#657 „KRÁSNÁ, ALE CO TA CIGARETA?“

Posted: Srpen 15th, 2013 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 55 Comments »

Dnešní hejt se zaměří na specifický segment internetových prudičů. Na věčné moralisty, kteří neumějí na správném místě držet hubu a poučování potřebujou k životu stejně jako vzduch, vodu nebo příručku mladých svišťů.

Všichni jistě známe fotky hezkejch holek na facebooku. Hodně z nás ty fotky zná dokonce důvěrně a k některým se dokonce moc rádi vracíme. Na některých fotkách jsme dokonce hezké my samy! Pod fotkou je hotové lajkobraní a komentáře plné komplimentů, ale to už je na cestě ambasador slušných mravů a pevného zdraví s jedním z klasických debilních keců:

Krásná, ale co ta cigareta?
Až na tu cigaretu…
Jen kdyby nekouřila!

Tyhle skauti, sportovci a reinkarnace Mirka Dušína jsou fakt na facepalm. Zajímavý je, že to většinou píšou k holkám, který ani osobně neznaj! Těžko by mohli mít v opravdových přátelích děvče, co drží v ruce cigaretu, takže si počíhaj na fotky nějakého spolužáka ze základky a jedou…

Píšu jim snad já komentáře jako „Krásnej, až na ty rejoicky„, „Kdyby tak nechodil do čajoven…“ nebo „Až na to, že si cyklistickej dres nesundal ani na promoci…“?! Nepíšu. Protože u fotek cizích lidí na facebooku většinou fakt platí mluviti stříbro, mlčeti zlato. Pochopim, že zapálený cigáro někoho pohorší v hospodě, na zastávce nebo v práci, ale na fotce?!

Proboha.

A to vůbec nemluvím o těch vostudách, který maj kromě cigarety třeba piercing nebo tetování, no že se nestyděj! Já tak bejt jejich máma…

 

Za námět, který píchnul u srdce, děkuji J. Smetákovi

«
»