Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #81 UVÍTACÍ MELODIDE V MOBILECH

#81 UVÍTACÍ MELODIDE V MOBILECH

Posted: Březen 24th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 5 komentářů »

Nevíte někdo o petici za zrušení uvítacích vyzváněcích melodií? Je to vrcholová voblož. Znám jenom jednu melodii, která mi nevadí – tou je píseň Sunny v podání Bobbyho Heba a pak je tu ještě ten můj KamaRád, který tam má operní árii a myslí to ironicky, skoro tak ironicky jako tato Hipster Kitty. Se vším ostatním bych udělala krátkej proces, třeba s tebou, O.P., s tím já sem Schnappi – schnappi – maličký krokodýl. Jestli to tam máte proto, abyste volajícím ukrátili dlouhou chvíli předtím, než se uráčíte zvednout telefon, tak se to nepovedlo. Akorát mě stihnete naštvat ještě předtím, než se spolu začnem skutečně bavit.

Na rádoby legrační citace, které se ozvou místo klasického vyzvánění, jsem alergická ještě víc. Tyvole, vždycky když volám někomu, kde se místo tůůů tůůů nebo už rovnou „Ahoj, co potřebuješ?“ ozve nějakej nevtip jako „Vydrž, prťka, vydrž“ nebo „Eeeeee stop telephonin me-eeeeeee, I’m busyy-eeeeeee….“ od Lady Gaga, můžu se posrat a dělám divoký a vzteklý gesta na ulici/v tramvaji/kdekoliv….

Možná, že máte v kontaktech soudný lidi a tato problematika je vám cizí a nic vám to neříká. V tom případě vám nekonečně závidím a gratuluju. A doufám, že si umíte představit, jak moc by se vám plašily kladiva, kdybyste (jako já) měli dva spolužáky, kterým byste volali často a pokaždý museli přetrpět píseň „Na tramvaji vlajky vlají“ od MIG 21, do které Jirka Macháček vykládá něco jako vydrrrrž, vyyydrž, vydrž, už to nevypadá že to zvedne, co? No… tak snad příště. K jejich cti nutno dodat, že po cca ročním proudu proseb, výhružek a nadávek si to oba dva zrušili…

Proboha, proč se tahle prasárna dostala na řadu až při 81. hejtu?! Stydím se… Díkybohu jsem teď v rámci rekonstrukce bytu volala jednomu čarákovi, co mi veksluje radiátory, kterej má místo tůů-tůůů-tůůů jednu pecku od Dana Landy, no tak fajn, je to nějakej primitiv, dejme tomu. Ale pak mi kamarádka vyprávěla, že volala majiteli bytu, který si chtěla pronajmout a hned zkraje na ní vybaflo sdělení Hmmm, to si vážně myslíš, že ti to zvednu? Éé, zrovna tady mám otevřenou láhev červeného vína a jednu nahatou holku na stole… Mmmm, to si fakt ještě pořád myslíš, že se mi dovoláš? Na to zapomeň, hmmm, ta holka mi rozepíná poklopec, uááhmm! Vzdej to, z telefonátu teď nic nebude„. Trapas, a trapas na druhou nastal, když ho viděla live. Pan Majitel byl ve ve svých padesáti letech očividně ještě panic a nahatou holku viděl leda tak na levném DVD s názvem „Testovaní kurviček 4“, ale rozhodně né u sebe v kanclu.

No tak to si snad ze mě dělá někdo takříkajíc Dobrý den (ať nejsem sprostá). Jiná melodie pro každou denní dobu a funkce random melodie? Obdařte každého volajícího jinou melodií? Zahrajte každému, jak si zaslouží? NO DOVOL?

«
»