Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #59 OLGA LOUNOVÁ II

#59 OLGA LOUNOVÁ II

Posted: Únor 22nd, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 6 Comments »

Jak jsme již včera naznačovali na facebooku, né vždy máme s Attilou stejný názor na danou problematiku. Ano – 1000 věcí skutečně MÁ dva autory, kteří píšou sami za sebe! Olga Lounová je ale téma, které pálí nás oba… A abychom se zbytečně nehádali o to kdo si tu Lounovou teda napíše, rozhodli jsme se, že vám do tohodle temnýho zákoutí posvítíme dvěma baterkama – přičemž teda každá svítí z trochu jinýho úhlu. Dámy a pánové – Olga Lounová vol. 2 právě začíná!

…Můj názor na něj, resp. na jeho tvorbu už jsem tu jednou někam psala. Pro připomenutí dodávám, že chápu proč se proslavil, ale na mě je to moc klišovitý. Slovní hříčky dobrý – teda až na to, že se z formy stal obsah a já nesnesu když se něco dělá tzv. „za každou cenu“ (stejnej prablém jako kapela Kryštof – říkanky á la si moje fronta v Tescu/ si kniha třesků plesků docela nerulez) a hudebně je to pro mě asi moc málo cool. XINDL NEXINDL, Olga Lounová by mě srala i kdyby s ním nikdy nechodila. Její existence ve veřejném prostoru je dost otřesná sama o sobě. Ona je ten fascinující typ člověka, který mě uráží jenom tím, že je. Víte co, prostě ty lidi co vám jsou neuvěřitelně nesympatický a to ještě třeba ani neotevřeli pusu a nic neřekli.

Poprvé jsem OL zaregistrovala v low-budgetové snůšce zoufalství a nevkusu s názvem Ošklivka Katka, kde Lounová ostatní účastníky remaku výrazně předběhla – pokud jsem to teda pochopila správně, že tam ty lidi soutěží o to kdo směšnost/trapnost dotáhne do největší absurdnosti. Celý „fenomén Lounová“ mě naučil prožívat až můj kamarád, u kterého ta zvrácená obsese OL dorostla do rozměrů, který si jen těžko dovedete představit a ani si to nechcete představit, věřte mi. Jen díky němu jsem objevila takové poklady jako její prezentace na FB, webové stránky, všechny ty exotické bulvární servery a jednu z nejvtipnějších původních českých šou – Olga Lounová hledá kapelu. Ta vám možnáá unikla, takže prosimvás, tady za tím odkazem se skrývá luxusní teaser, který nepotřebuje dalších komentářů.

Nefunguje mi sem přímé vkládání videa, ééé… video po kliknutí prostě 🙂

Někde mezi „partnerkou pana citróna“ a Kill Billem  se to změní ve Faktor strachu jak blázen – umim si představit jak by soutěžící ječeli „Pomoct! nevaděj mi pavouci, hadi ani žížaly v jídle ale tohle nedám, odstupuju….“

(UPDATE: Jedním z kandidátů na roli pana Citrona byl tady náš Attila, Bič Boží. Bohužel ho odmítli po prvním kole castingu se slovy „kdybychom potřebovali pomelo, ozveme se!“. Připadalo mi důležité to sem doplnit.)

Myslela jsem si, že systém „vezmem neznámou holku a strašně ji proslavíme – proč?proč tuhle? – jen tak, pro zábavu, pro prachy….“ už dneska nemůže fungovat. Ale když může ta nejhůř oblíkaná a zmalovaná paní být takhle moc „vidět“, tak to patrně stále ještě fungovat může. Blbý je, že málokdo ví proč. A upřímně řečeno – vy snad máte nějakej nápad proč vlastně by to strašidlo mělo bejt slavný a populární? Lounová je gynekolog celebrita amatér, ale i mě ten humor někdy přechází. Jejím stylem vymetat všechny akce, eventy, plesy, večírky, koncerty, vernisáže, srazy jachtařů, sjezdy vinařů, pofidérní křty kalendářů a v zásadě cokoliv, kde by mohl bejt nějakej novinář, fotograf nebo někdo tzv. slavnej, tahleta křečovitá snaha bejt v každým sebeposranějším médiu, je spíš strašně, ale strašně smutná.

Už jste přemýšleli, koho vám Olga celou dobu připomíná?

Ale o této roli v megafilmu Shrek 1 – 3 se moc nepsalo…

«
»