Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #444 VOUSY NA HOLKÁCH

#444 VOUSY NA HOLKÁCH

Posted: Říjen 10th, 2012 | Author: | Filed under: Curvekiller | 2 komentáře »

Ženský jsou nádherný. Nejvíc. Nic proti vodopádům, hvězdný obloze za jasný noci, koťatům, Bradu Pittovi nebo červánkům, i u nich se člověk může krásnem zadusit. Ale ženský, to je prostě kosmickej majstrštyk.

O to víc mě sere, když tenhle vrcholnej estetickej zážitek je narušenej něčím, co podle mýho konzervativního názoru prostě patří jen na chlapy. Ne, nemluvím o koulích, i když v dnešní době by se ani tomuhle člověk nemohl úplně divit – ale prostě o fousech.

Jasně, hormonální soustava každý ženský je dost individuální a plodí tak jako u každýho jinýho nedokonalosti. Ale když už holce nadělily sudičky bíbra anebo se třeba po vysazení antikoncepce zbláznily hormony, a nějak často se jí „nad pusou dělá divnej stín kvůli pár černějším chloupků“, je pro blaho světa nezbytný, aby ctěná dáma pohlídla pravdě do očí. Aby se nebullshitovala tím, že to není vidět, že je to detail, že to jejímu starýmu nevadí, a prostě popadla křovinořez, pinzetu a zrcátko a ten porost nelítostně sejmula.

Ne, vážení, není to piha na kráse. Je to rána pěstí přímo do sanice, po který nebudete týden vědět, jestli je Český ráj název pro chráněnou krajinou oblast nebo pro bordel. Je to definice asexuálnosti a dokonalej předpoklad toho, aby se osobní, zvlášť pak sexuální život nevyvíjel tím správným směrem.

Postavit se i k minikníru čelem prostě není otázkou volby, je to NEZBYTNOST.

«
»