že s varlatama se to srovnávat nedá ani náhodou.

Fotbal je hra nádherná a kdo ji stejně jako já pravidelně hraje, musí počítat s tím, že si z ní holt občas odnese nějakej ten šrám. Já nejsem výjimkou; sice nohy mám furt zdravý, šlachy pevný a menisky nepřetržený, ale nejdřív kvůli naražený ledvině a o rok později kvůli zlomený spodině očnice jsem dvakrát mazal sanitkou do špitálu přímo z umělýho pažitu, takže o fotbalovejch zraněních něco málo vim.

Ve srovnání s dohromady sedmi týdnama pracovní neschopnosti je rána do koulí samozřejmě malicherná maličkost. Ale schválně to zkuste někdy vysvětlovat tomu, kdo právě dostal balónem z pěti metrů plnej úder.

Fakt, že svejma citlivejma místama třeba zabránil soupeři ve vstřelení gólu, je většinou člověku úplně jedno, když se válí po zemi a má pocit, že se už nikdy nepostaví. A nejhorší je ten hlouček spoluhráčů i protihráčů, kteří se kolem zasaženýho vždycky shluknou a předháněj se v udělování dobře míněnejch rad. V takovejch situacích bych tomu, kdo první přišel s tím absurdním tvrzením, že na ránu do koulí pomáhá skákání po patách, nejradši taky jednu vyšil balónem.

«
»