Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #715 UMĚLÝ KOZY

#715 UMĚLÝ KOZY

Posted: Listopad 18th, 2013 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 19 Comments »

Říká se, že se chlapi dělej na horňáky a dolňáky, bohužel jsem ale nikdy nepochopil, do který z těch dvou skupin se řadim já. Má estetická kritéria jsou jasná: zadek preferuji spíše menší, u prsou je mi to úplně jedno: krásný byly veškerý, který jsem naživo viděl, miloval jsem je všechny bez ohledu na velikost, tvar či barvu. Dokonce jsem přesvědčenej, že takhle to má většina chlapů; minimálně jsem se ještě nikdy nesetkal s tim, že by mi někdo vyprávěl o rozchodu se svojí holkou: “Hele, vona byla fakt skvělá a úžasná, ale měla tak vošklivý kozy, že to prostě nešlo dál.”

Moc teda nechápu snahy ženskejch si prsa zvětšovat. Jasně, slyšel jsem takový ty řeči, jakože větší sebevědomí a tak. Když ale zabrousím na stránky bulvárních plátků, co jsou plný fotek rádobymodelek, jejichž jedinou předností jsou plastikový megakozy, říkám si – jak do prdele může někomu zvednout sebevědomí, že má na těle něco, co vypadá jako dva nádory? Stejně tak když v pornu narazím na plastikovou blondýnu, který se z hrudníku tyčej dvě homole absolutně popírající zemskou přitažlivost, vypínám torrent a jdu se radši pomodlit Otčenáš.

A to celou dobu mluvíme jenom o nějakym vizuálním vjemu; ženský prsa jsou, co si budeme povídat, neobyčejně příjemný nejen na pohled, ale i tak nějak na omak. Kdybych se ale ocitnul s párkem silikonů nedejbože někdy v jedný posteli, byl bych nervóznější než před prvním koitem: jak proboha zacházet s kusem těla, kterej je vycpanej bůhvíjakym fujtajblem? Jenom na to pomyslim a po těle mi běhá husí kůže, jako kdyby někdo škrábal nehtama po tabuli.

Hodně často se teď mluví o nezdravym ideálu hubenejch ženskejch; vždycky si při tom připadám malinko blbě, protože jsem asi povrchní obětí módního diktátu a hubený ženský se mi líběj. Ovšem hubený holky s umělejma kozama jako balóny jsou strašlivá noční můra a byť se snažim k lidem přistupovat bez předsudků, existuje asi jedinej typ lidí, kterej je mi odpornější než tyhle kočiny. A to chlapi, který si něco takovýho poříděj jako doplněk ke svýmu bávu.

Pani Zemanová si nedávno stěžovala, že se jejímu muži projevuje málo úcty.
Moc mě to mrzí, ale při vší úctě k Miloši Zemanovi v souboji o nejošklivější bytost planety prohrává s Lolo Ferarri na celé čáře.

«
»