Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #571 MENSTRUACE (MUŽSKÝ POHLED)

#571 MENSTRUACE (MUŽSKÝ POHLED)

Posted: Duben 12th, 2013 | Author: | Filed under: Curvekiller | 59 Comments »

Nenechte si namluvit, že menstruace je čistě ženský téma a může o něm proto psát jen Achjo Bitch. Není to pravda. Jasně, holky to cítěj na svým těle. Občas je trochu pobolívá bříško a občas nemaj sluníčkovou náladu, ale menstruační utrpení si vyžereme z velký části my. I my chlapi jsme se museli naučit žít ve stínu rudý vlajky.

A dá to spoustu práce, protože jde o dost nemilý období v měsíci. Tak zaprvý, ženský jsou v danou chvíli protivný jak prdel. A leckdy se za to ani nestydí, ba naopak cejtěj, že jim matka příroda vystavila biologickej glejt na to bejt trochu megera, takže jim nedělá problém vrátit chlapíkům všechny ústrky posledního měsíce i s úrokama. Když to totiž přepálí, můžou za to hormony. „To ne já, to to vysoký datum, miláčku!“ Ty vole já mám taky hormony leckdy dole, třeba když Plzeň vypadne z Evropský ligy nebo když se ožeru a dovalím domů bez vzpomínek i bez peněz, to mě ale neopravňuje trojčit kvůli každý prkotině a brečet u televizních reklam na kypřící prášek.

Samozřejmě stejně palčivý jsou i sexuální aspekty. Určitý věci jsou v danou chvíli zapovězený, což může bejt sakramentsky na hovno, zvlášť když vás tlačí čas a víte, že druhá šance nebude. Když si třeba představím, jak na novopacký dydžině sbalim kost typu Olgy Lounový (he he) a ona mi pak na pokoji oznámí, že nic nebude, páč do města přijela teta Irma, tak z toho mi běhá mráz po zádech. Přitom my chlapi bysme proti menstruaci možná ani tolik neměli, kdyby ženský pochopily, že jim situace přece nikterak nebrání nám udělat i jinak potěšení, víte co myslim. Bohužel to ale málokterá skutečně chápe.

No a pak je tu problém, že vášeň si datum nevybírá a někdy prostě je oboustranně touha po zásunu silnější. Ne, nejsem hovado a nechci, aby to u mě v posteli vypadalo jak během masakru v Srebrenici, ale když se aspoň nějakej ten den počká a člověk splní určitý hygienický normy, dá se leccos užít. Potíž tkví v tom, že ta svině menstruace mění i zevnitř ženský tělo, takže to je… jiný. Jako bych vešel do svýho pokojíčku a zjistil, že mi tam někdo totálně přeskládal nábytek. A už tam prostě není zdaleka tak útulno.

Onehdy na mě kámoška během filozofický disputace na tohle téma řvala: „Menstruovals někdy? Nemenstruoval! Tak drž hubu!“ Já jsem ale přesvědčenej, že jde o společnýho nepřítele nás všech. A že pokud budeme táhnout za jeden provaz, bez ohledu na pohlaví a praktický zkušeností s touhle podpásovkou, jednou to rudý zlo porazíme.

Nejpozději po padesátce.

«
»