#443 HEJTY JENOM TŘIKRÁT TEJDNĚ

Posted: Říjen 9th, 2012 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | No Comments »

Když Achjo Bitch vzala z 1000 věcí roha, smutně jsem navštěvoval naše Google Analytics a sledoval, jak průměrná týdenní sledovanost klesla. Možná i tohle je důvod, proč mě nenominovali na Křišťálovou lupu, říkal jsem si; čtenář blogu je tvor zhýčkaný, zvykl si na svoji denní dávku nenávisti a třikrát týdně už je mu prostě málo; dal jsem si tedy předsevzetí, že si do podzimu seženu nového spoluautora.

Jenže kde ho vzít a nekrást? Nebo teda klidně kde ho vzít a krást? Kdybych tušil, kde se skladujou autoři, který budou zadarmo párkrát do tejdne psát hejty, tak tam klidně du, vyčóruju ho, zavřu do sklepa a živim šrotem a krmnou řepou. Jenže ať jsem googloval, jak chtěl, adresu žádnýho takovýho skladiště jsem neobjevil.

Jasně, spousta lidí mi sice nabízela jeden hejt; některý nebyly špatný, některý byly docela dobrý – jenže abych byl ochotnej je zveřejnit, musel bych je ještě nějak redigovat, autor by je musel přepisovat, zkrátka spousta práce k posrání, na jejímž konci by byl jedinej hejt. A jedinej hejt v porovnání s více než pěti stovkama, který se ještě musí napsat, to je, jak říkávala moje babička, jako když plivneš do lesa. To mi za to nestojí.

Pointa dnešního, do značné míry servisního hejtu je ovšem ryze pozitivní. Včera jsem našel v e-mailu zprávu od nějakýho Curvekillera, jestli by nemohl nastálo hejtovat se mnou, a v příloze tři hejty, který mě bavily. Zeptal jsem se ho, jestli ví, do čeho jde – a prej je mu to jasný. Takže milí hejteři, hejterky a hejterčata, pokud vás stejně jako mě sralo, že hejty nejsou každej všední den, tak už nemusí.

Zítra se seznámíte s prvním hejtem od Curvekillera, od příštího týdne budou Curvekillerovi patřit hejty každé úterý a každý druhý čtvrtek. A kdo bude psát ty zbylé čtvrtky? To je taková třešnička na dortu. Jak už jsem jednou naznačoval, Achjo Bitch se občas vrací na místo činu – a tohle je přesně ten případ.

«
»